Torebka gwiazdy: Małgorzata Socha

Jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia zdradza nam, bez czego nie może żyć.
Torebka gwiazdy: Małgorzata Socha
08.09.2010

Małgorzata Socha, jako aktorka i kobieta, każdego dnia musi być przygotowana na wiele sytuacji i dbać o to by wyglądać idealnie. Spektakle, plany zdjęciowe, próby - żyje intensywnie…Jednak potrzeba dbania o nienaganny wizerunek jest nie tylko częścią jej pracy, ale także potrzebą jako kobiety. Jak dla każdej z nas, także dla Małgosi, torebka jest niezwykle ważnym elementem garderoby i jednocześnie skarbnicą rzeczy „najpotrzebniejszych”, bez których nie wyobraża sobie codzienności.

Modnie praktyczna!

Nieustannie biega, przemieszcza się z miejsca na miejsce a poruszanie się na obcasach wykańcza (wszystkie dobrze to wiemy), dlatego ma w torebce buty na zmianę – płaskie, wygodne baleriny. Jak sama mówi, bywa praktyczna do bólu. Aktorka musi także dbać o głos, który jest narzędziem jej pracy, a klimatyzacja na każdym kroku nie pomaga. Dlatego szal jest dla Małgosi nie tylko modnym dodatkiem, ale przede wszystkim ochroną przed zgubnym działaniem klimatyzacji. Ważne miejsce w torebce Małgosi zajmuje również telefon - poręczny, z wytrzymałą baterią i koniecznie dostępem do internetu.

Sentymentalna kolekcjonerka!

Bardzo duży lakierowany portfel, wprost proporcjonalny do bardzo dużej torby, jest  skarbnicą wszystkich wizytówek, papierków i rachunków. Jak przyznaje sama aktorka, próba zrobienia w nim porządków równa sie otwarciu puszki Pandory. Natomiast breloczek do kluczy I love NY to sentymentalna pamiątka z wizyty w Big Apple.

rexona

Fanka mody!...

Jak większość kobiet, Małgosia ma słabość do błyskotek. Nie każdy wie, że nie ma przebitych uszu, dlatego uwielbia kolczyko-klipsy. Bez względu na porę roku, w torebce aktorki muszą się również znaleźć okulary przeciwsłoneczne. Szkła nie za ciemne, nie za jasne, ale koniecznie w "policyjnych" oprawkach, których design artystka uwielbia.

…I urody!

Dbanie o fryzurę czy makijaż jest istotnym elementem codzienności. Błyszczyk, korektor i lusterko zawsze mogą sie przydać, nigdy nie wiadomo kogo spotkasz… Perfumy Eternity - lekkie, z delikatną nutą kwiatową. I oczywiście ulubiony wariant antyperspirantu Rexony (Aloe Vera), dzięki której Małgosia czuje się doskonale chroniona. Jak tłumaczy, nawet świetnie ubrana kobieta z perfekcyjnym makijażem i nienagannie ułożoną fryzurą, jeśli brzydko pachnie, jest nieatrakcyjna! Dlatego podstawą codziennych zabiegów gwiazdy, oprócz porannego prysznica, jest użycie antyperspirantu. Zachowanie świeżości przez cały dzień, daje jej poczucie komfortu i sprawia, że czuje się pewnie w każdej sytuacji.

Zobacz także:

Ubierz się jak Peaches Geldof!

Mała biała - obsesja gwiazda!

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2010 18:40
gwiazdy? jakiej gwiazdy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2010 17:53
taaak, reklamuje rexone to nie ma wyjścia jak gadać ,że jej używa...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2010 12:30
Hmmm..jak można używać antyperspirantu więcej niż raz dziennie? Nosić go ze sobą? Ja rozumiem tradycyjny dezodorant faktycznie może być potrzebny w ciągu dnia. Bo zaczynam mieć wizję osoby z ekstremalnymi problemami z potliwością, a to mało zachęcająca reklama.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2010 11:50
wkurza mnie ta reklama rexony.. jest wszedzie, nawet na plazy w łebie :/ i ten jej tekst "lubie wygladac IDEALNIE" grrrrrrr.........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2010 23:37
zapomnieli dopisać "artykuł sponsorowany" bo jakoś jedna marka rzuca sie w oczy w tej torebce:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie