LIST: „Zazdroszczę siostrze związku z muzułmaninem. To ideał! Nie to, co Polacy...”

31 Lipca 2016

Emilia twierdzi, że w życiu nie spotkała tak kulturalnego, czystego i kochającego kobiety człowieka.

związek z muzułmaninem

Strasznie dużo się ostatnio mówi o uchodźcach, muzułmanach, związkach Europejek z Arabami. Sama już nie mogę tego słuchać, bo zazwyczaj chodzi tylko o wylanie frustracji i nienawiść. Wypowiadają się ludzie kompletnie nieświadomi innych kultur, ale postrzegający wyznawców islamu wyłącznie przez pryzmat kilku terrorystów. Ja wiem o wiele więcej, bo widzę na własne oczy, jak to działa. Moja siostra jest związana z mężczyzną arabskiego pochodzenia. I nie piszę tego listu, żeby ją ratować. Wygląda na najszczęśliwszą kobietę na świecie i szczerze jej zazdroszczę tego związku. Ten facet na każdym kroku udowadnia swoją przewagę nad przeciętnymi polskimi mężczyznami.

Nie mówię, że rodacy są od razu beznadziejni, a muzułmanie to ideały. Twierdzę, że ci drudzy potrafią być ciekawsi, mądrzejsi i bardziej zadbani od białych katolików. Bo to nie religia i kraj pochodzenia mają znaczenie, ale osobowość. Przestałam się dziwić, dlaczego tak wiele kobiet decyduje się na mieszane związki. One odnajdują w tych ludziach coś, czego u nas w Europie się nie uświadczy. Ogromny spokój, kultura, higiena, skromność, religijność - to się może podobać i mnie też w jakiś sposób uwiodło.

Zobacz również: Nie chcę imigrantów w Polsce

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (51)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ala
(Ocena: 1)
2016-09-25 18:40:39

Pracowałam wśród muzułmanów przez 3 lata. Owszem potrafią być kulturalni w stosunku do kobiet. Ale jak mają ją już w garści to kultura się kończy. Musisz robić to co on chce. Koniec z przyjaciółmi a zwłaszcza rodzaju męskiego, koniec wyjść do kawiarni, itd. A artykuł to albo propaganda pisana pod zamówienie, albo Pani Emilia powinna iść do psychologa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-07 22:52:35

Czy mi się wydaje, czy ktoś płaci za pisanie takich bzdur w sieci? A może to specjalna propaganda aby było więcej wejść na ten plotkarski portal itp? Poznałem w swojej pracy setki muzułmanów i żaden, dosłownie żaden nie przypominał gościa z artykułu.... Ci ludzie są mili tylko i wyłącznie wtedy, gdy chcą coś osiągnąć. Po wygranej wszystko zmienia się diametralnie i pokazują prawdziwą twarz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aninim
(Ocena: 5)
2016-08-07 20:18:14

Jeden wyjątek nie stanowi reguły. Takich samych wyjątkowych panów mozna spotkać i wsród Polaków. Jednak stanowią oni jednostki, które mozna policzyć na palcach. Dlatego poradziłabym tej pani kubeł zimnej wody na głowę. Moze pomoże, a jak nie to szczęścia zdrowia pomarańczy w związku z muzułmaninem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-05 20:53:02

A kierowca autobusu wstal i zaczal bic brawo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 23:40:00

wyjątek potwierdza regułę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 07:42:25

Poczekaj aż siostra urodzi dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-01 20:55:07

Ta propaganda jest żałosna. Proszę tą Panią aby przyjechała do mnie do Niemiec i obejrzała tych kulturalnych ludzi, spokojnych, rzeczowych i o tak wrażliwym sercu. To woła o pomstę do nieba skąd się tak uparci w swoich durnych lewicowych przekonaniach biorą pomimo, że cała praktyka życiowa pokazuje coś wręcz odwrotnego. Dla Pani informacji, agresja którą tak próbuje się dorobić Polakom jest czymś całkowicie naturalnym dla tych ludzi, czego oczywiście nie doświadczysz kiedy trzeba się dobrze pokazać. Natomiast arabskie solo 3 na 1 jest na porządku dziennym, a tą niesłychaną wręcz wrażliwość do kobiet można codziennie dostrzec w środkach komunikacji czy w miejscach spacerowych gdzie niemal każdy z nich głodnym wzrokiem gapi się bez żadnej żenady na 12 letnie dziewczynki w krótkich spodniach czy bluzkach jak na dorosłe kobiety. Litości kobieto, ileż trzeba przykładów żeby to pustych głów dotarło, że na salonie spotkasz raczej cywilizowanych ludzi, a chodzi o 99 pozostałych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-01 16:25:51

Jedne wielkie generalizowanie. Są kulturalni, wykształceni zadbani: arabowie, azjaci, europejczycy, mulaci, murzyni, amerykanie. A są brudne chamy, gbury i oszołomy, jak w każdej nacji. Więc już pomijając aspekt religijny, to ten list jest totalnie bezsensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-01 14:01:25

Jak Ci się podobają Araby to wyjeżdżaj do nich, wychodź za mąż i zostań tam na zawsze, tam tylko czekają na takie naiwne, jednak najprawdopodobniej i tak skończysz z nieatrakcyjnym, niechlujnym, zdradziecki i z nadwagą rodakiem (takie masz sama zdanie o naszych). Ja jednak wolę swoich rodaków, nigdy bym się nie związała z muzułmaninem i to nie tak że nie lubię muzułmanów (poznałam ich kilku w życiu) tylko więcej zalet widzę w naszych rodakach niż w np. Arabach ale autorka chyba nie ma szczęścia do "rodaków" skoro ma takie zdanie na ich temat widocznie mają jakiś powód że Ci wartościowi trzymają się od niej z daleka. Ja znam wielu wartościowych i zadbanych Polaków, więc nie zgadzam się ze zdaniem autorki która sobie chyba coś uroiła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
polis
(Ocena: 5)
2016-08-01 10:06:11

Poczekaj aż siostra z dziećmi pojedzie na wycieczkę do rodziców męża i już z stamtąd nie wrócą. Znam osobiście taka historię gdzie w Polsce małżeństwo idealne aż do czasu odwiedzin rodzicow muzulmanina gdzie to żoną nie podpasowala tesciom. Aktualnie wycieczka trwa kilka lat polka siedzi w hotelu za który sama płaci dzieci są u tesciow I widzi je kilka godzin w tygodniu. Życzę powodzenia siostrze i tobie bo faktycznie jest czego zazdrościć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz