LIST: Od dwóch miesięcy mam romans z chłopakiem przyjaciółki. Jak to skończyć?!

08 Sierpnia 2012

Jola ma wyrzuty sumienia, ale mimo to nie umie przestać kochać się z Dawidem.

Jola

Drogie Czytelniczki,

Bardzo mnie to gryzie, mam ogromne wyrzuty sumienia i nie mam komu się wygadać. Tylko anonimowo mogę o tym opowiedzieć, bo ksiądz na spowiedzi by mnie wyklął, mama by padła na zawał, siostra by się przeżegnała, a moja przyjaciółka…

Co tu dużo mówić, zmarnowałabym jej życie wyznając prawdę. Dlaczego? Bo to ona jest najbardziej poszkodowana. Od dwóch miesięcy sypiam z jej chłopakiem, przyjeżdża do mnie regularnie, a ja nie mogę się opanować! Pożądania jest silniejsze ode mnie.

Żaden facet na mnie tak nie działał. NIGDY! Żeby nie było – nie chcę jej go zabierać, nie interesuje mnie związek z Dawidem. Chodzi o seks, o zwierzęce pożądanie, które on we mnie wyzwala. Ale zacznę od początku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (432)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kochanka zajętego
(Ocena: 5)
2013-08-27 15:41:20

re: LIST: Od dwóch miesięcy mam romans z chłopakiem przyjaciółki. Jak to skończyć?!

Ja bym chętnie się z tobą spotkała i porozmawiała bo widzę, że potrzebujesz wsparcia kogoś kto ma w dupie moralne zasady jeśli chodzi o seks. Zabija Cię poczucie winy. Powiem tak, robię to samo co ty ale tłumaczę to sobie tak , że natura nas stworzyła i nie zakazała nikomu uprawiać seksu w stadzie dzieląc się samcami i samicami z innymi. Nie mam poczucia winy , że spełniam swoją zachciankę bo jeśli on ją kocha to i tak ona będzie najważniejsza i ja tego nie zmienię, nawet nie zamierzam. Głównie chcę Ci zwrócić uwagę za to , że zbytnio się boisz tego co robisz i jesteś w tym niepewna. Ja robiąc to mówię sobie - kocham ten grzech i się go nie wyzbędę za nic. Później ją spotykam, spędzamy raz czas we trójke nawet i nie myślę o tym co robię od czasu do czasu za jej plecami tylko nadal dbam o te relacje, które są dając jej np jakiś prezent, zapraszam ją gdzieś. Teraz wszyscy będą mnie za to wyzywać na tym forum ale ja Cieszę się z tego, że nie mam wyrzutów sumienia i potrafię tak jak mężczyzna odróżnić seks od miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karolina
(Ocena: 5)
2013-04-03 11:32:57

re: LIST: Od dwóch miesięcy mam romans z chłopakiem przyjaciółki. Jak to skończyć?!

idź kopać rowy, bo tylko do tego nadają się takie "przyjaciółki" jak ty. Jakbyś się poczuła, gdyby Milena miała romans z twoim ex, którego tak bardzo kochałaś? jesteś zwyczajną dz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-27 14:02:07

Ty jesteś dziwką, a on sku... . nie chciałabym za nic mieć Cię za przyjaciółkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-18 13:24:24

Szkoda mi i Ciebie i Mileny. Obie jesteście wykorzystywane przez Dawida. Przykre że kobiety tak się dają....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-12 15:33:33

taaaaak,on ja traktuje powaznie,prosze cie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-07 12:32:51

No błagam, dość jest facetów dookoła, ale tego gnoja nie bronię, jest bardziej winny, bo to on jest w związku z twoją przyjaciółką, te mendy puszczają się na prawo i lewo. Ona zasługuje na kogoś lepszego. Nie poradziłabym sobie z tym, to okrutne, nie zrobiłabym tego przyjaciółce, nawet koleżance a miałam mnóstwo takich okazji, bo faceci za mną szaleją w sensie erotycznym, kogo chcę to mam ale nie wykorzystuję tego i nie ranię kobiet, zajęty mężczyzna nie jest dla mnie, muszę kierować się rozumiem nie instynktem, zamiast do przodu to cofamy się w ewolucji, ludzie jakieś wartości trzeba mieć i gówno mnie obchodzi podniecenie, ja wiem że ciężko je pokonać, człowiek traci głowę ale to jest absolutnie do wykonania!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-05 12:24:52

Nooo trzeba Ci przyzanc,ze swietna z Ciebie przyjaciolka.Jak pusto trzeba miec w glowie zeby zrobic cos takiego???On chce sie z nia zareczyc???No prosze Cie,jesli nie jestes do konca pozbawiona uczuc to powiedz przyjaciolce co jest grane znim dojdzie do jakiegokolwiek slubu.Nawet jezeli Ty zerwiesz z nim za znajomosc to znajdzie sobie inna pusta laske i Twoja kumpela dalej bedzie zdradzana...Tak na koniec to wez Ty dziewczyno pomysl co narobilas!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-01 09:35:29

Fajny chłopak, a zaręczyny? Szok, na Twoim miejscu miałabym takie wyrzuty sumienia, że wolałabym poświęcic przyjaźń, aby zrekompensowac jakoś krzywdę przyjaciółce, powiedziec prawde i odwieśc ją od zamiaru spędzenia życia z takim gnojem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-18 21:50:54

wiesz co??!??!?!? Życzę ci abyś Ty znalazła sie na miejscu twojej przyjaciółki , abyś poczuła sie tak samo jak ona!!!! Zdradzona , oszukana , zraniona!!! Szkoda mi tej dziewczyny niesamowicie..... Chłopaka ma szmaciarza a "przyjaciółkę" kur.......e.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-17 15:00:12

Doprowadź do spotkania we trójkę i wyznaj wszystko, przy przyjaciółce i przy jej chłopaku, a Twoim kochanku jednocześnie. Prawdopodobnie rozejdziecie się każde w inną stronę, ale załatwisz to raz a porządnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz