Baran

18 Czerwca 2012

Czeka cię impreza u znajomych, których nie znasz zbyt dobrze.

Samopoczucie: Czeka cię impreza u znajomych, których nie znasz zbyt dobrze. Przyjmij zaproszenie, nawet jeśli będziesz musiała iść bez osoby towarzyszącej. Zmuszona do rozmowy z obcymi ludźmi nawiążesz wiele cennych znajomości.

Miłość i seks: Bliski mężczyzna nieświadomie zrobi ci przykrość, prowokując cię do awantury. Nie kłóć się jednak o to, co się wydarzyło, tylko ustal, jak ma się zachować w przyszłości. Dzięki temu nie popełni tych samych błędów i zacznie uważać na dwuznaczne sytuacje.

Kariera i pieniądze: Ten tydzień upłynie w koleżeńskiej atmosferze. Biurowe znajomości okażą się cenne, a z jedną osobą nawet się zaprzyjaźnisz. Pamiętaj jednak, aby nie opowiadać o swoim prywatnym życiu wszystkim współpracownikom.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-18 08:13:32

wszystko się zgadza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-18 07:54:25

A powiem szczerze ,że nawiązałam kilka ciekawych znjaomości - ale sądzę ,że to przypadek,,,;p;p Nie wierzę w horoskopy - czytam dla zabawy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-18 07:43:11

haha pasuje na ten weeend ktory sie wlasnie skonczył , dostalam zaproszenie na slub i musialam isc bez osoby towarzyszacej poniewaz odmówiła xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1