Chyba jestem córką księdza…

08 Stycznia 2017

„Czy ja to wszystko sobie wymyśliłam, czy naprawdę jest coś na rzeczy?”.

dziecko z księdzem

Rodziców nikt sobie nie wybiera. Nie mamy wpływu na to, czy nasz ojciec będzie przystojnym milionerem, czy nałogowym alkoholikiem. Bywa i tak, że nigdy go nie poznajemy, bo zmarł, odszedł od naszej matki lub nigdy nie dowiedział się od niej o tym, że ma dziecko. Życie pisze różne scenariusze, a los decyduje o tym, w jakiej rodzinie przyjdzie nam dorastać i się wychowywać.


Ela ma obecnie 22 lata i nigdy nie poznała swojego taty. Wychowywały ją mama i babcia, ale dziewczyna przeczuwa, że obie zatajają przed nią szokującą prawdę o jej biologicznym ojcu. Kiedy na naszą skrzynkę spłynął mail zatytułowany „Chyba jestem córką księdza”, wiedziałyśmy, że będzie to niezwykła historia.


Teraz Wy również macie okazję ją przeczytać. Czy domysły Eli są jedynie wybrykiem wyobraźni, czy faktycznie jest coś na rzeczy? Prawdę znają trzy osoby: jej mama, babcia i jej ojciec. Czy ten okaże się księdzem?


LIST: „Stosowałam naturalną antykoncepcję i zaszłam w ciążę miesiąc po ślubie! Skąd miałam wiedzieć, że to nie działa?”Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Hali
(Ocena: 5)
2017-02-15 19:12:54

Sprawc do której parafii należała mama gdy żądza w ciąże. Spróbuj się dowiedzieć jacy ksi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 10:13:23

Ten artykuł juz kiedyś był...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1