LIST: Chłopak mojej przyjaciółki regularnie sprawdza jej pocztę i czyta SMS-y. Jak jej pomóc?

14 Grudnia 2012

Ewa bardzo martwi się o Kasię. To chyba nie jest odpowiedni facet!

zakochana nieszczęśliwa

 

Droga Redakcjo i Czytelniczki!

Piszę ten list, gdyż potrzebuję rady. Cały problem nie dotyczy mnie, lecz mojej przyjaciółki. Ja i Kasia przyjaźnimy się od 17 lat. Chodzimy do dwóch różnych szkół, ale mimo to mamy świetny kontakt i możemy na siebie liczyć. Strasznie się o nią martwię, bo trafiła na nieodpowiedniego chłopaka - przynajmniej ja tak uważam.

Kasia z Piotrkiem są już ze sobą od 10 miesięcy. Na początku ich znajomości wszystko było w porządku. Po pewnym czasie jednak zauważyłam coś niepokojącego. Gdy tylko miałyśmy zaplanowane wspólne spotkanie, Piotrek zawsze się wpraszał. Nie powiem, że nie byłam zła, ale zawsze tłumaczyłam to sobie: Ewa przestań, są zakochani i po prostu chcą być przy sobie jak najczęściej. Kiedy w końcu udało nam się być sam na sam, zdecydowałam się przeprowadzić z nią szczerą rozmowę. Powiedziałam jej, że chciałabym częściej spotykać się tylko z nią, gdyż brakuje mi naszych babskich rozmów, a przy Piotrku głupio mi by było z czegokolwiek jej się zwierzać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-31 15:19:08

Ty już swoje zrobiłaś, wszystko odpowiednio i we właściwym czasie. Twoja przyjaciółka teraz żyje miłością, oby jej się udało, lecz zmiany jakiekolwiek powinny nastąpić w początku związku, gdyż później może być za późno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-18 19:07:47

mam identyczna sytuacje z moja kuzynka;) Twoja przyjaciolka jest tak zakochana, ze nie umie racjonalnie myslec, a z niego jest niezly manipulant. pozostaje Ci tylko czekac, az sama zauwazy ze cos nie tak, o ile w ogole tak sie stanie. moja kuzynka na jego rozkaz zerwala ze mna kontakty, chyba bylam dla niego zagrozeniem;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1