LIST: „Byłam już chyba z każdym chłopakiem na osiedlu. Nie zasługuję na szacunek?”

10 Lipca 2016

19-letnia Edyta nie rozumie, dlaczego cieszy się tak fatalną reputacją.

łatwa dziewczyna

Zastanawiam się, ilu chłopaków może mieć dziewczyna, żeby nie wyszła na łatwą. Ja wiem, co się o mnie mówi na osiedlu i bardzo mnie to boli. To nie jest tak, że każdy mnie może wyrwać, bo nie mam żadnych oporów. Spotykałam się z wieloma, ale wcale nie chodzi o brak szacunku do siebie. Po prostu nie wiem jak inaczej mam spotkać kogoś na całe życie. Najpierw muszę ich poznać, żeby móc wybrać.

Czy to jest takie dziwne, że osoba w moim wieku trochę błądzi? Nie wstydzę się przyznać, że tylko w ostatnich tygodniach byłam bliżej z kilkoma chłopakami. Jestem towarzyską osobą i jak komuś się podobam, to nie mam zamiaru uciekać. Lubię flirtować, a czasami coś więcej. Ja nikomu innemu związków nie liczę, więc nie wiem co się tak na mnie uwzięli.

Mam być cały czas z jednym, żeby zadowolić obcych ludzi? Wolę, jak się w moim życiu dzieje coś więcej.

Zobacz również: Na co pozwalamy sobie na pierwszej i kolejnych randkach? (Żeby nie wyjść na „ŁATWĄ”)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (40)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-26 14:15:18

Jeżeli na prawdę chcesz kogoś poznać na stałe, czy się zakochać to może najpierw spróbuj go pozanć zanim się pocałujecie czy pójdziesz z nim do łóżka. Sąsiadkami z osiedla się tak nie przejmuj, nie mają co robić, rówieśnikami już powinnaś. Nie masz szacunku do siebie, nie oczekuj,że inni będą mieli go do Ciebie. Nikt nie mówi, że nie możesz próbować, ale codziennie inny? To lekka przesada.. Jeżeli pozwolisz najpierw poznać chłopaka to zdążysz zauważyć jego wadę zanim się z nim prześpisz... moze wtedy opinia o Tobie się zmieni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-16 10:15:33

Nikt nie jest idealny. Jeśli szukasz idealnego to życzę powodzenia-niestety go nie znajdziesz. Ale pamiętaj że każdy z nas Ty, Ja czy inni mają wady które trzeba zaakceptować i z czasem można te wady pokochać na tym polega miłość. Nie tylko na zachwycaniu się zaletami jaka dana osoba posiada ale też na akceptowaniu wad i szanowaniu się nawzajem. Także przemysl jeszcze raz co chcesz osiągnąć poprzez przebieranie w mężczyznach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kriss
(Ocena: 5)
2016-07-11 17:15:52

Jak dla mnie to życie jest żeby się bawić, młoda to niech próbuje! Na starość może się to już skończyć. A ci co mają problem to zawsze będą coś mieć. Ludzie się muszą zawsze do czegoś przyczepić bo by nie byli ludźmi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 14:30:31

Mówisz o sobie? Twojej siostrze,matce tak samo? Pozdrawiam środkowym palcem głupia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 14:29:03

Miej wy*ebane a będzie ci dane! Najlepiej to nie słuchaj co gadają i uśmiechaj się do nich. To najbardziej boli i niech zazdroszczą! One są stare o nudne, dlatego gadają głupoty. A najlepiej to znajdź chłopaka poza twoja dzielnica. Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 1)
2016-07-11 09:40:45

Skoro napisałaś ze nie masz problemu z tym ze co chwile masz nowego "chłopaka" to po co wgl piszesz ten list , żalisz się i ośmieszasz publicznie bo takie zachowanie jest typowe dla osiedlowej szlaufiary .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 09:38:34

Brawo drogie panie wyzywając autorkę tak czy inaczej pokazujecie tylko co macie w głowie. Facet ma 100 panienek? Doświadczony! Kobieta ma 100 facetów? A to zdzi*a jesteście szurnięte. Mnie mało obchodzi kto z kim śpi nie interesuje się tym i nie oceniam człowieka po ilości jego kochanków, bo i co mnie to obchodzi? Nie dziwcie się, więc zatem, że kiedyś nawet w podstawówce wasza córka usłyszy, że jest dziw*ą bo same na to pozwalacie nazywając tak inne kobiety, bo nie żyją tak jak sobie to wymyśliłyście, jak wymyślił kościół, czy jakaś tradycja, bo kobiecie nie wypada. przestańcie się zajmować życiem obcych osób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 10:11:23

"Facet ma 100 panienek - doświadczony" - nie, nie każdy tak myśli, więc przestań tak ględzić. Dla mnie zarówno facet jak i kobieta mogą być puszczalscy i tak myśli wielu moich znajomych i facetów i kobiety. To takie babki jak Ty na siłę wmawiają, że niby inni myślą, że taki facet jest "doświadczony" lub korzysta, a teraz znowu aż tak wiele osób już tak nie myśli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 14:32:48

Popieram! Właśnie tak gadają. On maczo a ona szm*ta, dajcie spokój mongoly Na pewno kiedyś żadna z was tak nie robiła co? Święte krowy się odezwały

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
XYZ
(Ocena: )
2016-07-11 23:23:58

To przykre,że kobiety w Polsce dają się tak poniżać takim typowym Januszom, którzy myślą, że wszytko się im należy a baba to tylko do garów. Tym paniom, które wyzywają autorkę od ladacznic radzę zająć się swoim życiem i dorosnąć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kathy
(Ocena: 5)
2016-07-11 08:32:11

Dziewczyno nie potrafię Cię zrozumieć! Mówisz, że szukasz miłości, że chciałabyś się zakochać! Nie da się poznać drugiej osoby tj. faceta przez jedną noc !!! Podchodzisz do tego strasznie infantylnie, to koleżankę w przedszkolu można polubić po popołudniu na placu zabaw, jak można tak skakać z kwiatka na kwiatek. Daj się zdobyć mężczyźnie, on musi czuć że ma się o co starać, to co łatwo mu przychodzi jest dla Niego mało WARTOŚCIOWE, dziewczyna która idzie z Nim do łóżka po pierwszej randce jest żadną dziewczyną, Ty w ten sposób podświadomie dajesz każdemu do zrozumienia, że nie chcesz się zakochać, nie szukasz nikogo na dłużej, chcesz się tylko zabawić !!! Ja swojego chłopaka pokochałam po prawie roku znajomości, też twierdziłam, że nudzę się z Nim, że nie ciekawi mnie, ale to była absolutna BZDURA! Dopiero kiedy poznałam Jego rodzinę, zwyczaje, znajomych, poglądy, zainteresowania, nawet ulubione programy w TV, potrawy i napoje zauważyłam jakim jest człowiekiem!!! Pokochałam go za to ile jest w stanie dla mnie zrobić, pokochałam go za plany na przyszłość jakie ma, za podejście do życia, za oczy które zauważyłam po kilku miesiącach! Tego wszystkiego nie da się dowiedzieć przez TYDZIEŃ!!! CHCESZ ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ TO DAJ JEJ SZANSĘ. ONA NIE WYKIEŁKUJE JEŚLI NIE BĘDZIESZ JEJ PIELĘGNOWAĆ!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-10 20:40:52

Dając tyłka całemu osiedlu nie znajdziesz miłości swojego życia. I wcale się nie dziwię, że masz taką a nie inną opinię. Skoro sama nie rozpoznajesz gości, z którymi już chodziłaś to tak, chyba masz jakiś problem. Nie chodzi o to, żeby tkwić w związku bez przyszłości przez wiele lat, jednak umawianie się codziennie z innym facetem i dawanie każdemu jest żałosne i tak, robi z ciebie wywłokę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dot
(Ocena: 5)
2016-07-10 20:21:48

" Ja mówię, że gdzieś wychodzę. A one na to, że z tym, tamtym czy jeszcze innym, bo już się pogubiły. To jest chamskie. Ja im nie wypominam, że są od 100 lat z tym samym beznadziejnym mężem." Powinnaś im tak powiedzieć raz czy dwa, może by się odczepiły :D Wredne babska!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 14:33:52

Popieram

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz