Koziorożec

03 Grudnia 2012

Wraz z nadejściem tygodnia poczujesz w sobie przypływ energii.

Samopoczucie: Wraz z nadejściem tygodnia poczujesz w sobie przypływ energii. Siły witalne pozwolą ci się uporać z domowymi obowiązkami szybciej niż zwykle. Zyskasz na czasie, więc będziesz mogła go przeznaczyć na relaks. Połącz przyjemne z pożytecznym, wybierając aktywny wypoczynek.

Miłość i seks: W miłości czeka cię rozczarowanie. Będziesz potrzebowała męskiego oparcia, ale twój partner nie zda egzaminu. Singielki źle odbiorą intencje kolegi. To uwodziciel, ale tym razem jego zamiary będą czysto koleżeńskie.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na zawodowe zmiany. Jeśli obecna praca nie przynosi ci satysfakcji, pomyśl o zmianie branży. Wykażesz się w zawodzie, który ceni spostrzegawczość i nowatorskie pomysły.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-07 09:48:06

i ja tak mam...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-03 21:25:24

wow intuicje taką macie że piszecie o MNIE dokładnie to jak jest ... chyba taki pech z tym znakiem związany ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-03 15:31:37

Super... juz ponad rok czekam na miłość ... ! I w najbliższym tygdniu dalej nic się nie zmieni. Nie wiem sama już dlaczego nie mogę nikogo znaleźć. To nie jest kwestia urody, wręcz przeciwnie wszyscy mi zazdroszczą, mówią, że mam wszytsko, bo jak ma się urodę to niczego nie może ci brakować, a to nieprawda. Jestem żywym przykładem ! Czy faceci się mnie boją ... ? sama już nie wiem ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-03 17:15:30

mam dokładnie tak samo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-03 19:49:19

chyba wszystkie tak mamy... wszyscy mi mówią że jestem wyjątkowo ładna. spotykałam sie z chopakiem , był zaangażowany jak i ja i ni z tego ni z owego przestał sie do mnie odzywac. nie wiem czego on szuka... a ja go tak poprostu nie moge przestac kochac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1