LIST: „Cała Polska śmieje się z mojego imienia! To symbol najgorszej patologii...”

17 Września 2017

Czy Tobie też się tak źle kojarzy?

imię Karyna

Nic złego w życiu nie zrobiłam, a jestem przez wszystkich wyśmiewana. Nikogo nie interesuje kim jestem, co robię, jak się zachowuję i tak dalej, ale tylko moje imię. A to przecież nie moja wina… Wybrali je rodzice i na pewno chcieli dobrze. Nagle się okazuje, że to obciach i ogólnie kompromitacja. Tak, jakby dane osobowe o czymś w ogóle świadczyły. Ludzie jak słyszą, że jestem Karyna, to od razu rechoczą.

Wiem, że nie jest to typowe imię, ale przecież brzmi raczej normalnie. Sprawdzałam na Facebooku i kilka innych Karyn w Polsce jest. Pewnie muszą przeżywać to, co ja. Wystarczy, że się przedstawię i już nikt mnie nie traktuje poważnie. Zaraz się pojawiają teksty w stylu „Karyna, a gdzie twój Seba?”.

Bo może ktoś nie wie, ale z parą sukcesu kojarzy się w naszym kraju Kasia i Tomek (jak w tym serialu), a Seba i Karyna to od razu patologia. Pewnie mają jeszcze synka Brajanka i córeczkę Dżesikę…

Zobacz również: LIST: „Pomóżcie mi wybrać NOWE IMIĘ! Muszę je zmienić, bo stare mnie ośmiesza...”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 10:45:54

nei mialam pojecia ze istnieje imie Karyna..brzmi jak nowoczesna Maryna, rodzicow fantacja rodzicow poniosla...Karina nawet ladne imie, nie wiem dlaczego kojarzy sie z patologia aczkolwiek mi sie kojarzy z koniem..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 23:55:15

A ja znam nie jednego Sebka który nie prezentuje sobą dresa z patologii oraz jedna nie Karyne lecz Karine i również nie należy do takich ludzi nie rozumiem tego śmiechu z tych imion... No ale zawsze trzeba znaleźć obiekt do drwin i niszczyć komuś życie z tego powodu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 11:25:07

Albo zmień na Karina - znajomi jeśli są normalni to zrozumieją, a jak nie, to zmień znajomych, bo po co Ci tacy ;) Możesz też spróbować to po prostu obrócić w żart, chociaż wiem, że nie jest Ci do śmiechu, ale jak ludzie zobaczą, że masz do siebie dystans i sama potrafisz śmiać się z siebie, to odejdzie im ochota na szykany, bo zobaczą, że ta Karyna jest równą laską ;) Zawsze możesz spróbować najpierw tej drugiej opcji, a w ostateczności zmienić imię :) Wytrwałości i pozytywnego myślenia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 10:45:20

Moja 2 letnia córka ma na imie Karina. Normalne, ale niezbyt popularne imie jak Julka, Lenka, Hania, Oliwia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 09:14:30

Sa Karyny w Polsce. Nie zawsze pochodzenia polskiego, ale dziewczyny o tym imieniu zyja na terenie naszego kraju. Dla mnie imie jak imie. Nie przyszloby mi do glowy, zeby sie z niego smiac. Obrywa sie wielu: Januszom, Grazynom, Sebastianom, Brajanom i Dzesikom. W internecie sa zarty, ale nigdy nie mysle o nich, kiedy spotykam osobe o takim imieniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 08:10:09

Ten artykuł to chyba fake. Sprawdziłam w banku imion i nie ma zarejestrowanego imienia Karyna. Karina owszem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-09-17 10:14:54

Pracuję z dziewczyną o imieniu Karyna (tak, widziałam jej dowód osobisty), więc chyba jednak to nie musi być fake.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 02:58:32

noooo pseudoredakcje poniosla fantazja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 15:38:09

hahah ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 02:44:29

Ja akurat znam taką Karinę co nazwała dziecko Vanessa-ojcem dziecka jest też Polak i mieszkają w Polsce....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-17 02:33:12

Ja mam koleżankę Karinę która nie ma problemu z imieniem ale dlatego że mieszkamy w UK i tutaj są przeróżne imiona z różnych krajów i nikt nikogo nie wyśmiewa. Nikt też tak naprawdę nie wie że w Polsce podobne do niego imię jest wyśmiewane. Mi jak się ona przedstawiła to też mi się skojarzyło z Karyną i się uśmiechnęłam pod nosem, ale imię jak każde inne, nie jej wina że tak się nazywa. Jeśli tak cię dręczy to imię i inni nie dają ci spokoju to faktycznie zmień je. A może masz jakieś drugie imię ? Możesz w urzędzie zamienić kolejnością te imiona i już będzie inaczej bo będziesz używać tego drugiego imienia jako pierwsze. Możesz też zmienić na Karinę, podobne imię ale już lepiej brzmi. Głowa do góry i nie przejmuj się debilami. Powodzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz