Baran

02 Lipca 2012

Będziesz nadwrażliwa i skłonna do histerycznych reakcji.

Samopoczucie: Będziesz nadwrażliwa i skłonna do histerycznych reakcji. Najmniejszy drobiazg wytrąci cię z równowagi, wywołując w tobie lawinę emocji. Krytyka stanie się bardziej dokuczliwa niż zwykle, więc ogranicz kontakty z arogantami i cynikami.

Miłość i seks: To najlepszy czas na niezobowiązujący flirt. Nieważne, czy masz faceta, czy jesteś singielką, powinnaś wykorzystać ten moment na miłosną zabawę. Słońce doda ci blasku i odwagi, a ty staniesz się pociągająca i pewna siebie. Pamiętaj tylko, by nie przekraczać granic przyzwoitości.

Kariera i pieniądze: Cały tydzień sprzyja biznesowym przedsięwzięciom i wszelkim roszadom na zawodowym gruncie. Jeśli czujesz, że obecna praca nie daje ci wystarczającej satysfakcji, zastanów się na spokojnie nad zmianą pracy. Nowe stanowisko może okazać się kluczem do sukcesu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-02 13:04:16

Zajebisty:PPPPPPPPPPPPPPPP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-02 10:59:34

Jakby flirtowanie z obcym gościem podczas bycia w związku w ogóle nie było przekroczeniem owej "granicy przyzwoitości" ... gratuluję mocnego kręgosłupa moralnego osobie piszącej ten tekst.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-02 11:18:21

istnieje cos takiego jak zdrowy flirt, dodate pewnosci siebie i poczucia wlasnej wartosci, tylko nie nalezy przekraczac pewnych granic, takich jak np dotyk... no i teksty z podtekstem moim zdaniem tez odpadaja, to sie kwalifikuje jako zdrada umyslowa :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-02 10:32:18

Oby flirt wypalił :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1