LIST: „Udawałam ciążę i poronienie, żeby rodzina mnie bardziej pokochała”

13 Lipca 2016

Zuzanna od tego momentu jest o wiele lepiej traktowana. Plan idealny?

poronienie

Nie wiedziałam tylko kiedy i z kim miałabym zajść w ciążę. Potrzebowałam kogoś, kto mógłby zniknąć z mojego życia, żeby rodzina nie mogła go odnaleźć. Wtedy wymyśliłam historię z dyskoteką, gdzie poznałam faceta z miasta. Przez jakiś czas się widywaliśmy poza domem, a nawet moją miejscowością, wszystko było fajnie, ale on mnie przypadkiem zapłodnił. Potem się okazało, że jego numer telefonu już nie działa, a tak w ogóle to przedstawił się fałszywym nazwiskiem. Zostałam sama z ogromnym problemem i nie jestem w stanie odszukać ojca. Brzmi strasznie, ale wcale mnie nie wytknęli palcami. Współczuli bardzo, a nawet trochę się cieszyli, że zostanę mamą. Akurat tego brakowało moim rodzicom, bo siostra jest już po trzydziestce i wcale o powiększeniu rodziny nie myśli.

Byłam pewna, że najpierw mnie wytkną, ale dla nich to był prezent! Nawet przez chwilę żałowałam, że to nie jest prawda. Oni naprawdę chcą zostać dziadkami. Co z tego, że ojciec miał pozostać anonimowy. Już wtedy podejście rodziny i innych osób się do mnie zmieniło. Nikt się niczego nie czepiał, bo kobiety w ciąży nie można denerwować. Poczułam się bardzo wyjątkowo. Wreszcie trzeba było przejść do dalszej części planu, bo udawanie ciąży bez brzucha długo nie może potrwać. Po jakimś miesiącu wstałam rano i stwierdziłam - dziś poronię. Nie wiedziałam tylko czy podołam aktorsko.

Zobacz również: 7 zdjęć, które każą Ci się zastanowić, czy naprawdę chcesz zostać matką

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-21 11:34:31

Poronilam kilka dni temu źle to znoszę ! W życiu bym nie wpadła na tak głupi pomysł !! oby Twoje kłamstwo się nie obróciło wobec Ciebie i kiedyś jak naprawdę zajdziesz w ciążę żebyś nie poroniła !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-18 00:56:40

Poroniłam 4 razy i stwierdzam, że obrzydliwy jest ten wymyślony w redakcji list. Nie płakałam, nie przeżywałam tego jakoś przesadnie, ale ogarnijcie się trochę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-16 16:12:59

Myślę, że powinnaś skonsultować się z psychologiem. To nie złośliwość i nie potepiam Cię za to co zrobiłaś. Po prostu on może Ci pomóc podnieść się po tym wszystkim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kam
(Ocena: 3)
2016-07-16 11:34:48

Głupota . Karasz innych za swoje lenistwo i brak ambicji. Okej, rodzina mogłaby gdzieś tam bardziej Cię wspierać ale rany boskie, czy na prawdę by cokolwiek Ci wyszło potrzebujesz kogoś kto Cię będzie głaskał i mówił " dobrze robisz " etc? Powinnaś w nosie mieć i robić swoje . Przyłożyć się A nie usprawiedliwiać się brakiem wsparcia. Teraz oczywiście spotkam się z krytyką bo przecież jesteś ofiarą i to takie smutne ale takie życie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iwi
(Ocena: )
2016-07-17 18:25:31

Ale tacy są ludzie. Jedni są silni, niezależni i prą do przodu bez względu na innych a inni ludzie są niesmiali, potrzebują wsparcia, załamują się byle krytyką, więc nie masz prawa jej mówić jaka ma być bo widać że nie masz pojęcia o ludzkich genach i charakterach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maria
(Ocena: 5)
2016-07-13 23:31:12

A mnie jedna myśl rodzi się w głowie: jak bardzo młodzież jest teraz samotna... Rodzice nieobecni ciałem, duchem. Brak prawdziwych przyjaciół. Każdy zajęty sobą, skupiony na swoim życiu, klapki na oczach. I dzieją się takie historie, bo samotna dziewczyna z desperacji zrobi wiele. Mnie jest Zuzanny przede wszystkim żal. Jej rodziny - również serdecznie mi szkoda, ale jej samej najbardziej. Nie rzucę na nią kamieniem, bo nikt nie wie, jak się żyło w jej skórze zanim zrobiła to, co zrobiła. A że zrobiła bardzo, bardzo źle - to bez wątpienia. Nie jest bynajmniej przykładem dla nikogo. Ale refleksja pozostaje: samotność młodych w wielkim, ultra-nowoczesnym świecie osłabionych więzi międzyludzkich. Szkoda, ze dziewczyna nie szukała otuchy w Bogu - wiara ratuje niejednego przed głupią decyzją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 21:15:02

Radzilabym jak najszybciej zacząć leczenie u specjalisty na glowke ,bo klepki konkretnie się poprzestawialy ,może jeszcze tobie pomoga ,za chwile będzie ,za pozno .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 14:47:02

Boże,sama poroniłam 8 miesiacy temu. Ludzie którzy szukają w ciąży i poronieniu sensacji są debilami. Nawet debilko nie masz pojecia jaki to jest ból psychiczny i fizyczny dla kobiety. A nie mam duzo lat bo 24;) wiec teoretycznie wszystko jeszcze przede mna. Gardze takimi ludźmi jak ty;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-13 21:28:09

Ja straciłam dziecko dwa lata temu, trzy miesiące temu urodziłam synka, o którego życie walczyłam przez pierwsze 4 miesiące ciazy i miesiąc po porodzie. Wierzyć mi sie nie chce, ze ludzie z takiej traumy robią sobie cyrki. Polecam przeczytać wiersz "aniolkowe mamy" zeby zrozumieć jak bardzo peka serce matce, ktora poroniła...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aga
(Ocena: 5)
2016-07-13 13:49:46

Nie wierzę jak dziewczyna w Twoim wieku może być tak głupia ? Serio zamiast wyjechać do dużego miasta znaleźć pracę, iść na studia zaoczne znalazłaś sobie wygodną wymówkę ? Po co ? Chyba z lenistwa. Nie dość, że kłamiesz to jeszcze jesteś leniwa. Nic dziwnego, że słabo zdałaś maturę i siedzisz rodzicom na karku jak jako dorosła osoba masz tak idiotyczne pomysły. Boże serio to jest prawdziwa historia. Jak czytam te artykuły mam wrażenie, że pisze je ktoś na kacu albo za karę za spóźnienie do pracy wymyśla takie idiotyczne rzeczy. KoSZMAR

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 13:44:08

Idiotko oby naprawdę cię to kiedyś nie spotkało :/ nikomu nie życzę.. a ty jesteś po prostu głupia i tyle. Nic sobą nie reprezentujesz to stwarzasz najgorsze możliwe historie. I co resztę życia będziesz żerować na rodzicach bo niby poroniłaś? To nie jest żadne usprawiedliwienie przed pracą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 12:28:32

internet masz , wiec poszukaj pracy w pobliskim miescie do ktorego mozesz dojechac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz