LIST: „Czy muszę gnić w domu z chłopakiem, który się rozchorował i nie może pójść na Sylwestra?”

28 Grudnia 2016

Anka nie chce rezygnować z planów. Ma zamiar zostawić go samego.

Sylwester bez chłopaka

Dziewczyny,

bardzo potrzebuję rady, bo może naprawdę coś jest ze mną nie tak… Nie wydaje mi się. Przynajmniej nie w tym temacie. Chodzi o Sylwestra, który już za kilka dni. Przyznam szczerze, że przez wiele lat miałam taki sam problem jak wiele z Was - nie miałam gdzie, a jak już, to z kim iść na imprezę. Wiele razy się zdarzyło, że siedziałam wtedy w domu z rodzicami.

Dopiero od niedawna jakoś inaczej to wszystko wygląda. W tym roku też miało być fajnie. Już chyba od 3 miesięcy wiedziałam, gdzie spędzę tę noc. A przynajmniej, gdzie bym mogła, ale w tej chwili wszystko wisi na włosku. Nie mam żalu do chłopaka, że się rozchorował. Tylko o to, że teraz chce ze mnie zrobić Matkę Teresę.

Zobacz również: Waszym zdaniem: Sylwester w domu - powód do wstydu?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (30)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 00:22:31

idź. bez przesady, jesteście parą czy bliźniakami syjamskimi? nie musicie spędzać każdej chwili razem. nie rozumiem czemu chłopak chce cię na siłę zatrzymać w domu, przecież jedną noc chyba możecie spędzić osobno, noc się nie stanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-30 22:18:13

Ja jestem chora i wg mnie to naturalne, że spędzamy go razem. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że by mnie olał i poszedł w tany.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-30 12:48:08

Idź ale wróć wcześniej np. po 12 albo ok 1 żeby jeszcze kawałek nocy z nim spędzić jak tak bardzo chce, jeśli faktycznie czuje się dobrze i nie musisz go pilnować to nie rozumiem dlaczego on tak się uparł, pewnie jakbyś została to scenariusz byłby podobny do tego jak w wersji w której byłabyś na imprezie czyli pogra na konsoli, poogląda film i pójdzie spać. Pies ogrodnika, sam nie może wyjść na sylwestra to i Tobie nie pozwoli ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-30 11:40:37

Bardzo się rozpisałaś, powinnaś pisać książki :) a tak na serio, to nie możesz go zabrać na tą imprezę? Możecie przyjść trochę później/wyjść wcześniej, ale R A Z E M. Wytłumacz swojemu chłopakowi, że Sylwester, to ważny dla Ciebie dzień (noc :)), dla mnie też, nie wyobrażam sobie siedzieć w domu, gdy miałam plany przez chorobę, jeśli rzeczywiście nie jest obłożnie chory, niech wyjdzie. Zastanów się, bo może szukał wymówki, żeby nie iść? Może nie lubi tych znajomych? Pisałaś, że Twój chłopak ma gdzieś współczucie innych... może coś w tym jest. Musisz szczerze, spokojnie pogadać, skoro on wymaga od Ciebie zrozumienia, to czemu on nie stara się choć trochę zrozumieć Ciebie? Dziwny facet, powinien się zastanowić i pójść z Tobą albo pozwolić Ci iść samej. Skoro przesiadujesz u niego w domu od świąt, to bez przesady, 1 dzień go nie zbawi, a raczej już znudził się Twoim towarzystwem. To tyle, daj znać co zrobiłaś :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-29 10:18:58

tak, każdy z nas jest oddzielną jednostką, ale skoro się wiążemy z kimś, to mamy wtedy jakieś zobowiązania wobec tej 2 osoby. I trzeba pamiętać, ze zazwyczaj w związku jest mechanizm: co z siebie dasz, to potem do ciebie wraca. Jak człowiek chce być wielce niezależny, to nie ma co się bawić w związki i wtedy nie ma takich problemów. Najlepsza opcja to umówić się z nim, że jak zostaniesz to obejrzycie film, wypijecie szampana, spędzicie romantyczny wieczór czy co tam lubisz robić TY, jednym słowem żeby to on ci zorganizował fajnego sylwka w domu. A jak nie będzie chciał to idź i się baw, ale wróć o 24, żeby jednak sam nie witał Nowego Roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
2222w
(Ocena: 5)
2016-12-29 00:34:51

Ludzie serio wierzycie w te listy na papilocie?..omg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-28 21:20:15

Powiedz że nie idziesz i zabierz mu konsole najlepiej już dziś i każ leżeć bo jest chory. Sam cię z domu wywali by chwilę pograć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-12-28 19:26:24

Ja marzę tylko o tym żeby zostać w domu z chłopakiem i mieć spokojny wieczór tylko dla siebie... Wypić wino i pójść spać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-28 14:47:49

Ja bym zostala, nie chcialabym bez mojego isc bo bardzo go kocham i z nim czuje sie najlepiej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-28 13:36:00

do sylwestra jeszcze kilka dni, przecież wyzdrowieje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz