Decyzja należy do Ciebie: Jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?

09 Września 2011

Iza nie wyobraża sobie swoich znajomych bawiących się w rytmach muzyki klubowej, za to jej przyszły mąż nie toleruje typowych weselnych szlagierów.

ślubne zdjęcie

Drogi Papilocie,

W tym roku wychodzę za mąż, a ślub (jak wiadomo) wiąże się z wieloma decyzjami, które trzeba podjąć dużo wcześniej. Ja i mój narzeczony musimy szybko się zdecydować, kto zapewni nam muzykę. On jest trochę snobem i jego znajomi podobnie i nie wyobraża sobie, żebyśmy mieli zapłacić zespołowi grającemu disco polo itp., a ja znów nie wiem jak moi znajomi mieliby się wyluzować przy dj-u albo (CO GORSZE!) kwartecie smyczkowym – bo i takie pomysły miała jego rodzina!

Jestem normalną dziewczyną z małego miasta i już w liceum pojęłam, że Polacy najlepiej bawią się przy „Białym misiu”, „Żono moja”, „Cudownych rodziców mam” czy „Zabiorę cię właśnie tam” i nie ma w tym nic złego! M., którego bardzo kocham, czasami zachowuje się jak snob, np. mimo że lubi jedzenie z KFC, nigdy nie zjadłby na miejscu, żeby nikt go przypadkiem nie nakrył. Jak jedziemy na wakacje to broń Boże nie do Egiptu, bo to „straszna wiocha”. Jak idziemy na kolację, to najlepiej na sushi, bo to stylowe bardziej niż  pospolita kuchnia włoska. No i teraz znowu – uznał, że weselne hity to niezły przypał i zarządził dj-a, a jego rodzice wymyślili, że lepszy byłby kwartet smyczkowy, no ale ten pomysł to wyśmiałam na starcie.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (286)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sylvia
(Ocena: 5)
2017-02-18 19:34:19

Ostatnio byłam an weselu gdzie grał dj z Playdjs akurat i naprawdę rewelacyjna zabawa, oczywiście jeśli dj wie co robi i zna sie na swoim fachu i potrafi dobrać muzykę do gości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Max
(Ocena: 5)
2016-02-19 20:39:12

re: Decyzja należy do Ciebie: Jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?

Marzy mi się że zagram na weselu jakąś ambitniejsżą muzykę a jak już gram to całe wesele siedzi pomimo zalecenia muzyki Młodych. Spokojnie Coco-Jambo i Ona tańczy dla mnie zawsze mam pod ręką. Ciekawe co by było gdyby takie piosenki nie istniały. Nie znamy angielskiej muzyki, angole mają układy do Shout, Follow the leader, Cha cha slide, I will tell my ma, czy nam Polakom cokolwiek mówią te tytuły? przypuszczam że nie, bardziej Czerwone gitary, Maryla Rodowicz, Kult i Dżem a nawet Boys czy Weekend

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-19 14:57:55

re: Decyzja należy do Ciebie: Jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?

Jesteś niesprawiedliwa. Nie każdy, kto nie lubi disco polo jest snobem. Ja nie lubię, bo mi się nie podoba, a nie dlatego, ze nie wypada. Z radością bym się zgodziła na kwartet smyczkowy, bo lubię spokojną muzykę klasyczną. Od dzieciństwa. Ale myślę, że zawsze można się dogadać - trochę tego i trochę tego ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-02 22:09:23

Najlepiej puście sobie Ozzy'ego Osboure'a on wymiata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 21:28:04

Muzykę do odtwarzania publicznego bez opłat OZZ oferuje w bogatym asortymencie musicdays.pl . Przy pierwszej mojej przesyłce z zamówieniem otrzymałem bezpłatną i dożywotnią licencję. Są to dla mnie i mojego SPA ogromne oszczędności w ciągu całego roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-06 14:42:22

Osobiście uważam, że przy disco polo bawi się najlepiej !! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-08 22:58:26

Pomieszajcie muzykę. Weźcie sobie taki zespół muzyczny który gra i muzykę dyskotekową [np. z lampami, żeby dało lepszy efekt]. I niech zagrają utwory starsze. Argument: 1. Co chce aby mu ten jego `dj` zagrał dla rodziców? [Grubsona? toż to banalne. nie ma nic takiego ] 2.Powiedz mu że młodzi też lubią disco polo. I niech nie patrzy tylko na swoją liczbę znajomych Tylko na wszystkich gości. 3.Powiedz mu że ty sobie nie wyobrażasz jak masz tańczyć w rytmach dj w białej sukni. Że to bardzo sztywno wygląda. Pozdrawiam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-21 11:04:11

A może po prostu czas się zastanowić czy z tym człowiekiem chcesz spędzić resztę swojego życia? Może macie całkiem odmienne gusty również w innych kwestiach, nie warto związać się z człowiekiem, który będzie całe życie stawiał na swoim. Życie to kompromisy. Uważam, że najlepiej bawi się przy muzyce disco polo i innych różnych kawałkach, ale nie przy kwartecie smyczkowym. A tym bardziej przy muzyce klubowej - ona nadaje się na dyskoteki a nie na wesele. Jeśli jesteś pewna, że chcesz wyjść za swojego narzeczonego to oboje powinniście mieć miłe wspomnienia z wesela.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-09 21:32:39

macie kuźwa problem :D ja pikole!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-08 16:27:12

klubową dziewczyno, klubową! Polecam włoską piosenkę Danza Kuduro - Don Omar ft. Lucenzo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz