Kulisy płatnego seksu: `Sypiam z mężczyznami za pieniądze, ale zasługuję na szacunek!`

17 Sierpnia 2016

Emilia uważa się za kobietę sukcesu. Buntuje się przeciwko zaliczaniu jej do jednej kategorii z prostytutkami.

seks za pieniądze

Kobiety w polskim społeczeństwie coraz częściej przybierają postawę roszczeniową. Należą im się te same prawa, co mężczyznom. Zasługują, aby zarabiać tak dużo, jak oni i pracować na najwyższych szczeblach zawodowych. Mało tego, niezależnie od okoliczności, domagają się szacunku. To, co robią, nie powinno podlegać ocenie. Każdy żyje tak, jak chce, a inni niech się nie wtrącają. Niestety ta roszczeniowa postawa nie zawsze pokrywa się z zasługami i zachowaniem zasługującym na szacunek.

Emilia uważa, że w jej przypadku tak nie jest. Jej się należy. Zarówno szacunek, jak i uznanie dla zaradności życiowej. Ona sama nikogo nie potępia i tego samego oczekuje w stosunku do własnej osoby. Dziewczyna wybrała swoją drogę w życiu, jest z niej zadowolona. Określa się jako dama do towarzystwa. Emila na co dzień jest wzorową studentką, ale wieczorami przeistacza się w ekskluzywną prostytutkę, chociaż sama nie używa tego określenia i nie lubi, kiedy ktoś to robi. Dziewczyna napisała do nas maila, aby podzielić się opowieścią o swoim życiu.

Jak wygląda życie damy do towarzystwa? Czy można być z niego dumną? Emilia jest przekonana, że tak. Poznajcie jej historię. Publikujemy fragmenty obszernej wiadomości. Dziewczyna pragnie wyrazić za jej pomocą bunt przeciwko negatywnym opiniom, z którymi się spotyka.

Zobacz także: Jedynak. Dobry kandydat na partnera?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (47)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-29 20:35:13

Zazdroszczę ci tylko jednego. Pieniędzy. Może i nie powinnam narzekać, ale...taka już jestem. Taką jak ty nie umialabym być. To dla mnie wstyd i plama na godności kobiety. Zwłaszcza jak facet rozbiera wzrokiem. Nienawidzę tego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2016-09-09 00:26:13

Nawet nie wiecie a moze zdradzac Was maz, chlopak, tak to juz jest On woli zaplacic i miec dobra huda laske w lozku niz zaniedbanego morswina w domu. Faceci i da droga na skroty, wola mlodsze laski co uwielbiaja sie piepszyc a nie sluchac narzekania na wszytsko czy raku seksu to szukaja gdzie indziej. Zastanowcie sie czy u Was tak nie jest.. faceci to swinei i na wszytsko znajda wytlmacznie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-29 13:01:41

Też zarabiam dużo i łatwo ale bez użycia różnych otworów ciała, założyłam działalność na studiach więc mam trochę inną definicję zaradności. Nie potępiam tej laski, ale uważam że nazywanie jej zaradną to przesada. Według mnie o zaradności można mówić wtedy gdy człowiek jest na tyle kreatywny że potrafi zadbać bez desperackich kroków jak handlowanie ciałem. Równie dobrze mogłaby sprzedać nerkę i uznać że to zaradność bo zarobiła szybko i dużo. To po prostu robienie po linii najmniejszego oporu o tym co najłatwiejsze a nie zaradność. Przykre, bo potem ludziom się wydaje że aby zarabiać dużo i łatwo trzeba albo dać d**y albo kraść. Jedyne co trzeba jej przyznać to że jest bardziej rozsądna niż tirówki, zawsze mnie zastanawiało dlaczego jeśli już ktoś się zdecydował sypiać z kimś za kasę to czemu tak tanio i z byle kim skoro historie takich panienek jak ta pokazują że można drożej i z lepszym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Daria
(Ocena: 5)
2016-08-19 15:27:04

Wszystko spoko, ale po co taki agresywny wstęp?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 14:10:37

Wstyd Wam powinno być z nie jeszcze dumne z tego, że dupy obcym facetom dają, pewnie co druga już ma albo miała lub będzie mieć niedługo jakieś choroby weneryczne. Nie jesteście zaradne, jesteście żałosne, najlepiej po najlżejszej linii oporu, po trupach i szczęściu innych kobiet (których mężów obsługujesz) dojść do łatwego zarobku. Dumne to mogą być kobiety które swoją ciężką pracą i doświadczeniem do czegoś doszły tym bardziej jeśli jeszcze mają na głowie dom, męża i dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-18 19:50:32

e tam zazdrościcie jej ,ja w sumie też odwagi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-18 17:34:27

Wiecie co? Czytając to zabrakło mi słów i śmiałam się. 'Dama do towarzystwa'? Serio? Mamy się pokłonić tej Pani, bo radzi sobie dając dupy za pieniądze? Co z tego, że nie zawsze jest seks. Jak to wygląda?! Nie ma się czym chwalić. To, że ma pieniądze, jest z siebie taka dumna i śmieje się z innych świadczy o jej szacunku do siebie i innych. Jak można się szczycić tym, że zarabia się seksem?! Zatkało mnie to pełne dumy i radości WYZNANIE. Już sobie wyobrażam jak pochwali się facetowi, że pracuje jako Pani do towarzystwa, czyli inaczej mówiąc daje dupy za pieniądze. Kiedyś ładne ciało i młodość przemija i trzeba będzie znaleźć inną prace, a doświadczenia zawodowego brak. No chyba, że ktoś ją zatrudni jako biurową lodziare. Powodzenia w dalszym życiu i chwaleniu się dziecku w przyszłości jaką to mamusia była dziweczką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
alfons
(Ocena: 2)
2016-08-18 17:06:43

kurwą jesteś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kasia
(Ocena: 1)
2016-08-18 16:24:47

A czy ,to czym się zajmujesz umiescisz w swoim CV?.Zyczę Ci w przyszłości takiego męża ,który będzie szukał rozrywek u dziewczyn takich jak TY,Powodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 1)
2016-08-18 14:39:36

Szacunek? Najpierw drogie Panie zacznijcie siebie szanować i wszystkie te kobiety z którymi mężami sie zabawiacie... Nie macie swojego zycia tylko żyjecie cudzym, kradniecie cos co do was nie należy .. Zbudować związek z osoba waszego pokroju jest niemożliwy, bo jaki mężczyzna zechce byc z kimś kogo moze mieć każdy z zasabniejszym portfelem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-18 18:17:34

chyba lepiej niech mężowie, chodzący do prostytutek zaczną szanować swoje żony. nikt ich na siłe do dziwek nie ciągnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz