Byk

04 Czerwca 2012

Przejdziesz psychiczną metamorfozę.

Samopoczucie: Przejdziesz psychiczną metamorfozę. Zaczniesz załatwiać sprawy polubownie, kierując się dobrem innych. Dzięki temu nie zdobędziesz wrogów, ale skażesz na cierpienia swoją dumę. Konformistyczna postawa do ciebie nie pasuje, więc gdy ktoś zajdzie ci za skórę, pokaż rogi jak na Byka przystało.

Miłość i seks: Twój związek przejdzie drobny kryzys. Nieświadomie odstawisz partnera na boczny tor, co ochłodzi wasze relacje. Zacznij poświęcać ukochanemu tyle samo czasu, co przyjaciołom, a wszystko wróci do normy. Singielki mają szansę poznać atrakcyjnego Wodnika na weekendowym grillu.

Kariera i pieniądze: Już od początku tygodnia nie będziesz miała głowy do pracy. Postaraj się jednak skupić i nie zawalać terminów. Zaprzyjaźnieni współpracownicy mogą cię wesprzeć psychicznie, ale nikt się za ciebie nie wytłumaczy.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-04 14:33:16

shinybox.pl/?ref=911aeac ;;

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-04 10:06:41

"Postaraj się jednak skupić i nie zawalać terminów" Jak zwykle wyczuwam aluzję papilota do miłej pracy w biurze, w papierach... Szkoda, że papilot nie bierze pod uwagę również innych zawodów! Tylko wiecznie wszystko uogólnia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-04 09:27:50

chuja warte

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1