Koziorożec

05 Marca 2012

Przez cały tydzień będzie towarzyszyć ci zazdrość.

Samopoczucie: Przez cały tydzień będzie towarzyszyć ci zazdrość. Staniesz się podejrzliwa wobec ukochanego, zauważysz że koleżanka, z którą pracujesz, ma lepsze układy z szefem, a siostra ładniej wygląda w czerwonej szmince niż ty. Na szczęście ten stan przeminie razem z weekendem.

Miłość i seks: Silny wpływ planet na twoją osobowość sprawi, że zmienisz nastawienie do ukochanego albo kandydata na partnera. Bez konkretnego powodu spojrzysz na niego łaskawszym okiem, przez co zaakceptujesz jego nieznośne dotąd wady. Wyda ci się wyjątkowo atrakcyjny, a twoje serce zabije mocniej.

Kariera i pieniądze: W okolicach czwartku możesz spodziewać się przyjemnych chwil w pracy. Odniesiesz błyskotliwy sukces i choć dla ciebie nie będzie to nic nadzwyczajnego, poczujesz się jak olimpijka ze złotym medalem. Bądź z siebie dumna i nie wstydź się okazywać zadowolenia.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-06 23:41:21

dobre spostrzeżenie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 14:54:27

Najpierw "Przez cały tydzień będzie towarzyszyć ci zazdrość. Staniesz się podejrzliwa wobec ukochanego" a potem "Silny wpływ planet na twoją osobowość sprawi, że zmienisz nastawienie do ukochanego albo kandydata na partnera. Bez konkretnego powodu spojrzysz na niego łaskawszym okiem, przez co zaakceptujesz jego nieznośne dotąd wady. Wyda ci się wyjątkowo atrakcyjny, a twoje serce zabije mocniej." :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 13:53:39

a gdzie singielki?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-05 00:34:21

i oby sie sprawdzilo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1