LIST: „Mój chłopak spowiada się z każdej wspólnej nocy. Znajomy ksiądz wie o mnie wszystko!”

14 Sierpnia 2016

Zuzanna ma wrażenie, że duchowny obserwuje ją w sypialni.

spowiedź z seksu

Piszę do Was, bo już nie daję sobie rady. Mam problem z moim chłopakiem, który w ogóle nie jest dyskretny. Opowiada obcemu człowiekowi o wszystkim, co nas dotyczy. Mnie o zdanie nie pyta, bo to podobno dotyczy to tylko jego. Przecież to nieprawda - spowiadanie się z seksu, kiedy wszyscy wiedzą z kim jest, to mówienie wprost o mnie!

Związałam się z człowiekiem, który wydawał się całkiem zwyczajny. Bez żadnych przegięć w jakąkolwiek stronę. Spokojny, ale bez przesady. Potrafi pokazać charakter, ale też nie przekracza w tym granic. Przez kilka pierwszych tygodni nie potrafiłam go do końca rozgryźć, ale kręciła mnie ta tajemnica. Wreszcie wyszło na jaw, że jest bardzo religijny.

Czy się tego przestraszyłam? Wręcz przeciwnie. Zaimponowało mi to, chociaż sama jestem na bakier z tymi sprawami. Cieszyłam się, że trafiłam na kogoś z zasadami i mogę być pewna jego uczuć.

Zobacz również: REPORTAŻ: Ksiądz zadał mi w czasie spowiedzi bardzo niedyskretne pytanie...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

MAŻENIE
(Ocena: 1)
2016-08-30 19:18:37

maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży maży

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
żałosne
(Ocena: 1)
2016-08-15 20:03:34

Maży przez ż !!!! ??? serio ??? SERIO ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-14 22:59:19

Jest bardzo religijny i współżyje przed ślubem? To się wyklucza. Zazdroszcze Ci chłopaka, bo w dzisiejszym świecie, gdzie góruje kasa i nic wiecej mieć faceta z głowa na karku i z zasadami to niestety przywilej. A jeżeli chodzi o spowiedź to raczej jego sprawa, spowiada się z grzechu ciężkiego i ma do tego prawo. Przestancie współżyć to nie bedzie musiał :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 20:39:48

Podczas spowiedzi nie mówi się takich szczegółów, ale ogólnie że się współżyje. Do księdza przychodza ludzie opowiadający o pornografii, o zdradach, oszustwach, najróżniejszych grzechach, a ksiądz ma lepsze rzezcy na głowie niz rozpamiętywanie kto z kim gdzie i ile razy....Rzeczywiście jeśli Ci zależy na dobrze swojego chłopaka, warto by poprosić go o rezygnację z seksu: skoro jest on sprawą, która was dzieli a nie łączy. W katolicyzmie nie chodzi o to, zeby nie upadać, ale zeby się podnosić. Tez kiedys spotykalam sie z chlopakiem, ktory probowal mnie zaciagnac do lozka. Po kazdym takim ekscesie (ja mu sie nie dawalam) wygladal na mega przybitego i mial duze wyrzuty sumienia, ze w ogole cokolwiek ze mna robil. Czulam sie bardzo zle. Moze wytlumacz to swojemu chlopakowi? Powiedz co czujesz? Powiedz ze przez milosc do ciebie niech sie powstrzymuje albo ukrywa swoje cierpienie, bo ty z tego powodu zle sie czujesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 20:38:32

Dobrze ,ze tym słuchaczem jest ksiądz ,a nie mamusia .Wspolczuje takiego chłopaka ,najwyraźniej ma taka potrzeba zwierzenia się komus ,ze swoich spraw intymnych .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-08-14 20:27:12

p

ale poryciuchy na tym świecie hehehehe :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 16:04:33

olej dziada ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 16:04:13

Ja bym pogonił gościa. postaw sprawe jasno i powiedz że nie życzysz sobie żeby ksiądz wiedział również O TOBIE takie rzeczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 15:28:56

Ja bym postawiła sprawę jasno. Powiedziałabym mu, że albo przestanie się z tego spowiadać albo to koniec, bo co to za facet, który rozmawia z obcym o takich rzeczach. Skoro jest wierzący i wie, że popełnia grzech to po co znowu to robi? To nie ma sensu. Chłopak jest dziwny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
koszmar
(Ocena: 5)
2016-08-14 14:17:51

Słuchaj, na wszystko jest sposób. Poeksperymentuj, bo każdy ma jaakieś granice. Może dorzucisz do łóżka jakiś wibratorek, dasz mu tabletkę iqman żeby było bardziej intensywnie albo np zaproponujesz wideo w trakcie? To są normalne rzeczy w łóżku ale na zewnątrz nie chcemy o nich gadać, on przy czymś w końcu wymięknie i skłamie lub zatai przed księżulkiem bo samemu mu będzie wstyd i poczuje to co Ty przez niego do tej pory ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz