Botoksowe królowe ze sparaliżowanym czołem: Sprawdź, które gwiazdy straciły mimikę!

Od kilkunastu miesięcy w Hollywood panuje moda na botoksowy detoks – gwiazdy deklarują, że zrywają z nałogiem ostrzykiwania. Czy aby na pewno zeznają uczciwie?
Botoksowe królowe ze sparaliżowanym czołem: Sprawdź, które gwiazdy straciły mimikę!
18.01.2011

Ich twarze nieskażone są emocją, a czoła idealnie gładkie. Po wielu seriach zastrzyków, z pięknych kobiet przeistoczyły się w botoksowe posągi. Psychiczny przymus poddawania się kolejnym seriom zabiegów z botoksem zyskał już nawet stosowną nazwę – botoksoreksja. Mimo, że botulinowe uzależnienie to  kosztowna  zabawa, gwiazd nic nie zniechęca – no, chyba że opinia publiczna.

Po medialnej nagonce na zastygłe w uśmiechu twarze celebrytek, wiele z nich zadeklarowało porzucenie botoksowego nałogu. Ale czy aby na pewno mówiły prawdę? Zdjęcia wyszperane przez reporterów magazynu Daily Mail mówią same za siebie…

ile kosztuje zastrzyk z botoksu

Jennifer Aniston

Po lewej zdjęcie sprzed roku, po prawej aktualne. Aktorka przyznaje się tylko do jednorazowej przygody z botoksem, ale trudno nam w to uwierzyć, widząc jej nieskażoną zmarszczkami 41-letnią buzię.

uzależnienie od botoksu

Nicole Kidman

Zdjęcie po lewej zostało zrobione w zeszłym tygodniu. To z prawej natomiast rok temu. Dziś aktorka w rozmowie z jednym z niemieckich magazynów wyznaje, że owszem – poddawała się ostrzykiwaniu regularnie, ale raz na zawsze z tym skończyła – „Wreszcie mogę znów poruszać czołem”. Czyżby?

botoksoreksja

Kylie Minogue

Artystka zarzeka się, że botoks to już przeszłość w jej przypadku. Na dowód pokazuje rzekome zmarszczki. My niestety żadnych nie dostrzegamy! Ani dziś, ani w 2009 roku, kiedy wykonano zdjęcie po lewej…

jad kiełbasiany

Cindy Crawford

Modelka gorąco zaprzecza prasowym doniesieniom o kolejnych zabiegach zatrzymujących czas. Trudno nam uwierzyć, że jedynymi tajemnicami urody tej doskonale zakonserwowanej 44-latki, są dieta i sport.

botoks a paraliż

Danni Minogue

Siostra Kylie Minogue, wokalistka, przyznaje ze skruchą że ma za sobą kilka romansów z igłą, ale podkreśla, że raz na zawsze skończyła z botoksem. Niestety nie wierzymy – przynajmniej, jeśli chodzi o czoło, które nadal się nie marszczy!

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 14:29
Od kiedy przy uśmiechaniu narszczy sie czoło?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 20:39
aniston i kidman mnie przerażają... uwielbiam aniston jako aktorke, ale te ich twarze ! coraz gorzej z nimi. człowiek najpiękniej wygląda, kiedy jest czlowiekiem, ale one tego nie dostrzegają. a fuj, wstyd i hanba !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 20:39
makijaz też robi swoje!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 18:34
moja mama ma 54 lata i ma gładziutkie czoło bez najmniejszej bruzdy :) to u nas rodzinne. nawet kiedy z całych sił zmarszczę czoło nie pojawiają się na nich zmarszczki :P może one też tak mają?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 22:48
hm. sądzę, ze w niektórych przypadkach to starzenie się...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo