ONE NIE WSTYDZĄ SIĘ SWOJEJ ORIENTACJI: Najsłynniejsze lesbijki showbiznesu!

Niezależne, popularne i bardzo odważne… Oto lista najsławniejszych lesbijek świata, które swój „coming out” mają od dawna za sobą!
ONE NIE WSTYDZĄ SIĘ SWOJEJ ORIENTACJI: Najsłynniejsze lesbijki showbiznesu!
09.03.2011

Są sławne, piękne i wyzwolone! Popularne na całym świecie gwiazdy, przecierają szlaki dla tysięcy fanek, takich jak one… Poprzez swoje deklaracje i związki pokazują światu, że nie wstydzą się swojej orientacji seksualnej. Walczą o prawa gejów i lesbijek, bo same odnalazły nietypową miłość.

Ellen DeGeneres

Aktorka, scenarzystka i prowadząca jednego z najpopularniejszych talk-show Ameryki – Ellen DeGeneres to najbardziej wyrazista postać naszego rankingu. O jej homoseksualnej orientacji seksualnej świat usłyszał w lutym 1997 roku w popularnym programie The Oprah Winfrey Show z ust samej DeGeneres. Od tamtej pory Ellen nie może opędzić się od dziennikarzy i paparazzi, którzy zachłannie śledzą życie prywatne aktorki. Nic dziwnego – partnerkami Ellen są równie popularne gwiazdy! Pierwszą partnerką DeGeneres, opisywaną przez brukowce była Anne Celeste Heche (aktorka znana z serialu Uwaga, faceci!). Dziś Ellen spotyka się z inną sławą, gwiazdą Ally McBeal – Portią de Rossi.

jak rozpoznać lesbijkę

Ellen DeGeneres

Aktorka, scenarzystka i prowadząca jednego z najpopularniejszych talk-show Ameryki – Ellen DeGeneres to najbardziej wyrazista postać naszego rankingu. O jej homoseksualnej orientacji seksualnej świat usłyszał w lutym 1997 roku w popularnym programie The Oprah Winfrey Show z ust samej DeGeneres. Od tamtej pory Ellen nie może opędzić się od dziennikarzy i paparazzi, którzy zachłannie śledzą życie prywatne aktorki. Nic dziwnego – partnerkami Ellen są równie popularne gwiazdy! Pierwszą partnerką DeGeneres, opisywaną przez brukowce była Anne Celeste Heche (aktorka znana z serialu Uwaga, faceci!). Dziś Ellen spotyka się z inną sławą, gwiazdą Ally McBeal Portią de Rossi.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Moda na lesbijki

Lesbijki i geje masowo się ujawniają!

czy jestem lesbijką

Lindsay Lohan

Po pierwsze imprezowiczka i skandalistka, po drugie aktorka i piosenkarka, po trzecie uzależniona od romansów biseksualistka... O ostatniej z wymienionych sfer życia Lindsay było głośno przede wszystkim w roku 2008. To wtedy świat dowiedział  się o romansie 22-letniej aktorki i starszej o 9 lat didżejki – Samanthy Ronson. Zanim Lohan uległa urokowi starszej koleżanki,  jej partnerami były najbardziej smakowite ciacha amerykańskiego show-biznesu: sportowcy, aktorzy, piosenkarze. Najwyraźniej Lindsay doszła do wniosku, że nawet faceci z najwyższej półki nie dorastają do pięt wdziękom kobiet! 

lindsay lohan

Jodie Foster

My beautiful Cydney, who sticks with me through the rotten and the blis” (moja piękna Cydney, która byłaś ze mną w chwilach wzlotów i upadków) – to najbardziej kontrowersyjne słowa, spośród wszystkich, które padły z ust Jodie. Świat usłyszał je w grudniu 2007, kiedy Foster, odbierała nagrodę, zdobytą w kategorii „Kobieta w show-biznesie”. Od tej pory aktorka uważana jest za homoseksualistkę, choć sama nigdy nie potwierdziła plotek na temat swojej orienetacji seksualnej. Cydney Bernard jest producentką filmową. Obie panie poznały się w 1992 roku podczas pracy przy filmie „Sommersby”.

beth ditto

Beth Ditto

  Beth Ditto, a właściwie – Mary Beth Patterson to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci międzynarodowej sceny muzycznej. Wokalistka zespołu Gossip to nie tylko kobieta, która mimo swych niestandardowych gabarytów, umie walczyć o swoją atrakcyjność. Mimo wielu dyskusyjnych kwestii, Beth nie boi się mówić również o feminiźmie, prawach gejów i lesbijek, ich dyskryminacji i własnym homoseksualiźmie. Jej osowość jest dziś tak wyrazista, że wielu nie boi się naśladować odważnej piosenkarki. Czy w tym całym zamieszaniu liczy się jakość występów artystki? Oczywiście! Gdyby nie jej talent, świat nie usłyszałby chociażby o tym, że Beth jest lesbijką!

 

orientacja seksualna

Cynthia Nixon

Nixon to serialowa sława o nieprzeciętnej biografii! Odtwórczyni roli Mirandy z Seksu w wielkim mieście, swoje preferencje odkryła dopiero jako 44-latka! Po 15 latach, spędzonych u boku profesora języka angielskiego – Danny'ego Mozesa, Cyntia zaczęła spotykać się z obecną partnerką – Christine Marinoni. Początkiem tej romantyczno-dziwacznej historii był ciężki czas, jakim dla Cythii było rozstanie z Mozesem. "Nie mogłabym być po tym rozstaniu z żadnym mężczyzną" powiedziała w jednym z wywiadów aktorka. Matka dwójki dzieci i była partnerka Danny’ego wydaje się być wreszcie szcześliwa!

Polecane wideo

Komentarze (38)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 13:55
Do programu telewizyjnego poszukujemy kobiet o orientacji homoseksualnej (mile widziane pary). Zapraszamy do rozmowy w babskim gronie o życiu, akceptacji ze strony otoczenia, związkach. Zgłoszenia na adres a.lubawska(małpka)tvn.pl 516444962
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:46
VSyo1A lounrbufcwok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 06:42
Ktos zapomnial o trzech innych aktorakach, takich jak Sara Gilbert, Leisha Hailey no i oczywiscie Nicole Pacent:) Pozdrawiam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:42
XuA9yh fmgptvowekct
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 19:10
You raelly found a way to make this whole process easier.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie