WASZE LISTY: "Moja 24-letnia córka sypia z kim popadnie!"

30 Listopada 2010

Zofia uważa, że jej córka prowadzi rozwiązły tryb życia. Zastanawia się, czy dzisiaj tak postępują wszystkie młode kobiety…

WASZE LISTY:

Szanowna Redakcjo, drogie Czytelniczki,

Zwracam się do Was z moim problemem, bo słyszałam, że zagląda tu wiele młodych kobiet, myślę, że również w  wieku mojej córki, a być może w podobnej sytuacji. Ja nie potrafię zrozumieć, zaakceptować niektórych rzeczy, być może dlatego, że jestem kobietą innego pokolenia. Pokolenia z wartościami i zasadami, których Wam, młodym, brakuje.

Moja córka to bardzo ładna, mądra dziewczyna, na pewno wiele osiągnie. Mimo to, nie potrafię być z niej dumna, bo starałam się ją wychować na porządną kobietę i dobrego człowieka, a ostatnio mam coraz więcej wątpliwości i coraz częściej zadaję sobie pytanie gdzie popełniłam błąd?

Asia po maturze przeprowadziła się do innego miasta na studia. Bardzo ją z mężem wspieraliśmy, ułatwialiśmy jej edukację, żeby wyszła na ludzi, zdobyła wykształcenie. Córa zrobiła magistra, dostała dobrą pracę, ale widzę, że się zatraca. Nie liczy się dla niej tradycja, rodzina, dzieci. Nie chce nawet słyszeć o macierzyństwie czy mężu, mówi, że na razie jej to nie interesuje.

Mnie jednak najbardziej martwi to, że prowadzi taki rozwiązły tryb życia. Kiedy nie słyszę, w każdy weekend impreza, po każdym weekendzie inny chłopak. Nie mówi mi tego wprost, ale matka czuje takie rzeczy. I jeszcze te podróże! Asia co jakiś czas do mnie dzwoni i mówi, że gdzieś jedzie z jakimś nowym chłopakiem. A to Zakopane, a to Mikołajki, a to Londyn… Wiem, że nic w życiu za darmo nie jest, już sobie wyobrażam, jak takie wakacje wyglądają.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (218)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-29 21:10:46

MOJ PRZYJACIEL SYPJA ZE SWOIA-CORKA.NIKT NIEROBI ZTEGO TRAGEDI.SA DOROSILI.NIEWIDZIMY WTYM,ZADNEJ SESACJ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2014-08-19 16:54:42

re: WASZE LISTY:

"Kolacje, spotkania, wyjazdy, czy to normalne? Czy tak żyją dzisiejsze dziewczyny? Czy w ogóle się nie szanują? "Tak, kolacje i spotkania są normalne. Co do wyjazdów pewnie zależy z kim... co innego stały partner, a co innego co miesiąc inny. A jeszcze co innego wyjazd z przyjaciółką. A dziewczyny żyją różnie. Ja jak najbardziej chadzam na różne spotkania: a to kawiarnia, a to spacer, może ZOO, czasem nawet muzeum. Nie bywam w klubach, nie piję alkoholu. Wyjeżdżam z koleżankami. Niektóre się szanują, inne nie. Kwestia osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-31 11:57:20

re: WASZE LISTY:

w XXI wieku puszczalstwo wśród kobiet to wręcz norma

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-19 16:55:22

A wśród mężczyzn nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 01:35:28

A skąd pani wie że ona sypia z facetami, może specjalnie ściemnia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-19 10:50:55

"Pokolenia z wartościami i zasadami, których Wam, młodym, brakuje." - i to jest właśnie dowód niezrozumienia i pokazanie, że młodzi są gorsi od starszych. Takim podejściem nigdy nie osiągnie się porozumienia, akceptacji. Każdy ma wartości i zasady, niektórzy mają ich więcej, inni mniej, ale to nie zależy od pokolenia, gwarantuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-19 10:53:58

Druga kwestia to rozmowa! Niech Pani powie wprost o swoich wątpliwościach, a nie wylewa żale na forum, bo jaki to ma sens.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-30 23:58:01

Jeśli dziewczyna od dziecka miała wpojone, że powinna dążyć jak najwyżej, to będzie dążyć jak najwyżej także w "zaliczaniu" facetów. Prawda niestety jest taka, że jeśli dziecku sie powtarza, że musi mieć jeszcze lepsze oceny, musi osiągnąć więcej, dostać się na lepsze studia, mieć lepszą pracę - to dziecko to przekłada równiez na życie partnerskie - więcej, więcej, więcej! I to nie tylko problem tego pokolenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-22 14:54:01

Proszę się nie przejmować, pani córka wie co robi, niech pani z nią porozmawia, a napewno dojdziecie do porozumienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-10 13:59:02

Ogółem bardzo mało tutaj komentuję,ale tym razem trudno mi się powstrzymać... Pani Zofio do Pani listu za chwilkę wrócę ale najpierw skieruję komentarz do tych "porządnych kobietek z dołu" Dziewczyny od kiedy wy wszystkie takie porządne ??? Coooooo ? Cnotki nie "wydymki" nagle!!! Nie rozśmieszajcie mnie... Niech żadna nie próbuję mi wmówić że miałyście po jednym facecie w swoim życiu,bo nie uwierzę. To raz a dwa wstydu nie macie pisząc do owej Pani że "córka się szmaci " Jest wykształcona i wiem doskonale że wie co robi. Owszem w życiu nie ma nic za darmooo tak się mówi ale wyjść z kimś na kolację do kina czy imprezę nie znaczy że lądowała z nim w łożku. Wiem to z doświadczenia swoich koleżanek a także swojego. Najgorsze panny to takie jak Wy ,gadka szmatka jakie to porzadne a puszczacie się z pierwszym lepszym który ma dobry samochód i troszkę banknotów w kieszeni ( nie ważne że auto taty a kasa z kredytu ) Ważne by się pokazać koleżankom na co Was stać!!!! Więc swoje sugestie pod publikę wsadźcie sobie w d... Pani Zofio może po prostu wprost zapytać córkę o sprawy które Panią meczą i martwią ? Kto jak nie matka jest najlepszym przyjacielem córki ?Prawda? Życzę Pani powodzenia i pomyślnego rozwiązania zaistniałej sytuacji. a Wy porzadne wszystkie w razie byście chciały mi naubliżać a mądre porozmawiać zostawiam e-mail : justyna11611161@wp.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-10 16:38:19

Muszę cię zmartwić, ale w swoim zyciu (mam 20 lat) miałam i mam tylko jednego partnera, na dodatek jeszcze z nim nie spałam po 2 latach związku i tak, jestem tak zwaną "cnotką niewydymką" i bardzo mi z tym dobrze. A jeśli dziewczyny się nie szanują to proszę bardzo, same tego chcą- nikt nie będzie ich saznować. Może to strasznie nienormalne w dzisiejszych czasach, ale wyobraź sobie że byłam na wielu imprezach np w sylwestra,urodziny itd i w życiu nie zdarzyło mi się upić albo bzy*** gdzie popadnie. Dziewczyny w moim wieku w życiu nie przepuściłyby takiej okazji i od razu schlały by się do nieprzytomności świecąc gołą dupą do chłopaków. I wiem co mówię, bo już takie dziewczynki na imprezach widziałam nie pierwszy i nie ostatni raz.Ich rodzice nawet nie podejrzewają że ich kochane córeczki są takie "niegrzeczne" i głupiutkie. Mam dosyć takiego pustego świata bo ludzi zachowują się gorzej niż zwierzęta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-26 19:17:20

mam 22 lata, w związku jestem 5 lat. co więcej, jest to mój pierwszy chłopak, jemu podarowałam pierwszy pocałunek i dziewictwo. chciałaś napisać inteligentnego posta, a kompletni Ci nie wyszło. "cnotki niewydymki" istnieją, więc nie próbuj wmawiać, że każda z nas tylko po łóżkach facetom się ślizga. twoja odpowiedż była chyba najbardziej żałosna z tutaj pozostawionych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-09 22:06:49

pokolenie szm*t. Wstydze się tego,że urodziłam sie pośród takich nieszanujących sie,pseudo wyzwolonych dzi*ek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 09:32:02

JA CHCE JEJ ADRES!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz