LIST: „Jestem wściekła, że Ariana Grande odwołała koncert w Polsce! Terroryści wygrali...”

28 Maja 2017

Iga uważa, że artystka powinna wystąpić pomimo zamachu w Manchesterze.

koncert Ariany Grande w Polsce

Jestem bardzo, ale to bardzo smutna. Z dwóch powodów. Chodzi oczywiście o zamach w Manchesterze, który mnie zszokował. Już naprawdę nigdzie nie można czuć się bezpiecznie. Mam też na myśli biedną Arianę Grande, która niczemu nie jest winna, a pewnie będzie miała traumę do końca życia. Przy okazji ucierpiały też tysiące fanów wybierających się na jej następne koncerty. Jestem wśród nich.

Współczuję rodzinom ofiar i modę się za tych, którzy zginęli albo zostali ranni. To przerażające i trzeba być chorym człowiekiem, żeby coś takiego zrobić. Mam też nadzieję, że moja idolka szybko się pozbiera. Uważam jednak, że nie powinna zawieszać trasy. My na nią czekamy od lat i dlaczego nasze marzenie ma się nie spełnić?

Rozumiem, że żałoba i strach, ale ona mnie zawiodła. Jej decyzja pokazuje terrorystom, że wygrali, bo udało im się nas zastraszyć. Powinna zareagować zupełnie inaczej!

Zobacz również: Na koncercie Ariany Grande doszło do ZAMACHU terrorystycznego! Dziesiątki zabitych i rannych!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-29 17:39:42

ale ona śmiesznie wygląda na okładce tej płyty, jak 5 latek :D i ten podpis :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-28 19:49:29

Serio będziesz płakać nad tym, że nie odbędzie się koncert tej umysłowej ameby nagrywającej snapy zaraz po takim tragicznym zdarzeniu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 14:41:02

Niedojrzałe podejście typowe dla gimbusa. Zapłaciła i wymaga. Ariana jest piosenkarka nie robotem może być wiele sytuacji które by zmusiły ja do odwołania koncertów. A to że był zamach nie chce ryzykować. Gdyby jej zależało na kasie to by koncertowała dalej a jednak pieniądze schodzą na bok. Musi mieć czas dla siebie. I prawdopodobnie boi się że kolejny koncert skończy się podobnie. Podejrzewam że następne koncerty będą obstawianie przez ochronę i policję. To też wymaga czasu. Odwołają koncert trudno będzie kiedy indziej. Nie będzie ? Trudno to nie jest całe życie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 14:28:07

najgorsze w kwestii odwołania koncertu w Polsce jest to ,że nie chcą oddać całej kasy za bilet. Zarabiać w ten sposób to już chamstwo. Moje siostry miały bilety na ten koncert a teraz nie dość ,że nie oddadzą całej kwoty to jeszcze chcą ,żeby pokryć koszt wysyłki. Czyli tak czy siak ludzie wydali pieniądze na nic. W takiej sytuacji powinni zwrócić 100 kwoty, bo to wręcz nie smaczne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 09:55:50

O matko, kolejna nawiedzona, którą walczy kredą po chodniku i zmienia profilowke na zdjęcie z filtrem... Zażądaj zwrotu kasy za bilety i szlus.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-28 08:52:01

Nie znam tej pani, kojarzę tylko kilka jej głupich piosenek. Zrobiła to, co uważała za słuszne i ma do tego prawo. Macie możliwość zwrotu biletów i odzyskania pieniędzy, więc to zróbcie. Kiedyś pewnie zagra. Miły gest, że sfinansuje pogrzeby ofiar zamachu. Ona od tego nie zbiednieje, a rodziny ofiar nie będą narażone na koszta. Serio przeżywacie że ne posłuchacie na żywo tego jej piania o pierdołach?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-31 04:41:13

chcialabym moc dac lajka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 07:40:16

Głupia jesteś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-05-28 07:30:56

Jeśli ten list pisała osoba mająca więcej niż 15 lat, musi być skrajnie niedojrzała... Jeśli mniej- wiek tłumaczy wszystko. Dziecko: przede wszystkim, Ariana ma też UCZUCIA. Ma prawo przeżyć żałobę, bo straszne jest to, co się stało. Stało się na jej koncercie, ci ludzie przyszli tam dla niej, więc ma prawo czuć się źle z tym, że jej fani zginęli, bo przyszli ją zobaczyć. Mówisz że ona powinna uszanować wasze uczucia, bo kupiliście bilety i chcieliście przyjść na jej występ. A czy Ty pomyślałaś przez moment o jej uczuciach? To młoda, zapewne wrażliwa dziewczyna i zapewne chce przez moment zamknąć się we własnym domu by się wyciszyć i przeżyć w spokoju żałobę. Powinnaś to uszanować, bo ona też nie jest robotem i może być teraz słaba psychicznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 07:21:43

Dla mnie żadna z niej piosenkarka piosenki też kiepskie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-28 07:18:30

A to nie jest ta piosenkareczka ktora rok temu wyznała ze miłość to islam?co za obłuda i fałsz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz