Horoskop

15 Sierpnia 2011

Lew...

Lew

Samopoczucie: Od dawna prowadzisz wojnę ze złymi przyzwyczajeniami, ale niestety to walka z wiatrakami. W nadchodzącym tygodniu zrób sobie wolne od pracy nad charakterem i nie przejmuj się negatywnymi nawykami. Poczujesz ulgę i radość z bycia sobą.

Miłość i seks: Czeka cię urocza niespodzianka. Dostaniesz anonimowy list miłosny w stylu Walentynek ze szkolnych lat. Twoim amantem okaże się wrażliwy mężczyzna, w którym drzemie romantyzm nastolatka. Umów się z nim na randkę w ciemno, a na pewno nie pożałujesz.

Kariera i pieniądze: Uwielbiasz kolegów z pracy, ale miłą atmosferę w biurze nie opłacisz rachunków. Jeśli aktualne zajęcie nie przynosi ci dochodów, zacznij szukać nowego stanowiska. Koniec tygodnia będzie sprzyjać twojej karierze, więc wykorzystaj te dni na rozmowy kwalifikacyjne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 12:16:18

ja też mam złe nawyki, jestem uparta i wojownicza no ale to jak każdy lew:) niechce sie zmieniac dla nikogo, mój nazeczony to rozumie kocha mnie taka jaka jestem , bo przecież każdy ma wady, ważne by umieć pokazac również zalety... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 05:44:59

Pierwsze zdanie to już na sam początek się zgadza: Bo właśnie kilka godzin temu rozmawialiśmy z partnerem o moich "złych nawykach" o które ciągle się złości i z których nie potrafię się uleczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1