WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?

28 Grudnia 2010

Karina stanęła przed trudnym wyborem. Czy powinna okłamać chłopaka, który pracuje za granicą i przywitać Nowy Rok z kochankiem?

WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?

Papilotki,

Proszę Was o pomoc, bo już naprawdę sama nie wiem, co robić! Kiedyś narzekałam na brak chłopaka, teraz mam aż za duży wybór! Karol czy Patryk? Nie wiem, którego kocham, nie wiem, z którym chcę być, nie wiem, z którym chcę przywitać Nowy Rok?!

Wiem, że wiele z Was mnie ostro skrytykuje, ale nawet nie wiecie jak trudno jest prowadzić podwójne życie, kłamać, kręcić, ukrywać. Mnie do tego zmusiła trochę sytuacja. Po maturze ja poszłam do policealki, a Karol wyjechał do Dublina pracować. U nas na wsi nie ma wielu okazji do zarobienia, więc większość młodych idzie albo na studia gdzieś, albo zostaje na gospodarce z rodzicami, albo pracuje za granicą. Ja dojeżdżam codziennie do większego miasta do pracy, w weekendy się uczę i to jest cud, że jakaś pracę mam. Spytacie dlaczego nie wyjechałam z Karolem? Mam chorą mamę, muszę być tu przy niej, gdy są gorsze dni, bo tata nie może się nią zająć, kto by na dom zarobił?

Zresztą Karol zjeżdża już do Polski latem. Zarobił sobie, odłożył i chce jakiś biznes tu otworzyć w okolicy. Święta spędzał z siostrą w Dublinie i jedyna okazja, żebyśmy zobaczyli się pierwszy raz od października, to sylwester. Mam już kupiony bilet, wszystko jest zaplanowane. Karol nie przyjeżdżał tu, bo za dużo godzin straciłby w pracy na taki wyjazd, więc ja miałam przyjechać do niego… Ale ja nie wiem, czy chcę.

Bo jest jeszcze Patryk. Poznaliśmy się w listopadzie, obsługiwałam go w mojej kawiarni, gdzie pracuję. Poprosił o numer telefonu, spotkaliśmy się do kina i tak jakoś wyszło. Teraz gram na 2 fronty. Patryk nie wie o Karolu, Karol o Patryku.

A ja muszę wybrać. Tylko zupełnie nie wiem. Wydaje mi się czasami, że kocham ich obu! Każdego za coś innego, ale naprawdę to uczucie mnie przerasta. Z żadnego z nich nie chcę rezygnować, jednak musze kiedyś się zdecydować, bo dłużej tego nie ukryję, tym bardziej, że za pół roku Karol wraca do PL. Patryk proponuje mi sylwestra na rynku, Karol w Dublinie. Kogo wybrać? Jak się z tego wykręcić? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to spędzić tę noc z Patrykiem, który jest tu na miejscu, bo przecież nie powiem mu z dnia na dzień, że wyjeżdżam do przyjaciółki za granicę, prawda?!

Mogłabym powiedzieć Karolowi, że mama ma się gorzej i muszę tu zostać alarmowo. Albo wymyślić, że wypadło mi coś w pracy. Cokolwiek.

Dziewczyny, co robić? Jak wyjść z tej sytuacji? Do sylwestra jeszcze tylko kilka dni, a ja nie mam żadnego pomysłu! Z tego wszystkiego nie mogłam się cieszyć świętami, całe noce nie śpię…. Proszę Was o radę,

Karina

Na Wasze listy czekamy pod adresem redakcja(at)papilot.pl

Zobacz także:

WASZE LISTY: Chore dziecko odebrało mi wszystkie marzenia!

SONDA: Czy zamieszkać z teściami po ślubie?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (664)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-08 22:58:15

re: WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?

Jesli kochalabys tak naprawde Karolami jestes dziewczyna wrazliwa z ucuciami to nie zauroczylby cie inny chlopak nawet jesli jest twoj gdzies daleko. Czekalabys ciagle na niego. Skoro tak sie nie stalo to znaczy ze nic tak naprawde do niego nie czujesz. Jesli jestes szczesliwa z Patrykiem to wybierz jego, nie tylko na sylwestr. Zrob to jak najszybciej bo klamstwo w koncu wyjdzie na jaw i stracisz ich obydwu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Heniek
(Ocena: 5)
2013-12-23 18:47:32

re: WASZE LISTY: Z kim spędzić sylwestra – z chłopakiem czy z kochankiem?

Najlepiej z rozumem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-23 15:51:32

Ale bezsens.! Kobieto, Dziewczyno, sama nie wiem jak Cie nazwac, zdajesz sobie sprawe z tego co Ty robisz ? Tak ja wiem. wpadłaś w bagno i nie wiesz jak z niego wyjsc? wiesz co Ci powiem, nie bedziesz miała ANI jednego ANI drugiego. Czy tego chcesz czy nie, kiedyś wszystko wyjdzie na jaw- niestety a wtedy żaden z nich nie bedzie chciał spojrzeć Ci w oczy. Jednym słowem masz " prze je ba ne".. Szukam trzeciego w rezerwie. ;) Ktos napewno zabawi się Twoimi uczuciami tak, jak Ty tymi facetami. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-13 08:56:46

wez ich zaproś obu :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-13 20:15:38

rozumiem cię w pewnym sensie........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-06 17:24:23

oj dziewczyno mysle ze sama nie wiesz czego chcesz to nie jest miłosc ty po prostu boisz sie zostac sama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-23 14:08:53

Ty się martwisz o to którego wybrać, bo "dłużej tego nie ukryjesz"? zastanów się dziewczyno nad tym co robisz. postaw się na miejscu ich obu jakby się poczuli gdyby się dowiedzieli że jest ktoś inny? Ty w ogóle masz szacunek do siebie i do innych? nie ma nic gorszego niż zdrada i kłamstwo...Facet to jeszcze, ale żeby kobieta była taką żmiją...boże naprawdę, kochasz ich obu? nie wierzę w to, wydaje mi się że po prostu jednym wypełniasz sobie czas gdy nie ma drugiego. Musisz być wygodną, zadufaną w sobie zdzirą, że wybrałaś takie życie.Pytasz co masz zrobić? albo zrezygnuj z jednego, ale porozmawiaj z oboma. I co wyjdzie na jaw i co z tego? Będziesz płakać w poduszkę że zachowałaś się jak dzi**a? Wstrętna kobieta z Ciebie, ja kocham swojego mężczyznę, nigdy bym go nie zdradziła, nie jesteśmy małżeństwem, może kiedyś to nawet nie wyjdzie, ale wtedy będę myśleć o innych, na razie nawet gdyby było źle nigdy bym go tak nie urządziła. Ty chyba nie jesteś człowiekiem, bo żadnych ludzkich uczuć nie masz robiąc coś takiego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-13 12:49:32

zastanawiam sie ile ty masz lat bo glupia jestes jak nie wiem co

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-09 20:23:05

Ja byłam w takiej sytuacji, wybrałam miejscowego (nowego) i nie żałuje do dziś bo jest cudownie i słodko:* już dwa lata:) Tylko nie mów mu że go zdradziłaś tylko wymyśl coś, najlepiej niech Ci da powód do zerwania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-07 02:21:38

ze swoja glupotą ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz