LIST: „Uprawiałam seks DZIEŃ PO PORODZIE. On nalegał i groził, że pójdzie do innej!”

04 Czerwca 2017

Wiola twierdzi, że nie miała innego wyjścia. Czy żałuje swojej decyzji?

seks po porodzie

Dokładnie tydzień temu zostałam mamą. Moje życie wywróciło się do góry nogami i wszystkiego muszę się uczyć od nowa. Mam wrażenie, że nic już nie wiem. Postanowiłam nie czytać żadnych cudownych poradników i nie sugerować się niczym. Wolę słuchać swojego ciała i intuicji. Jak czuję, że coś jest dobre dla dziecka i dla mnie, to po prostu to robię. Kiedy pojawiają się wątpliwości - zastanawiam się jeszcze raz. A jak wiem, że czegoś nie powinnam - odpuszczam. Myślę, że to całkiem mądre i zazwyczaj się sprawdza.

Ale raz nie posłuchałam siebie i uległam mojemu partnerowi. Jego instynkt chyba zawiódł, bo namówił mnie na coś bardzo ryzykownego. Teraz pluję sobie w brodę, że posłuchałam, ale łatwo się mówi po fakcie. On ma ogromny apetyt na seks i jak mu się chce, to nie ma zmiłuj. Przed ciążą kochaliśmy się praktycznie codziennie. I tak prawie do samego rozwiązania. On ma takie potrzeby, a mnie to nie przeszkadzało, więc w porządku.

W dzień rozwiązania dał jeszcze spokój, ale kolejnego już nie chciał odpuścić. Nie wiem czy to żarty, ale stwierdził, że bardzo mu się chce. Jak odmówię, to pójdzie do innej i ona rozładuje jego napięcie. A ja nie na żarty się zgodziłam.

Zobacz również: Jak wygląda seks w ciąży? Oto zdumiewające wyznania kobiet!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (55)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 15:19:43

Jeśli by kochał to by poczekał. Poczułby, że cię boli. Że nie czujesz się z tym komfortowo. A na pewno nie próbowałby wymusić na tobie zbliżenia szantażem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
żona
(Ocena: 5)
2017-06-06 23:15:26

Dzień,tydzień czy miesiąc....nie myśli się o niczym innym tylko o tym malym człowieku.Gdyby moj mąż nalegal i użył słów pt "ze pójdzie do innej"Dostałby moje błogosławieństwo i strzał w ryj.Jeżeli kobieta sama się nie szanuje to nikt nawet mąż nie będzie szanował.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JT
(Ocena: 1)
2017-06-05 22:02:27

Jeśli to nie artykuł wyssany z palca to: kobita bez poczucia własnej wartości, z siebie zrobiła tanią prostytutkę do wyładowywania potrzeb męża a mąż... potwór nie człowiek, i jeśli się kobieto choć trochę szanujesz to rozwiedź się i idź na psychoterapię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
(Ocena: 1)
2017-06-05 15:22:54

Jeśli artykuł jest prawdziwy to po pierwsze ty jesteś durna i głupia a on zajebistym egoista. Powodzenia z palcem w dupie w związku .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olka
(Ocena: 5)
2017-06-05 14:41:12

Nie bylo żadnej krwi no to spoko bo w pologu krwawi sie minimum 2 tygodnie! A dzien po porodzie leje sie jak z kranu. Glupszej bzdury dawno nie czytalam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Patty
(Ocena: 3)
2017-06-05 14:30:55

Miesiąc minimum

A mi coś tu nie gra. .gdzie niby uprawiali ten seks? Na łóżku szpitalnym? Chyba ze mieli pokój na wyłączność Poza tym autorka pisze ze nigdy wxzesniej nie byl tak zadowolony a potem nagle ze nie sprawiało mu to żadnej przyjemności. W ogóle jak można dzekn po porodzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-05 10:44:30

Dzień po porodzie ?! To chyba na łóżku szpitalnym się to odbylo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-05 01:52:52

o matko.przecież to bardzo niebezpieczne.ten facet to debil że tak powiedział a ty jesteś głupia że się zgodziłaś.mogłaś chociaż zrobić mu loda....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
J.
(Ocena: 5)
2017-06-05 00:12:00

Mój też ma ogromne potrzeby seksualne.. nawet 2-3 razy na dobę. Ale i ja i mąż wiedzieliśmy że nie można i trzeba się wstrzymać.. sama miałam ochotę na seks.. Ale od czego jest oral...mąż był bardzo zadowolony z mojej propozycji i wykonania ze tak powiem.. faceta nie mozna zostawić samemu sobie.. on również jest w stresie przez poród i trzeba chłopakowi pomoc by mógł normalnie funkcjonowac. Każdy się poświęca do ukochanej osoby ale w sposób zagrażający życiu czy zdrowiu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-05 22:46:32

Serio, mój facet po zwykłym zabiegu na okolice intymne mówił żebym się nie męczyła, że on poczeka a tutaj o pomaganiu.... co za czasy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kaja
(Ocena: 1)
2017-06-04 22:21:44

Jeśli to prawda co przeczytałam (choć szczere w to wątpię) ,,to kobieta jest kompletą idiotką (żeby nie użyć gorszego określenia). Połóg, nie połóg nie ma znaczenia, skoro sie nie szanuje czemu się potem dziwić. Przecież on ułatwia tylko sprawę. Powinna mu się odsunąć z drogi do drzwi. Tyle. (pisanie zaś o połogu, że teraz wie że nie powinna to jakaś kpina juz nie na temat)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz