Najsłynniejsze nastoletnie gwiazdy - jak zrobiły karierę?

Nie mają jeszcze 18 lat, a już odnieśli międzynarodowy sukces!
Najsłynniejsze nastoletnie gwiazdy - jak zrobiły karierę?
11.09.2010

Czym będące jeszcze dziećmi gwiazdy urzekają świat? Wyglądem, radością życia, niewinnością, a może talentem? Choć każda z nastoletnich sław jest inna, wszystkie mają wspólny mianownik – oddane rzesze fanów, zafascynowanych ich osobowością!

Miley Destiny Hope Cyrus, znana jako Miley Cyrus

To niewątpliwie największa nastoletnia gwiazda obecnych czasów. Swój statut uzyskała w roku 2006 i póki co nadal utrzymuje się na pozycji księżniczki show biznesu. O życiu i karierze Miley można by mówić godzinami – nie tylko dlatego, że obfituje w ciekawostki, ale i z przyczyn, które mogą zaszkodzić samej gwiazdce… Miley to dziecko sukcesu, dorastająca pod czujnym okiem kamer i obiektywów, odkąd skończyła 8 lat. Jej ekranowe role można nazwać kopią jej życia – światowej sławy gwiazda i zwyczajna nastolatka w jednym (Hannah Montana). Swój sukces niewątpliwie zawdzięcza ojcu – wokaliście country – Billy'emu Rayowi. Bez jego kontaktów i bez obecności muzyki w domu Cyrusów, Miley nie była by tym, kim jest teraz!

 

gwiazdy prywatnie

Georgia May Jagger

Kolejną córeczką tatusia jest 18-letnia modelka – Georgia. Córka Micka Jaggera – lidera zespołu The Rolling Stones, w Wielkiej Brytanii została okrzyknięta modelką roku, występuje w najnowszych kampaniach największych domów mody, a na swoim koncie ma już pierwszy kontrakt kosmetyczny z brytyjską marką Rimmel. Czy swoją sławę zawdzięcza podobieństwu do Brigitte Bardot? Mimo pochlebnych porównań i uznaniu w świecie modelingu, sama zainteresowana twierdzi, że wspomniana branża to jedynie przedsionek jej dalszej kariery artystycznej. O co chodzi dokładniej? Z pewnością dowiemy się już wkrótce!

 

życie gwiazd

Ewa Farna

Utalentowana 17-latka to polsko-czeska wersja Miley Cyrus… Biografia i pochodzenie młodziutkiej wokalistki są o tyle mniej skomplikowane, że w przeciwieństwie do gwiazdy zza oceanu, Farna nie ma jeszcze na koncie udziału w pełnometrażowych produkcjach filmowych, czy też serialach. Na swoją karierę zapracowała w nieco inny sposób niż Cyrus. Jej pierwsze kroki na scenie to przede wszystkim konkursy i plebiscyty piosenki. Po wygraniu Konkurs Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, jej karierą zajął się znany w Czechach polski producent – Leszek Wronka, dzięki któremu kariera Ewy nabrała szybkiego tempa. Dziś nazwisko piosenkarki jest już marką, gwarantującą kasowy sukces i szereg nagród!

 

nastoletnie gwiazdy

Justin Bieber

Kariera Biebera nabrała profesjonalnego charakteru dopiero w zeszłym roku, a 16-latek jest już tak sławny, że na skutek przesytu jego wizerunku, na całym świecie powstają na jego temat żarty! Na podobny sukces Chuck Norris i David Hasselhoff pracowali kilkanaście lat! Jak zrobił to Bieber? Wszystko zaczęło się na Youtube. Przełomowym momentem było zamieszczenie amatorskiego filmiku, z jego wykonaniem piosenki With You, Chrisa Browna. Popularność w sieci, zdobyta przez Biebera samodzielnie, udowodniła, że nastolatek będzie świetnym materiałem na nową nastoletnią gwiazdę. Jego romantyczne gesty i słodkie oblicze uwiodą każdą nastolatkę… i nie tylko. Jedną z bliskich przyjaciółek Biebera jest starsza o 14 lat – Kim Kardasian!

 

georgia jagger

Tavi Gevinson

Kim jest Tavi? Cóż… to kolejny fenomen! 13-letnia bloggerka, nazywana nastoletnim wcieleniem Anny Wintour to niezwykle kontrowersyjna postać. Za swój niepowtarzalny, wyjątkowo innowatorski i nieco babciny styl przez niektórych jest wyśmiewana, a przez innych wychwalana.  Może to właśnie zamieszanie jakie od 2 lat wywołuje Tavi sprawia, że na najważniejszych pokazach świata mody nie brakuje dla niej miejsca - oczywiście w pierwszych rzędach! Miała okazję poznać już Karla Lagerfelda, Marca Jacobsa i Alexandra Wanga. Sama Gevinson przyznaje, że podobnie jak niektórzy goście pokazów, dziwi się, dlaczego wciąż jest zapraszana na kolejne imprezy – jest przecież jedynie bloggerką. Tavi to już nie tylko fashionistka, ale i profesjonalistka… i to najmłodsza w historii hermetycznego środowiska świata mody!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Arystokratyczne korzenie gwiazd

Religia w stylu gwiazd

Polecane wideo

Komentarze (90)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 22:09
no nie wiem czy go lubie, trochę to dziecinne i nie wydaje mi się aby on był tak bardzo utalentowany:) Jest całkiem ładny, ale odrazu gwiazda? Mnie to nie pociąga.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 21:31
Jego romantyczne gesty i słodkie oblicze uwiodą każdą nastolatkę… i nie tylko. Co?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!?!??!!? Jestem nastolatką, Biebera nienawidzę, za to kocham Metallicę, Iron Maiden i inne takie..... Justyna Bieber mnie nie uwiodła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 12:56
yti7
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:35
5EmNMH uiexlbiojwtf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 12:40
AhBecM ulhrsdwgupei
odpowiedz

Polecane dla Ciebie