LIST: „Po kryjomu DZIURAWIĘ wszystkie prezerwatywy w domu”

28 Lutego 2018

Justyna chce w ten sposób pomóc mężowi w podjęciu decyzji o ojcostwie.

dziurawienie prezerwatyw

Kiedy przyjmowałam oświadczyny, a później słyszałam, jak narzeczony drżącym głosem wypowiada przysięgę małżeńską, to myślałam, że wszystko już załatwione. Mam męża, a za chwilę nasza rodzina na pewno się powiększy. Takie były przecież nasze plany. Wszystko po kolei i w swoim czasie. Niedawno świętowaliśmy pierwszą rocznicę, a na razie w naszym życiu niewiele się zmieniło. Poza obrączkami na palcach. Dzieci ani widu, ani słychu.

Gdyby to ode mnie zależało, to już byłabym w ciąży. Na co mam czekać? 28 lat na karku, w miarę stabilna sytuacja, pieniędzy powinno starczyć, dziadkowie jeszcze młodzi, więc pomogą przy wnukach. Im dłużej to będziemy odkładali, tym trudniej będzie podjąć decyzję. A mąż cały czas mówi jedno: jeszcze chwila, dajmy sobie czas, musimy najpierw do czegoś dojść. Niby fajnie, że taki odpowiedzialny, ale ja się nie cieszę. W jego przypadku to może trwać w nieskończoność.

Odpowiadam mu: niech los zadecyduje. Pigułki już dawno przestałam brać, więc zrezygnujmy jeszcze z prezerwatyw. Jak ma być dziecko, to będzie. A jak nie, to w lepszym momencie.

Zobacz również: Nie uwierzysz, co ludzie robią z prezerwatywami. To musi się skończyć wpadką

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (53)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Karola
(Ocena: 5)
2018-03-01 00:04:29

Zawsze zastanawia mnie czy nie szkoda wam czasu na

Zawsze zastanawia mnie czy nie szkoda wam czasu na hejtowanie wszystkiego. W tej całej historii nie ma prośby o ocenę zachowania autorki tekstu , pytanie brzmi czym zrobić te pieprzone dziury żeby zadziałało. Ludzie nie macie nic mądrego do powiedzenia to nie negacie wszystkiego. Jeśli chce to może nawet zbierać nasienie nikt z was nie ma prawa tego oceniać. Niestety tworzymy świat bez ematii i zrozumienia , to przykre.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 00:06:59

Widzę, że też szukasz odpowiedzi na to pytanie. Biedny twój facet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 00:11:14

No chyba po to zostało tu wrzucone, żeby komentować. Liczysz na odpowiedź "tak zrób dziurkaczem, ja też robiłam, zadziałało". Pomijając jak absurdalny jest ten list i przypomina raczej prowokację, to...proponuję nie robić dziur tylko kochać się bez zabezpieczenia po rozmowie z mężem lub zostawić go i dać mu spokój, jeśli nie chce dzieci? Ten list to kompletna patologia i raczej nikt nie odpowie na idiotyczną prośbę w pytaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:56:10

Dziurawienie prezerwatywy przez mezczyzne, to jak gwalt. I powinno tak byc traktowane. Nie wiem natomiast jak odbieraja to mezczyzni, ktorzy maja kobiety ktore dziurawia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:57:27

złodziejki nasienia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:05:46

Byłam w podobnej sytuacji tylko że to mi mój partner przedziórawił gumkę. Miałam próbę samobójczą. Wiele spotkań z psychologiem. Poroniłam. Trauma przed rodzicielstwem kiedy nie byłam na to gotowa jest dla mnie na tyle głęboka że od 2 już lat z nikim się nie związałam, z nikim nie spałam. Proszę przemyśl co robisz, taki partner to trauma na całe życie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:08:29

Smutne jest to, że najbliższa osoba potrafi wyrządzić ci takie świństwo. Ufasz mu, chcesz z nim spędzić resztę życia, a on niszczy ci całe życie bo chce cię zmusić do czegoś. Ja nikomu nie ufam dlatego nie utworzę żadnego związku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:58:19

Tez miałam podobnego partnera, który próbował zniszczyć mnie psychicznie. Efekt, jaki osiągnął był identyczny. Kolejnego, którego poznałam sprawdzałam przez jakieś dwa lata, a zaufałam może po trzech. Też cierpię po tamtym człowieku na patologiczny brak zaufania do każdego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 22:12:15

Jak ten świat jest stworzony, ze jedni maja takie problemy, a inni chcieliby mieć takie ,,problemy''. Zanim napiszecie coś to pomyślcie, ze inni maja większe problemy. Niż tylko martwienia się o swojego przydupasa i jego widzi mi się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 21:00:44

Szarpie lateks..no padłam. Bo dziury trzeba robić dziurkaczem..hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:32:13

Ja robiłam tak samo. 3 lata po ślubie a mąż nie chciał jeszcze dzieci.zawsze mówił że teraz jesteśmy młodzi więc jest czas na podróże zabawe i życie bez ,,obowiazkow" . W końcu doszło do tego że stuknelo mi 32lata jemu 34 i jakoś dalej nie bardzo był ten czas. Również zaczęłam dziurawic prezerwatywy i w końcu się udalo. I to było najlepsze co mogłam zrobic.jak patrzę na męża jak zajmuje się córeczka to serce się raduje. On sam twierdzi że nie wie dlaczego tak długo zwlekał bo to najcudowniejsze co nas mogło spotkac. Trochę się bałam ale przyznalam się do tego co zrobilam. Powiedział że jestem szurnieta ale się cieszy bo sam by jeszcze z tym zwlekal. Teraz staramy się o drugie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:53:44

Ja bym się nie ucieszyła, gdyby partner zmuszał mnie do macierzyństwa podstępem. Jeśli Twojemu mężowi takie zachowanie pasuje...cóż współczuję, ale ja uważam to za patologię. Jesteście siebie warci, Ty z Twoją uczciwością, jak i Twój "prawdziwy" mężczyzna. Po takiej akcji ja swojego już bym nie zobaczyła więcej, bo dla niego uczciwość to podstawa związku. To postawa na zasadzie "ja wiem lepiej, więc zrobię co mi się podoba". Chciałabym dwa pieski, wiem że mój facet raczej nie chce i nie mamy czasu, ale ogólnie zwierzęta lubi i na pewno je też polubi z czasem. Więc może po prostu je wezmę i przyprowadzę, a później poczekam, aż będzie mi dziękował. Nie, nie to nie nazywa się związek, bo związek tak nie działa. To co jest opisane wyżej to chory układ, a taki potulny pantofel to żaden facet dla mnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:56:28

To nie facet tylko jakiś przydupas, posłuszny piesek bez własnego zdania. Ja bym zrobiła najpierw partnerowi aferę, wywaliła z domu i zrobiła aborcję. Nikt bez mojej zgody nie ma prawa decydować o moim ciele.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 21:05:19

Ja też zrobiłabym aborcję, ponieważ zerwałabym z partnerem i ciężko pokochać takie "wymuszone" dziecko. Dziwię się też kobietom, które wybierają uległych pantofli na facetów czy tłamszą ich. Jaka jest radość z bycia z takim facetem? Przecież on już nie ma nic do zaoferowania kobiecie, jest tak zaszczuty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:13:30

Nie masz czego mi , nam współczuć. Mamy się doskonale i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. A mój mąż z całą pewnością nie jest pantoflem. Nikt nie żałuję tej decyzji i jeśli miała bym się cofnąć w czasie to zrobiła bym dokładnie tak samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:15:58

Tak, ciekawe co zrobiłby twój mąż niepantofel jakby cofnął się w czasie. Pewnie by cię zostawił.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:50:45

Ciekawe co by powiedział, gdyby jego zapytać o zdanie. Mój partner na szczęście potrafi myśleć samodzielnie i podejmować decyzje, gdyby cofnął się w czasie nic by się nie zmieniło. Po prostu nie kręcą mnie pantofle, tak samo jak fałszywość w związku. Wyobraź sobie, że nie chcesz być matką a Twój facet dziurawi ci gumki...i co? Fajnie tak podejmować za kogoś decyzję? Gdyby mnie zrobiłby tak partner, wyleciałby na zbity pysk. Na górze pojawił się właśnie komentarz kobiety, która znalazła się w identycznej sytuacji. Ma traumę na całe życie, bo nie potrafi już zaufać nikomu. Wcale jej się nie dziwię, to jak wbijanie noża w plecy ukochanej osobie, która się tego nie spodziewa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 23:54:39

Dokładnie, dziś facet zmusił cię do urodzenia dziecka a jutro może cię zmusić do prostytucji. Sorry ale jak raz ktoś oszukał w tak poważnej życiowej decyzji, należy go usunąć z życia. Nie wiem kto jest głupszy w tej sytuacji, anonim 20:32:13 czy jej mąż.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 16:44:16

Twoje zachowanie jest samolubne i złe. Ale jeśli mówiłaś mu przed ślubem, że zależy Ci na dziecku i on znał Twoje plany to jego zachowanie jest dokładnie takie samo. Nie usprawiedliwia to tego co Ty robisz, ale jakby nie patrzeć to mu się należy. Traktujesz go tak, jak on Ciebie. Ograniczanie kogoś w kwestii posiadania dzieci mimo wcześniejszej zgody jest tak samo złe jak zmuszanie kogoś mimo wcześniejszego ustalenia, że tych dzieci nie będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-02-28 14:41:15

Wrabianie kogokolwiek w rodzicielstwo jest straszne. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mi zrobić coś takiego i że ja mogłabym się do czegoś takiego posunąć. Masakra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 13:09:42

czy to znaczy ze przed slubem nie rozmawialiscie o tak istotnej kwestii jak posiadanie dzieci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 12:12:47

Musisz zmienić strategię. Przez najbiższe 2-3 m-ce udawaj że masz strasznie bolesne miesiaczki [a może faktycznie masz?]. W końcu powiedz ze już nie wytrzymujesz i idz do ginekologa. Poproś o pigułki na unormowanie cyku itp. Bierz je przez miesiąc góra. Powiedz męzowi ze nie musicie uzywać juz gumek. Powiedz ze masz ich dość i seks w niej nie jest dla Ciebie w pełni satysfakcjonujacy. I potem... odstaw pigułki. Zajdziesz szybko jeśli oboje jesteście zdrowi. W międzyczasie zrób badania u gin. [usg jajników, badania hormonalne czy wszystko po Twojej stronie jest ok]. Jak nie bedzie wychodzić dalej ciąża, to z nim moze być problem. Trzymam kciuki. Facetów trzeba czasem postawić przed faktem dokonanym. Tym bardziej, ze biorąc z Tobą ślub musiał sie liczyć z tym ze chcesz zostać matką. 28 lat to super czas na to.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 12:16:39

Borze zielony i szumiący... I później tacy ludzie się rozmnażają. No chyba że ta rada to ironia, taką mam przynajmniej nadzieję, bo jeśli nie, to tracę wiarę w ludzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 17:52:23

Naucz sie polskiego a pózniej wystawiaj opinie innym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 18:10:06

Hej, hej, tu Anonim z 12:16:39, wytłumaczę Ci pewną zależność: BORZE - wołacz od słowa BÓR, a z tego co wiem, bór jest zielony i szumiący. BOŻE - wołacz od słowa BÓG, w kontekście zieleni i szumów nie bardzo się nada. Także nie popełniając grzechu, nie wezwałam nadaremno Boga :D. A rada, do której się odniosłam... Dla takich kobiet powinno być osobne miejsce w piekle, bo naciągają mężczyzn na dzieci, nieważne, czy męża, narzeczonego, czy chłopaka, ewentualnie przypadkowego gościa, jak kto woli. Nikogo nie można zmusić, a tym bardziej podstępem, do zostania rodzicem. Buziaczki :* PS. Przed "a" stawiamy przecinek, a na końcu zdania kropkę, taka rada na przyszłość, jeśli kogoś już poprawiasz, to spójrz na siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 18:54:02

Anonimku 12:12:47, mam nadzieję że zostaniesz zgwałcona, zajdziesz w ciążę i będziesz musiała urodzić. I co fajnie? Może i chcesz dziecka ale zostaniesz zmuszona do poczęcia go z kimś innym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 19:48:55

Serio? Jak można być tak obrzydliwym żeby życzyć komuś gwałtu? Nawet jakbym tak pomyślała to bym się wstydziła, a ty takie rzeczy piszesz. Bo laska głupoty pierdoli? Chciałabyś żeby ktoś tak życzył tobie? Bo są podstawy przez to co napisałaś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 19:58:34

Gdyby facet mi dziurawił gumki to byłby koniec związku, a dziecka bym na pewno nie urodziła w takiej sytuacji. Zwyczajnie miałby je na sumieniu, bo takie postępowanie to zwykłe oszustwo. Ale jak widać niektórzy uważają, że kobiety mają prawo posuwać się do takich działań. Nie, nie musiał się liczyć z niczym, jeśli nie został o tym poinformowany. Jeśli ja chcę mieć 10 psów czy kotów, nawet najbardziej na świecie, to rozmawiam z partnerem, a nie zakładam, że to oczywiste "bo przecież mnie zna".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 19:59:16

A czym to się różni od zmuszania faceta do ojcostwa? Kto jest obrzydliwy? Czego mam się wstydzić, sprawiedliwości na świecie. Ja jej źle życzę bo pisze głupoty i jest źle teraz ty mi źle życzysz za to samo i to jest już ok? Zastanów się nad sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:16:10

A przy tym daje pomysły, które mogą wykorzystać inne zdesperowane i nawiedzone kobiety, których jedynym celem w życiu jest rodzenie dzieci i zmuszanie innych do swoich racji. Nie życzę źle autorce pierwszego komentarza, ale jakieś granice są, prawda? Na całe szczęście widzę tutaj grono kobiet, które widzą absurdalność pomysłu autorki listu i autorki pierwszego komentarza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:16:26

Głupia jesteś. Życzę Ci szczęścia w życiu i wszystkiego co najlepsze. I żebyś była życzliwa dla innych. Można wyrazić własne zdanie, i postepowanie autorki jest godne potępienia ale nie można nikomu życzyć źle. Uważasz że jeśli autorkę by zgwalcono to byłoby dobrze?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 20:18:49

Oko za oko, ząb za ząb. Chodzi o zmuszanie kogoś do czegoś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-28 21:07:56

A później słyszy się "zostawił mnie z dzieckiem, oszukał mnie". "Wpadliśmy i mnie zostawił drań jeden". Od dzisiaj będę patrzyć na takich facetów z większym zrozumieniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 08:22:34

Także Ci życze gwałtu :) Mam nadzieję, że to będą dobre obdarowani murzyni :) Obrończyni niedojrzałych facetów się znalazała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 10:59:35

Także życzę tego samego:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 11:02:49

A ile Ty masz lat dziecko? Bo sądząc po poziomie wypowiedzi to chyba 13. Może więc lepiej idź się uczyć gimbazo bez szkoły i pojęcia. Bo z tej dziury w Wólce Mniejszej, z robienia Sebixom lodów po diskopolodyskotekach nie wyjdziesz na ludzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 15:33:02

Nie ma już gimnazjum ci.po.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 15:34:08

Anonimie 10:59:35 żryj piach szma.to!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz