LIST: Sponsoring daje mi 4 tys. zł/mies. Mam swojego sponsora i się tego nie wstydzę!

14 Lutego 2012

Julia zarabia na życie młodością i urodą, ale wcale nie jest modelką.

Sponsoring

Czy jest coś złego w tym, że korzystam ze swojej młodości i urody? Chyba nie. Gdybym była modelką, pozowała do zdjęć w bieliźnie albo nawet rozbierała się przed obiektywem, pewnie zdania byłyby podzielone, ale większość uznałaby, że skoro ja czuję się z tym komfortowo, a ktoś chce moje zdjęcia oglądać, to moja sprawa. Dlaczego więc atmosfera gęstnieje, kiedy w grę wchodzi seks. Uprawianie seksu nie w następstwie gorącej miłości, a z powodu pożądania oraz dla pieniędzy.

Dziś mam dwadzieścia kilka lat, ale kiedy zaczynałam, miałam 19. Był listopad, byłam na pierwszym roku studiów. Szłam sobie Marszałkowską, przed chwilą wyszłam z H&M i zamierzałam zejść do przejścia podziemnego, żeby metrem wrócić na Kabaty, gdzie wynajmowałam z dwiema koleżankami mieszkanie. Już byłam prawie przy schodach, gdy podszedł do mnie pewien pan. Niezbyt wysoki, raczej krępy. Łysawy, na pierwszy rzut oka trochę obleśny, ale bardzo czysty i pachnący. Ładnie ubrany. Zapytał mnie, czy nie chciałabym dorobić do kieszonkowego. Nie wiedziałam wtedy o co chodzi, ale się domyślałam, co mi właśnie zaproponował.

Czułam, że w środku drżę. Myślałam – Boże, ten człowiek myśli, że jestem dziwką. Patrzyłam na niego przerażona, a ona dał mi wizytówkę z numerem telefonu i powiedział, że to moja decyzja. Wróciłam do domu i pierwsze, co zrobiłam, to zaczęłam szperać w Internecie. Na wizytówce było imię, nazwisko, firma. Okazało się, że to nie byle kto – pracował w międzynarodowej korporacji, był na wysokim stanowisku. Znalazłam w sieci nawet wywiad z nim. Zrobiłam to z ciekawości, nie zamierzałam się odzywać, ale wciąż myślałam o tym, ile mogłabym zarobić.

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (414)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

$ponsor
(Ocena: 5)
2018-05-25 18:09:52

AAAAAAAaaaby dorobić, 30+, ładną bi do trójkąta zaprosimy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
madzia
(Ocena: 5)
2017-12-19 20:29:40

Ciekawe...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ella
(Ocena: 5)
2015-06-04 19:25:45

re: LIST: Sponsoring daje mi 4 tys. zł/mies. Mam swojego sponsora i się tego nie wstydzę!

Też mam i też się nie wstydzę :) Znalazłam go na stronce którą każdemu mogę polecić, Piękneibogaci.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 5)
2013-08-13 14:54:03

re: LIST: Sponsoring daje mi 4 tys. zł/mies. Mam swojego sponsora i się tego nie wstydzę!

a jeśli kobieta nie pracuje a maz ja utrzymuje to jak nazwac inaczej taki małzenski układ??? PROSTYTUCJA legalna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-04 12:43:42

pogratulować zawodu. Przyszły mąż na pewno będzie dumny z twojej profesji... he he he he

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-23 18:48:02

Dziewczyny, nie bądźcie głupie, ciągnijcie kasę ze starych ch... ile się da, inwestujcie to w swoje wykształcenie, szukajcie facetów z układami i wymagajcie, żeby wam załatwili dobrą pracę na etacie, bo za kilka lat na rynek wejdą młodsze laski, ale wy wtedy poradzicie jus sobie same, nie słuchajcie bzdur o jakichś tam zasadach moralnych, o tym, że trzeba mieć stały związek, bo w małżeństwie romantyzm i szacunek szlag trafia po kilku latach, zostaje rutynowy seks z obleśnym, chrapiącym i pierdzącym facet, na który trzeba się godzić dla świętego spokoju, a w zamian masa obowiązków i problemów i mąż, który łaskę robi, że się do codziennych wydatków dołoży, gdybym znów miała 20 lat i swój dawny wygląd, to nie miałabym żadnych skrupułów, sponsoring to łatwa kasa, a nie ma się co oszukiwać, kasa jest ważna, pozwala na spełnianie marzeń, jakbym w młodości była cwana, to dziś byłabym ustawiona, ale ja trzymałam sie głupich moralnych zasad, teraz jestem sfrustrowaną, grubą babą od garów i nocników, nawet jakbym chciała w ten sposób "dorobić", to już nikt by mnie nie chciał, bo nie mam kasy ani czasu o siebie zadbać, bo teraz dziecko jest najważniejsze i mąż, który "ciężko pracuje" i ma prawo do relaksu i odpoczynku, moje potrzeby i marzenia znikły w dniu ślubu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-25 21:41:06

Historia prawdziwa, daje dużo do myślenia. Niestety w dzisiejszych czasach staje się to popularne. Młode kobiety, szare myszki próbujące się wybić szukają pieniążków, a nie oszukujmy się- nigdzie by tyle nie zarobiły. Skoro używają zabezpieczeń, mają jednego partnera z którym nie tylko ich łączy seks, ale też przyjaźń, umiejętność przeprowadzania rozmów, nie są jakieś gorsze. Mogą spróbować, zobaczyć, jak to jest, poznać życie, a później z zaoszczędzonych pieniędzy kupić coś, zaimwestować, zacząć po prostu lepsze życie. Popieram.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 20:43:51

PS: wszystkim tym co będą negować moją ponisza odpowidz - dziękuję za komentarz. Ale NIE wypowiadaj sie na ten temat i nie krytykuj ludzi że chcą żyć godnie - bo najlepiej to rozumie ten - kto to stracił. Dziękuję za komentarze tylpu "zazdrośniczka", "nie wyszło jej i narzaka", "konserwatywne myślenia" itp. Sam/ Sama jak spróbujesz sponsoringu przez 3 lata - to zauwazyć że to jest sielanka jak tu bajkowo opisują. Ale szkoda słów - teoretyków nakłaniającyhc zawsze się dużo znajdzie, częśc z nich to ci co sobie dziewczyny nie umieją znaleźć bo nieurodziwy i szukają potem ładnych sprzedajacych się dziewczyn na 0,5 roku - a gdy sie znudzi i nie będzie się chciała aż tak poniżać (jak jakieś zwierze) - jak on zechce - to szukają następnej. Co to za życie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 20:35:29

" Ludzie zbyt uogólniają i wierzą w jakieś ślepe wartości, które nic w życiu nie dają. Cnoty dla samych cnót, wzorowość moralnaA gdzie dystans do zycia?" A co to jest wogóle dystans do życia ? Kolejna osoba, która naczytała sie NAIWNYCH artykułów w internecie oraz filmików prostytutek internetowych, które odwróciły Jej sposób myślenia? Tu nie chodzi o bycie nowoczesnym czy nienowoczesnym (takei cos nie istnieje) - ale o to że jak taka dziewczyna widzi SWOJE życie za 10 lat? - będzie się dalej sprzedawać ? bedzie chciała mieć dzieci ? bedzie szukała sprzedawanai się za 10 000 na msc - NIKT tyle Jej tyle nie zapłaci. MORAŁ - w tym że to błędna droga - którą już wiele kobiet przeszło i uwierz mi - po kilku latach Ty też zmądrzejesz ale wtedy juz bedzie za późno. Ale decyzja należy do Ciebie. Lepiej mieć kochającego chłopaka/męża na lata i zarabiać oboje koło 6tys niż dać się zużyć przez 3 lata wielu kolesiom, którzy później mają Ciebei gdzieś i ani dobrej pracy ani szacunku ludzi ani kochającego partnera (a w zamian kilka nieszczęsnych chorób i wspomnienia z wieczorów gdy sponsor brał CIebie na siłę - bo inaczej nie dostaniesz zapłaty). Ten artykuł to słodka bajka dla naiwnych - a w życiu sponsorzy nie traktują klientek z romantyzmem (to jest dla ich żon) klientki są od 'pruderyjnych zachcianek'. Niestety jest to droga bez powrotu - bo uraz psychiczny zostaje już do końca życia. Ale jak chcecie dziewczyny - to sobie eksperymentujcie, nikt Wam przecież nie zabroni - tylko najpierw poznajcie dobrą i złą stronę tego - bo na początku to jak łatwo się idealizuje sponsoring - że to wszystko takie, ładne, piękne, sielanka, dużo kasy, romantyczne spotkania ze 'ZDROWYM' sponsorem. DObrze sie zastanów zanim się sprzedaż - bo później już nie ma powrotu ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 20:13:01

Oto i kolejna zmyślona historyjka, których w internecie pełno. Charakter tekstu napisany tak by NAKŁANIAĆ wszystkei kobiety, które go czytają do rezygnowania z normalnego zwiazku na rzecz myślenai TYLKO o kasie i sponsoringu (prostytucji). Jest to kolejny materiał mający na celu sk****** Polek. Żenada. Aczkolwiek - gratuluję kreatywnego artykułu autorowi - takiej reklamy dawno się nie czytało :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz