LIST: „Udawałam ciążę i poronienie, żeby rodzina mnie bardziej pokochała”

13 Lipca 2016

Zuzanna od tego momentu jest o wiele lepiej traktowana. Plan idealny?

udawanie ciąży

Przyznam się do czegoś, bo ciąży mi to bardzo, a nie mam komu powiedzieć. Wszyscy wokół są ofiarami mojego kłamstwa. Kto mnie zna, ten został wrobiony. Nie zastanawiałam się nad tym wcześniej. To miała być sprawa tylko mojej najbliższej rodziny, a wiedzą już wszyscy. Sąsiedzi, ludzie w mojej miejscowości, nawet sprzedawczyni w sklepie patrzyła na mnie smutnym wzrokiem. Nie mam już na tym żadnej kontroli, a nie o to mi chodziło. W sumie nawet nie wiem o co. Chciałam być wreszcie zauważona. Żeby chociaż przez chwilę wszystko kręciło się wokół mnie. Brakowało mi tego przez wiele lat, bo chyba nie dawałam im powodów do zadowolenia ze mnie. Nic złego nie zrobiłam, ale po prostu nie umiałam ich zadowolić.

Rodzina miała wobec mnie konkretne plany, a ja ich nie spełniłam, więc w pewnym sensie mnie odrzucili. Żadnej kłótni nie było, cały czas są przy mnie, ale traktują jak trędowatą. Zaczęło się od matury, którą zdałam gorzej, niż chciałam. Potem nie udało mi się dostać na państwowe studia i przenieść się do miasta. Nie miałam też kandydata na męża, więc nie było wiadomo, co mam ze sobą zrobić. Wykształcenia nie zdobędę, pracy w okolicy nie ma, więc rodzice mnie skreślili. Bo jaka jest nadzieja dla kogoś takiego, jak ja? Nie pamiętam już kiedy wpadłam na pomysł z ciążą.

Zobacz również: Nikt nie wierzy, że są w ciąży! Gdzie podziały się ich brzuchy?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-21 11:34:31

Poronilam kilka dni temu źle to znoszę ! W życiu bym nie wpadła na tak głupi pomysł !! oby Twoje kłamstwo się nie obróciło wobec Ciebie i kiedyś jak naprawdę zajdziesz w ciążę żebyś nie poroniła !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-18 00:56:40

Poroniłam 4 razy i stwierdzam, że obrzydliwy jest ten wymyślony w redakcji list. Nie płakałam, nie przeżywałam tego jakoś przesadnie, ale ogarnijcie się trochę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-16 16:12:59

Myślę, że powinnaś skonsultować się z psychologiem. To nie złośliwość i nie potepiam Cię za to co zrobiłaś. Po prostu on może Ci pomóc podnieść się po tym wszystkim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kam
(Ocena: 3)
2016-07-16 11:34:48

Głupota . Karasz innych za swoje lenistwo i brak ambicji. Okej, rodzina mogłaby gdzieś tam bardziej Cię wspierać ale rany boskie, czy na prawdę by cokolwiek Ci wyszło potrzebujesz kogoś kto Cię będzie głaskał i mówił " dobrze robisz " etc? Powinnaś w nosie mieć i robić swoje . Przyłożyć się A nie usprawiedliwiać się brakiem wsparcia. Teraz oczywiście spotkam się z krytyką bo przecież jesteś ofiarą i to takie smutne ale takie życie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iwi
(Ocena: )
2016-07-17 18:25:31

Ale tacy są ludzie. Jedni są silni, niezależni i prą do przodu bez względu na innych a inni ludzie są niesmiali, potrzebują wsparcia, załamują się byle krytyką, więc nie masz prawa jej mówić jaka ma być bo widać że nie masz pojęcia o ludzkich genach i charakterach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maria
(Ocena: 5)
2016-07-13 23:31:12

A mnie jedna myśl rodzi się w głowie: jak bardzo młodzież jest teraz samotna... Rodzice nieobecni ciałem, duchem. Brak prawdziwych przyjaciół. Każdy zajęty sobą, skupiony na swoim życiu, klapki na oczach. I dzieją się takie historie, bo samotna dziewczyna z desperacji zrobi wiele. Mnie jest Zuzanny przede wszystkim żal. Jej rodziny - również serdecznie mi szkoda, ale jej samej najbardziej. Nie rzucę na nią kamieniem, bo nikt nie wie, jak się żyło w jej skórze zanim zrobiła to, co zrobiła. A że zrobiła bardzo, bardzo źle - to bez wątpienia. Nie jest bynajmniej przykładem dla nikogo. Ale refleksja pozostaje: samotność młodych w wielkim, ultra-nowoczesnym świecie osłabionych więzi międzyludzkich. Szkoda, ze dziewczyna nie szukała otuchy w Bogu - wiara ratuje niejednego przed głupią decyzją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 21:15:02

Radzilabym jak najszybciej zacząć leczenie u specjalisty na glowke ,bo klepki konkretnie się poprzestawialy ,może jeszcze tobie pomoga ,za chwile będzie ,za pozno .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 14:47:02

Boże,sama poroniłam 8 miesiacy temu. Ludzie którzy szukają w ciąży i poronieniu sensacji są debilami. Nawet debilko nie masz pojecia jaki to jest ból psychiczny i fizyczny dla kobiety. A nie mam duzo lat bo 24;) wiec teoretycznie wszystko jeszcze przede mna. Gardze takimi ludźmi jak ty;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-13 21:28:09

Ja straciłam dziecko dwa lata temu, trzy miesiące temu urodziłam synka, o którego życie walczyłam przez pierwsze 4 miesiące ciazy i miesiąc po porodzie. Wierzyć mi sie nie chce, ze ludzie z takiej traumy robią sobie cyrki. Polecam przeczytać wiersz "aniolkowe mamy" zeby zrozumieć jak bardzo peka serce matce, ktora poroniła...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aga
(Ocena: 5)
2016-07-13 13:49:46

Nie wierzę jak dziewczyna w Twoim wieku może być tak głupia ? Serio zamiast wyjechać do dużego miasta znaleźć pracę, iść na studia zaoczne znalazłaś sobie wygodną wymówkę ? Po co ? Chyba z lenistwa. Nie dość, że kłamiesz to jeszcze jesteś leniwa. Nic dziwnego, że słabo zdałaś maturę i siedzisz rodzicom na karku jak jako dorosła osoba masz tak idiotyczne pomysły. Boże serio to jest prawdziwa historia. Jak czytam te artykuły mam wrażenie, że pisze je ktoś na kacu albo za karę za spóźnienie do pracy wymyśla takie idiotyczne rzeczy. KoSZMAR

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 13:44:08

Idiotko oby naprawdę cię to kiedyś nie spotkało :/ nikomu nie życzę.. a ty jesteś po prostu głupia i tyle. Nic sobą nie reprezentujesz to stwarzasz najgorsze możliwe historie. I co resztę życia będziesz żerować na rodzicach bo niby poroniłaś? To nie jest żadne usprawiedliwienie przed pracą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 12:28:32

internet masz , wiec poszukaj pracy w pobliskim miescie do ktorego mozesz dojechac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz