Byk

27 Sierpnia 2012

Przed tobą wizyta niespodziewanego gościa.

Samopoczucie: Przed tobą wizyta niespodziewanego gościa. Odwiedzi cię bliska osoba, z którą od dawna nie miałaś kontaktu. Miła niespodzianka poprawi ci humor i przypomni, jak ważna jest przyjaźń.

Miłość i seks: Wenus weźmie cię pod swoje skrzydła i naprawi relacje z mężczyznami. Miłosna aura, która się nad tobą roztoczy, zapewni ci romantyczne chwile i namiętne uniesienia. Będziesz wielbiona i adorowana jak prawdziwa bogini miłości.

Kariera i pieniądze: To tydzień porażek i zawodowych pomyłek. Roztargnienie i nadpobudliwość sprawią, że zaczniesz popełniać kardynalne błędy. Zanim nastąpi katastrofa, weź się w garść i skup się na pracy. Pamiętaj, że twój szef jest pobłażliwy tylko do czasu.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-27 23:43:09

gówno prawda :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-27 22:04:34

samopoczucie: sprawdziło się, o dziwo. odwiedziła mnie kuzynka z chłopakiem, z którą rzeczywiście nie utrzymuję "specjalnych" kontaktów. Fajne spotkanie... Miłość?: w horoskopie jednego z miesięczników przeczytałam, ze pod koniec miesiąc spotkam obcokrajowca i się zakocham... no i .. faktycznie. dziś w salonie jednego z operatorów komórkowych spotkałam go.. szkoda, że już ostatni raz. :( tak czy siak horoskopy coś w sobie mają.. czasami to stek bzdur, a czasami się sprawdzają. cóż...moja droga Miłości z zagranicy, żegnaj..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-27 16:36:17

super, bo dzisiaj zaczęłam praktyki ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-27 08:37:23

pozytywnie;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1