Jak gwiazdy straciły dziewictwo?

W jakim wieku gwiazdy decydowały się na utratę cnoty? Niektóre naprawdę wcześnie!
Jak gwiazdy straciły dziewictwo?
04.11.2010

Zanim zostały gwiazdami wszystkie przechodziły burzliwy okres dojrzewania a wraz z nim pierwsze miłości, związki i… utratę dziewictwa! Znamy tajemnice gwiazd. Jak wyglądał pierwszy raz Sienny Miller i dlaczego Kate Moss zrobiła to w krzakach?!

utrata dziewictwa

Brooke Shields

Brooke to jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie! Swą sławę zyskała już jako 15-latka, występując w głośnym i kontrowersyjnym filmie „Błękitna laguna”, opowiadającym o parze młodych rozbitków, konfrontujących się z rzeczywistością przetrwania na bezludnej wyspie. Melodramat nasycony był erotyzmem, a sama Shields niejednokrotnie grała, będąc zupełnie naga, stając się jedną z najbardziej pożądanych kobiet w USA. Mimo to, dziewictwo straciła dopiero w wieku 22 lat, a jej wybrankiem był kolega ze studiów w Princeton!

pierwszy seks

Jaime Pressly

Amerykańska modelka, piosenkarka i odtwórczyni epizodycznych ról hollywoodzkich produkcji Jaime Pressly to marzenie każdego faceta! Zgrabna, wieczne uśmiechnięta, słodka blondynka nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Kiedy straciła dziewictwo? Wcześnie! Na spędzenie jednej z najważniejszych chwil w swoim życiu była gotowa już w wieku 14 lat. Pierwszym partnerem Jaimie był jej ukochany! Ciekawe jak długo przetrwał ich związek?

sienna miller

Kate Moss

Brytyjska supermodelka to postać, którą próbują naśladować miliony kobiet na całym świecie. Jej wizerunek inspiruje bez względu na płeć, narodowość i wiek. Co najważniejsze jej charyzmatyczna osobowość, pełna buntu i skłonności do łamania wszelkich zasad nie zmieniła się od lat. Jej pierwszym występkiem była utrata dziewictwa. Jak do niego doszło? Wszystko wydarzyło się na Bahamach, gdzie Kate spędzała wakacje z rodziną. Nieświadomi niczego rodzice opalali się na plaży, kiedy Kate zabawiała się ze swoim wakacyjnym kochankiem… w krzakach!

kate moss zdjęcia

Britney Spears

Choć od kilku lat o Britney nie mówi się już wcale, o karierze księżniczki ogólnoświatowej branży muzycznej pisały wszystkie gazety. Kolorowej prasie nie umknął żaden z pikantnych szczegółów śpiewającej gwiazdki. Jednym z nich był związek z inną sławą – Justinem Timberlake’m. Choć ta miłość nie trwała długo, a Britney zaprzeczała plotkom na temat swojego utraconego dziewictwa, dziś wiemy, że z cnotą pożegnała się właśnie podczas romansu z przyjacielem z Klubu Przyjaciół Myszki Miki…

pierwszy raz wiek

Sienna Miller

Znana z filmowych produkcji zza oceanu, blond piękność, Sienna Miller nie należy do grona grzecznych dziewczynek. Ponoć już w szkole średniej romansowała z ogrodnikiem i biegała po szkolnym boisku naga… Ale w przypadku utraty dziewictwa było zupełnie inaczej! Nastoletnia Sienna stwierdziła, że utratę cnoty po prostu chce już mieć za sobą. O wszystkim poinformowała mamę, a za jej namową do wszystkiego doszło w domu państwa Millerów.

krwawienie po seksie

Angelina Jolie

Zupełnie inaczej było z jedną z najlepiej zarabiających dziś aktorek. Związek z Bradem Pittem Angelinę zmienił nie do poznania. Dziś przykładna matka i przykład stylowo ubierającej się skromnej damy, niegdyś tak wspominała swój pierwszy związek, doskonale ukazujący jej dawną osobowość: "Pierwszego chłopaka i pierwszy seks z nim miałam w wieku 14 lat. W chwili, gdy chciałam być z nim najbliżej jak się da, złapałam za nóż i skaleczyłam go do krwi, on zrobił to samo ze mną".

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

SONDA: W jakim wieku przeżyłaś swój pierwszy raz?

Niepokojąca moda - pierwszy raz podczas studniówkowej

 

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 14:03
:(:(:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2010 22:12
Więcej się dowiedziałam z kim straciły niż w jakim wieku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 20:03
ciekawa jestem ile w tym prawdy a ile bajki !!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 19:28
Brytna Sprytna sypiała dużo wcześniej ze starszymi panami i to za namową matki :/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 17:37
bylo !!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo