„Uważaj, bo mogą oskarżyć Cię o pedofilię!”

26 Sierpnia 2010

Otrzymaliśmy bardzo wiele odpowiedzi na wtorkowy list od 19-letniej Magdy, która zakochała się w 12-letnim chłopcu. Jedna z czytelniczek radzi jej, aby miała się na baczności…

„Uważaj, bo mogą oskarżyć Cię o pedofilię!”

Odpowiedź na list opublikowany we wtorek: „Mam 19 lat, zakochałam się w 12-latku!”

Witam, bardzo przejął mnie opublikowany przez Was list gdyż jego treść jest bardzo bulwersująca. Postanowiłam więc odpisać na niego Magdzie.

Droga Magdo…

Na samym początku chciałam zaznaczyć, że nie będę tu nic owijała w bawełnę ani upiększała zdań. Wszystko, dlatego iż sytuacja, jaką opisywałaś w liście jest bardzo bulwersująca i nienormalna, a poniekąd nawet chora. Takie jest moje zdanie, i nie tylko moje, co mam prawo twierdzić na podstawie komentarzy, jakie pod Twoim listem przeczytałam. Sama, zatem widzisz, że coś jest nie tak, bardzo nie tak.

Nie będę Cię tu jednak obrażała jak niektórzy, bo trochę się to mija z celem i może mieć skutek odwrotny do zamierzonego. Jedno określenie, jakie padało powinnaś sobie jednak wziąć do serca, a mianowicie – pedofilia. Strzeż się, zatem prób takiego nienormalnego związku! A powodów na to nie mało!

W pierwszej kolejności ze względu na to, że możesz iść siedzieć jak ktoś się o tym dowie i weźmie to na poważnie. Świadków na to jest nie mało, sama wiesz. Jesteś również bacznie obserwowana. Nie ukryjesz czegoś takiego … a przynajmniej nie na dłuższą metę. Jeżeli dowie się o tym matka chłopca to po Tobie. Zwłaszcza, jeżeli miałby dojść do czegoś więcej między Tobą a tym dzieckiem. Nie pozostawi na Tobie suchej nitki. Chyba nie chciałabyś mieć sprawy, pomyśl o przyszłości.

Po drugie – pomyśl o swojej opinii w oczach innych. W oczach bliskich i przyjaciół. Jak oni mają Cię postrzegać gdyby wyszło na jaw, że kochasz się w małym chłopcu, albo co gorsza (gdyby do tego doszło) że prowadzisz z nim związek! Jesteś skreślona na całe życie dziewczyno! Nikt swoim dzieciom nie pozwoli się do Ciebie zbliżyć! Będziesz uważana za miejscową pedofilkę (obojętne czy będziesz miała sprawę czy nie i co by z niej wynikło), będą Cię wytykać palcami. Obojętne też czy wyjedziesz z miasta, bo zawsze jak do niego wrócisz będzie tak samo. Natomiast cała historia może powędrować powoli za Tobą, gdziekolwiek nie zamieszkasz. Nigdy nie będziesz mogła być pewna, że nikt się nie dowie. Potrafiłabyś tak żyć?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (122)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 20:35:47

6zwMtV vbywigoyfaxj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 16:57:06

Stands back from the kebyorad in amazement! Thanks!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 10:39:07

R72BHf ydvoxqnxlqau

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 08:57:19

Smack-dab what I was lokonig for—ty!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 10:35:18

I sppuose that sounds and smells just about right.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-01 11:46:20

www.glitery.pl/polecam,anika9712 < - tutaj SUPER WTOPY GWIAZD . !! oraz za wejście dostajesz 1 EUROGĄBKĘ NA NK , co godzine !! oraz możesz wymieniać eurogąbki za doładowania do jakiej sieci chcesz . !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 17:21:32

Lepiej bym tego nie ujęła. Do dziewczyn, które nie rozumieją pojęcia słowa "pedofilia" użytego tutaj. Autorce listu nie chodzi o to, że ta dziewczyna jest pedofilką. Jeszcze nią nie jest, ale prawo jest nieuchronne. Takie związki są niezgodne z prawem zarówno jeśli chodzi o 20 letniego mężczyznę i 12 letnią dziewczynkę, jak i na odwrót. Dlatego, że to jest dziewczyna, wam wydaje się dziwne nazwanie tego pedofilią, bo zwykle pedofil kojarzy się z obleśnym facetem, gwałcącym dzieci. Ale dopóki ten chłopak nie skończy 15 lat, w świetle prawa ona będzie popełniać przestępstwo i może zostać posądzona o pedofilię. Zrozumcie, nikt nie mówi, że ona nią jest, bo przecież go nie zgwałciła, ale gdyby ktoś dowiedział się o tym, że ona np. współżyła z tym chłopcem, mógłby to gdzieś zgłosić, a sąd nie pozostawiłby wątpliwości i oskarżył ją właśnie o pedofilię i molestowanie seksualne dziecka, nawet jeśli chłopczyk tego chciał, nie ma jeszcze do tego prawa. W tym przypadku może to i lepiej. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 15:23:06

Ty wiesz chociaz czym jest pedofilia? Pedofilia to zboczenie a nie dażenie kogoś uczuciem, jesteś prosta i top Twoja wypowiedź jest bulwersujaca. Ogarnij się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-29 12:17:33

ok ja uważam że ta opinia jest trochę za ostra i wiem że w tym wieku związek przy dużej różnicy wieku raczej nie jest możliwy, ale to nie powód o oskarżanie za pedofilie bo dziewczyna aż taka stara to nie jest, nie? (bez obrazy) i za kilka lat gdyby pozostali w kontakcie mogłoby być wszystko w porządku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 18:30:14

wszyscy jesteście dziwni po pierwsze jak można się zakochać w dwunastolatku po drugie jak można pisać o "bulwersującej, nienormalnej a nawet sytuacji " i oskarżać dziewczynę o pedofilie. To było dla niej zupełnie coś nowego nigdy nie spotkała się z tak dojrzałym chłopakiem który jest taki młody więc się nim zainteresowała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz