Decyzja należy do Ciebie: Czy pozwolić córce (5 l.) wystąpić w reklamie i serialu TV?

07 Października 2011

Marika aż rwie się przed oko kamery! Co powinna zrobić jej mama?

mała miss

Jestem mamą małej księżniczki, Mariczki. Kiedy tylko pojawiła się na świecie, wiedziałam, że będzie kimś. Jest śliczna, rezolutna i bardzo błyskotliwa. Teraz ma 5 lat i już widzę, że przewyższa swoje rówieśniczki urodą i inteligencją. Zawsze dbałam o to, by przywiązywała do wyglądu i higieny należytą wagę. Wciąż jest dzieckiem, a już umie łączyć kolory, dobierać stroje do okazji, rozróżniać spódniczkę od sukienki czy pulower od kardiganu.

Już kiedy była niemowlaczkiem zabrałam ją na pierwszy casting. Czułam, że byłaby doskonała w serialu, reklamie pieluszek lub papek dla dzieci. Niestety nie udało się, nikt nie poznał się na jej urodzie. Ja jednak nie dałam za wygraną. W okresie zimowym brałam dwa tygodnie urlopu, na tydzień lecieliśmy na narty, opalić się i zrelaksować, a na drugi rozpisywałam grafik spotkań z agencjami. Marzyła ma się Mariczka na pokazie dziecięcej linii ciuszków itp. Niestety telefon wciąż milczał jak zaklęty.

Niedawno moja córeczka skończyła pięć lat. Sądziłam, że skoro do tej pory nic się nie wydarzyło, nie mam już na co liczyć. Bałam się, że zaraz zostanie nastolatką, zacznie się zmieniać, zbrzydnie i kolejną szansę na sukces będziemy mieć dopiero, kiedy skończy 16, 17 lat. Aż tu nagle, niespodziewanie dostałam maila z prośbą o kontakt.

Okazało się, że chcą Mariczkę w reklamie świątecznej jednej z sieci telefonii komórkowych. Tylko epizod, ale byłam przeszczęśliwa. Szczęścia, chyba tak jak i nieszczęścia, chodzą parami. Inna agencja zaprosiła nas na casting do reklamy syropu dla dzieci i znowu się udało! Moja córeczka została wybrana jako jedna z trójki dzieci, obok syna znanej aktorki oraz dziewczynki, która jest w naszym kraju prawdziwą ikoną świata reklamy, ma na koncie potężną ilość epizodów w serialach, a nawet pojawiła się w filmie.

Jakby tego było mało, dzięki znajomości z mamą tej dziewczynki, pojawiła się szansa na rolę w serialu. On nie jest bardzo popularny jeszcze, ale czuję, że los nam sprzyja i grono widzów się powiększy. Jestem bardzo podekscytowana, Marika już opowiada koleżankom, że będzie gwiazdą. Bo będzie, prawda?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (182)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-19 19:54:12

nie chcę nikogo obrażać, ale nie mogę się powstrzymać, uważam, że jesteś pusta i bardzo rozpieściłaś swoje dziecko, moja 12-letnia córka nie umie odróżniać kardiganu od puloweru, pewnie nawet nie wie co to jest. Ogarnij się kobieto, bo ty jesteś zepsuta, ale nie psuj dziecka. Popieram dziadków i tatę ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-20 22:05:09

To się jeszcze zdziwisz. 12 lat to już nie mało...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-16 11:36:19

To żałosne, jak niektórzy rodzice mają ogromne oczekiwania wobec swoich dzieci. Mam wrażenie, że mama Mariki próbuje spełnić dzieki swojej córce swoje niespełnione ambicje. Opanuj się, kobieto, bo stracisz dziecko!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-22 22:20:15

Pięciolatka do telewizji? Co się dzieje w tym kraju! Popieram tatę Mariki i jej babcie i dziadków. Niech ma dzieciństwo tak jak wszyscy, a nie, ciągnąć ją do telewizji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-22 14:52:58

szkoda tylko ze matke ma tak malo inteligentna ty kobieto zamiast mozgu masz proznie !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-20 18:42:12

Z tego co piszesz wywnioskowałam, że chcesz na siłę zrobić z Mariki gwiazdę. Mimo tego wychowujesz ją na tzw. "pustą laleczkę", chcesz aby była narcystyczną egoistką, dla której najważniejszy jest wygląd, dla której nic i nikt nie będzie się liczyć. Nie przekładaj na córeczkę swoich niespełnionych ambicji. Pozwól jej cieszyć się dzieciństwem, które jest takie krótkie. Jeśli nie zmienisz swojego postępowania wobec córki, w przyszłości będziesz gorzko żałować, widząc, że wygląd i kariera będą dla niej ważniejsze od jakichkolwiek wartości moralnych, a nawet ważniejsze od Ciebie!!! Edith, 17 lat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 20:15:10

Moim zdaniem jezeli malenka chce niech to robi i sie rozwija :) ale jezeli matka ja do tego zmusza itp to niech sie ogarnie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 19:23:53

może jest ładna ale z takim podejściem będzie głupia jak lewy but!! ;((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 19:21:54

ten bachor i tak już jest pustą, głupią LALKĄ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 20:13:30

chwalisz sie kobieto czy zalisz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 19:16:26

Czy mi się wydaje, czy to jakaś prowokacja?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz