Wasze Listy: „Moja koleżanka robi z siebie pośmiewisko na Naszej-Klasie i Facebooku! Nie mogę tego wytrzymać!”

22 Lutego 2011

Koleżanka Joasi dokumentuje fotograficznie każdą chwilę swojego życia. Regularnie wrzuca posty dotyczące codziennych czynności, narażając się na śmieszność. Co o tym sądzicie?

Wasze Listy: „Moja koleżanka robi z siebie pośmiewisko na Naszej-Klasie i Facebooku! Nie mogę tego wytrzymać!”

Drogie Czytelniczki,

Na pewno większość z Was ma konta na Naszej-Klasie, Facebook’u i pewnie wielu innych portalach społecznościowych. Ja zauważyłam, że odkąd z nich korzystam wszystko o wszystkich wiem i jestem na bieżąco z wszelkimi plotkami, szczególnie jeśli ktoś relacjonuje w Internecie każdą chwilę swojego życia. Tak jak moja koleżanka z roku – nazwijmy ją M.

M. ma 23 lata i dokumentuje na Facebook’u każdą sekundę swojego życia. Ma być lans, ale chyba nie wychodzi, bo dziewczyna jest pośmiewiskiem nie tylko u nas na roku, ale też w swoim (i moim) rodzinnym mieście. Po pierwsze – posty. Wrzuca je kilka razy dziennie, pisząc o wszystkim – „M. jest w sklepie spożywczym i czeka w długiej kolejce”, „M. kupiła sobie nową bluzkę!”, „M. słucha nowej płytki i jest zachwycona muzyczką!”.

Oczywiście, jak zdążyłyście zauważyć, ma tę irytująca manierę pisania o sobie w trzeciej osobie! Zwariować można! Ach, zapomniałabym, M. uwielbia też pisać po angielsku – kiedyś zapytałam jej, po co to robi, a ona na to, że ma masę znajomych zagranicą i chce, żeby wszystko rozumieli. Szczerze? Przejrzałam te jej kontakty. Znalazłam jedną osobę o obcobrzmiącym nazwisku, więc… to tylko poza na światową dziewczynę.

Do tego zdjęcia… Co drugi dzień wrzuca galerie… „M. gotuje”, „M. kupuje”, „M. w Londynie”, „M. na obiadku”, „M. z ukochanym” – niedobrze mi się robi, jak to widzę! Nie znam osoby, która miałaby w swoim profilu więcej zdjęć niż ona. Za chwilę zacznie publikować fotorelacje z wykonywania czynności fizjologicznych!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (347)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-07 17:09:48

Błagam Cię, podaj mi jej dane, chętnie pooglądam ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-18 23:48:58

Mnie to śmieszy trochę. Ja bym to olała po prostu. Ale może spróbujcie z nią porozmawiać. Albo rzucić jakąś uwagę "Co ty tak opisujesz wszystko co robisz? A zdjęcie swojej kupy już dodałaś?".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-14 19:06:20

Twierdzisz że "KOLEŻANKA" nie jest normalna, bo dodaje mnóstwo fotek na fejsa albo nk , a sama na Papilota dodajesz list o niej(chyba jednak trochę zazdrościmy,co?). To również nie jest normalne. mnie samą takie zachowanie irytuje, bo mam podobną znajomą, ale w tej sprawie po prostu MILCZĘ. "Z ludźmi z roku wręcz sobie czasem przesyłamy screeny z tymi jej wpisami, albo robimy zdjęcia jej głupich postów i rozsyłamy MMS-ami. "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-23 16:03:20

wejdźcie sobie na wiocha.pl tam znajdziecie co o tym inni myślą. i zaopatrzcie się w chusteczki bo kilka łez ze śmiechu uronicie:)) Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-20 20:10:47

ZNAM TAKĄ DZIEWCZYNE. koszmar. takie zachowanie jest potworne ! robi zdjęcia klapek brudnych skarpetek i innych rzeczy. całe moje miasto się z niej śmieje, przez to ze robi z siebie kretynke. ludzie przekzywali sobie informacje z ust do ust i tak nwet osoby które jej nie widziały pisza do niej. naprawde to jest żałosne i śmieszne zarazem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-13 09:43:25

to chyba nie jest twoja koleżanka skoro sama się z niej naśmiewasz.... nie wiesz co zrobić!powinnaś z nią poważnie porozmawiać i powiedzieć jej co się dzieje, że robi z siebie pośmiewisko....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-11 20:23:21

Tak, dziewczyna jest wyjątkiem, normalni ludzi tak nie robią :) Mnie też to irytuje, pisanie o sobie w trzeciej osobie i nadmierne "lansowanie się" na facebooku. Nie wydaję mi się, żeby kogoś obchodziło czy robisz obiad, pieczesz ciasto czy jesteś w sklepie.. litości. Jak dla mnie wpisami na facebooku mogłyby być tylko jakieś linki do piosenek, cytaty czy normalne, konkretne opisy co akurat dzieję się u osoby, np. "na wakacjach nad morzem" . Takie jest moje zdanie :) Mam nawet w klasie dziewczynę, która nawet w realu mówi o sobie w 3. osobie.. ehh no comments :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-03 19:36:42

nie przejmuj się niektórymi opiniami poniżej, jak ktoś już wspomniał te ktore bronią M. są pewnie takie same :) wrzucaja milion fotek na nk i facebooku robione "magiczną rączką" lub przed lustrem :) zastanawia mnie fakt czy wiedzą chociaż co to samowyzwalacz :) ale chyba nie, wtedy zdjęcia wyglądały by prawdziwiej:P . Moja rada śmiej się z tej panny ile wlezie , masz przynajmniej z czego sie nabijać :) jej życie jej sprawa , jej głupota, ważne ze ty taka nie jestes:):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 01:11:37

Nie ma się co martwić ;D Mam kuzynkę w Anglii ( 19 lat ) i tam podobno tak wszyscy robią ;] Nawet widziałam zdjęcia jej znajomych ... Ja tam nie wiem jak można iść do knajpy i robić zdjęcie np.drinka albo kanapki i potem to wstawiać na fb ;) Nooo ale niektórzy już mają takie odchyły...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-27 08:30:22

nk i facebook ogłupiają ludzi podatnych i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz