Złodziejki mężów

28 Kwietnia 2016

Wszystkie historie łączy jedno - romans z żonatym facetem. Nasze bohaterki mają jednak różne poglądy na ten temat.

zdrada w związku

Kobiety, które wdają się w zażyłość z żonatymi mężczyznami, są surowo potępiane przez polskie społeczeństwo. Jeżeli facet ma dzieci, sytuacja jest podwójnie skomplikowana.

Złodziejki mężów, bo tak o nich mówią, bardzo często same bywają winne sytuacji, w jakiej się znalazły. Uwiodły, rozbiły rodzinę i odebrały innej kobiecie męża. W życiu kierują się zasadą, że ich szczęście oraz potrzeby są najważniejsze.

Zdarza się, że kochanka jest jednocześnie ofiarą. Została zmanipulowana, zakochała się do szaleństwa i codziennie jej moralność jest stawiana na jednej szali z uczuciami. Wybór jest bardzo trudny i niezależnie od decyzji przyniesie cierpienie.

Trójkąty są niebezpieczne, bo wiążą się z igraniem z emocjami wielu osób. Kobiety wdające się w romans z żonatym facetem nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje powstaną w wyniku ich decyzji. Często rujnują życie nie tylko innym, ale również sobie. Niestety trudno nie zauważyć, że w tej sytuacji same są sobie winne.

Postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej perspektywie złodziejek mężów. Kilka kobiet, z którymi nawiązałyśmy kontakt, wyraziło zgodę na publikację swoich wyznań. Oto pięć bohaterek i pięć punktów widzenia. Czy kobiety zasługują na potępienie? Oceńcie same.

Zobacz także: W jaki sposób rozkochałam w sobie faceta? Dziewczyny zdradzają swoje patenty

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (60)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-12 16:11:31

re: Złodziejki mężów

Ile dziwek na tym świecie, byle by zaspokoić swędzenie c**y a przy okazji rozwalić komuś innemu życie bo skoro ja nie mam to czemu ten ktoś ma mieć? ... żałosne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sara
(Ocena: 5)
2016-05-04 12:30:29

re: Złodziejki mężów

tyle szmat na świecie, a podłogi wciąż brudne....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
:]
(Ocena: 5)
2016-05-01 03:12:53

re: Złodziejki mężów

Ona powiedziała :. lubisz mnie?" | On powiedział "nie". | Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | Znowu powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-30 09:53:59

re: Złodziejki mężów

Jak kobieta może zrobić to drugiej kobiecie? to jest najgorsze! musimy się wspierać, walczyć o nas a nie mężów sobie zabierac! za robotę niech się te baby wezmą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-30 11:42:24

mąż to nie rzecz, którą można komuś zabrać. to człowiek, który sam podejmuje decyzje. jesli zdradza, to pretensje można kierowac tylko do niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-30 19:35:46

kobiety są bezwzględne, a mężowie szukają okazji, gdzie się tylko da, niewielu jest porządnych, nie ma złodziejek mężów, bo to zawsze dwie strony biorą w tym udział z pełną premedytacją, nie rozumiem teorii według której kobieta "zabiera" mężczyznę, on w to wchodzi, bo tego chce i tyle...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-30 19:57:13

Oczywiście, że mężczyzna jest winny zdrady, bo to on jest w związku. Co innego kobieta, która nagle dowiaduje się, że facet z którym się spotyka prowadzi podwójne życie, a co innego kobieta, która wie, że facet ma dziewczynę/narzeczoną/żonę i próbuje nieudolnie się mieszać. Wiadomo, że jak facet nie będzie chciał zdradzić to nie zdradzi, po prostu takie baby, które próbują podrywać zajętych facetów mają strasznie niską samoocenę i są żałosne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-29 15:18:49

re: Złodziejki mężów

Uważam, że kobiety powinny swoją złość, żal, smutek po zdradzie przelewać głównie na faceta nawet jeśli jego kochanka wiedziała, że on jest zajęty. Wyjątek stanowi fakt, gdy dwie kobiety są sobie bliskie koleżanki/przyjaciółki/siostry... Jeżeli to jest obca kobieta to nie jest niczego winna żonie/dziewczynie swojego kochanka. Uprawia seks, bo lubi lub prawdopodobnie szuka bliskości, ale obawia się zaangażowania w poważną relację, więc wybiera facetów w jakiś sposób niedostępnych. Oznacza to, że sama ma ze sobą problem. Nie mówię, że należy jej współczuć i ją żałowac. Jej problemy, jej życie, jej sprawa i jej sumienie. Jedyna osoba, która powinna podlegać jakiemuś rozrachunkowi z pokrzywdzoną zdradzoną kobietą jest ten, który ją zranił. On ma wobec niej zobowiązania, a nie jakaś obca kobieta. Bądźmy realistami!! Każdy jest egoistą z natury. Jedząc codziennie ciepły obiadek, w swoim ciepłym domku nie zastanawiasz się co chwilę, że w Afryce setki dzieci dziennie umierają z głodu. Jesteś zdrowa, możesz uprawiać sport, wiec nie myslisz o tym, że są ludzie, którzy całe życie muszą spędzić przykuci do łóżka. Tak samo jest z kochanką. Dla niej kochająca żona, matka, dziewczyna to odległa perspektywa. To facetowi powinno bardziej zależeć na poprawnych relacjach z partnerką, a nie jej. Osobiście nie twierdze, że byłabym w stanie lubić kobietę, która sypia z moim facetem, ale pretensje głównie kierowałabym do niego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-30 11:37:40

dobrze powiedziane, masz 100 % racji!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Truthhh
(Ocena: 5)
2016-04-29 00:11:19

re: Złodziejki mężów

Facet, który odejdzie do takiej "złodziejki" jest o 100x większą kur.wą niż ta złodziejka (czyt. Dzi.wka) to się tyczy tych zamożnych i niezamożnych facetów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-28 22:49:50

re: Złodziejki mężów

Ta pierwsza powinna się leczyć. Bezwzględnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-28 20:45:03

re: Złodziejki mężów

Ja mam 30 lat i jestem samotną mamą i o ile 5 lat temu żonaty facet byłby dla mnie niewidoczny to teraz gdybym poznała kogoś fajnego nawet tylko na seks nie miałabym szczególnych oporów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-28 18:21:59

re: Złodziejki mężów

Wy się boicie jak jasna cholera, że na drodze Waszych mężów stanie kobieta, która im się wyda na tyle interesująca, że zaryzykują skandal. Dlatego tak nienawidzicie tych kobiet. A prawda jest taka, że nawet jak chłop natrafi na taką kobietę, to przy założeniu, że jest uczciwy, poradzi sobie z tą pokusą. Mężczyzna także jest istotą społeczną, i w ciągu swojego życia będzie natrafiał na kobiety. W tym młodsze, ładniejsze i bardziej interesujące od nas. Istnieje prawdopodobieństwo, że znajdą się wśród tej puli kobiety o chwiejnej moralności, które nie będą miały oporów przed wysyłaniem sygnałów w kierunku upatrzonego mężczyzny. Grunt, żeby facet nie odwzajemnił tych sygnałów, nawet, jeżeli je wychwyci. Zaufanie to podstawa, ale do podstaw trzeba mieć powody. Najgorsza sytuacja to taka, gdy mąż jest umieszczony nie w perspektywie ofiary, ale drapieżnika. To jest dopiero ból.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-28 21:05:52

Dorabiasz jakąś marną ideologię. Większości nie chodzi o to, że się boi, że jakaś okaże się "lepsza", bo skoro pójdzie sobie do "lepszej" to normalna kobieta i tak już go nie będzie chciała. Tu chodzi o to, że są kobiety które CELOWO podbijają do zajętych bo chcą dopiec drugiej kobiecie, bo chcą poczuć, że "skoro jest z tamtą a chodzi a spotyka się ze mną/flirtuje/sypia ze mną to znaczy, że muszę być od niej lepsza/fajniejsza/ładniejsza" - co niekoniecznie musi być prawdą. Są tacy, że choćby mieli przy sobie "miss świata" to zdradzą ją z pierwszym lepszym "paszczurem" bo była chętna, bo to ona o niego zabiegała, albo bo była to jak to tacy faceci mają w zwyczaju mówić "inna dziura".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-29 13:32:53

to nie jest dorabianie ideologii, tylko rzeczywistość. nawet jesli jakaś babka będzie celowo podrywac zajętego to co z tego? on ma wolną wolę i sam decyduje o tym co robi. jesli nie jest nielojalnym skur.wielem, to żadna, nawet najpiekniejsza i najbardziej uwodząca go kobieta ie zaszkodzi związkowi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lili
(Ocena: 5)
2016-04-28 18:14:15

re: Złodziejki mężów

Tak naprawdę te "panie" to zwykłe zagubione dziewczynki z masą kompleksów. Podnoszą sobie samoocenę tym,że "zajęty" facet zwrócił na nie uwagę. Szkoda,że do zaoferowania mają tylko swoje ciała...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz