Sławne córeczki znanych tatusiów

Znane córki sławnych ojców. Czy celebrytki z gwiazdorskich rodzin zawdzięczają swój sukces wyłącznie ciężkiej pracy?
Sławne córeczki znanych tatusiów
31.07.2010

Czasami dzieci idą w ślady rodziców. Szczególnie często bywa tak w przypadku córek wielkich gwiazd, które z pomocą (lub nie) rodziców stawiają swoje pierwsze kroki w świecie showbiznesu. Czy znane naziwsko pomaga w karierze? A może wręcz przeciwnie - słynny ojciec nie jest wcale gwarancją sukcesu?

Rok 1979: Patrycja i Perfect

Choć Patrycji Markowskiej nie można odmówić ani urody, ani talentu, nie da się nie zauważyć, że córka wokalisty Perfectu – Grzegorza Markowskiego - to wierna kopia sławnego ojca. Szczupła sylwetka, identyczny sposób poruszania się, pogoda ducha i lekko zachrypnięty głos. Kolejnym elementem, cementującym więź ojca i córki jest istotny dla obu rok 1979. To właśnie wtedy mała Patrycji przychodzi na świat, a Grzegorz Markowski zostaje wokalistą zespołu Perfect!

Jaki Jan, taka Maria

Maria Peszek to kolejny przykład na to, jak bardzo dzieci mogą przypominać własnych rodziców! Choć oryginalne postaci Marii i jej ojca Jana trudno jakkolwiek klasyfikować, działalność artystyczną obojga artystów charakteryzuje ta sama, nieograniczona konwenansami wyobraźnia. Jej ujścia możemy wypatrywać zarówno na deskach teatru, jak i na scenie muzycznej. Maria ma na koncie dwie płyty: Miasto mania i Maria Awaria. Z kolei najnowsze dzieło Jana to krążek nagrany we współpracy z zespołem Voo Voo – Muzyka ze słowami. Polecamy!

Różnica pokoleń: Rumer i Bruce

Kolejną aktorską parą, tym razem zza oceanu, jest Rumer Glenn Willis i jej ojciec – Bruce Willis. Choć Rumer jest niezwykle podobna do swojego sławnego taty, jej natura zdaje się przypominać charakter matki – Demi Moore. Sama Rumer twierdzi, że jej tata to 16-latek w ciele 54-letniego mężczyzny. Być może burzliwe życie rodzinne, obecność nowych, o wiele młodszych partnerów obojga rodziców i wczesne rozpoczęcie kariery sprawiły, że 21-letnia Rumer, mimo młodego wieku, jest już dojrzałą kobietą i doświadczoną aktorką. Na swym koncie ma około 18 ról, w tym jedną odegraną u boku ojca, który był również jednym z producentów filmu. Oczyście, mowa o "Osaczonym"!

życie gwiazd

Polityka Weroniki

Czy Weronika jest podobna do stroniącego od mediów ojca? A może bardziej przypomina kreatywną mamę? Jedno jest pewne, tak jak Agata Buzek, swą popularność zdobyła nie tylko za sprawą swych aktorskich poczynań. Oprócz kontrowersji życia prywatnego, na Weronice Rosati spoczywa ciężar własnego nazwiska. Jej mama to słynna projektantka mody, tata – znany ekonomista i polityk. Jak ich córka znosi życie w świetle reflektorów? Jak sama przyznaje, rodzice to dla niej wielkie wsparcie, natomiast wszelkie podejrzenia, jakoby nazwisko pomagało jej w karierze są bezpodstawne. To, czy Weronika zasługuje na miano polskiej gwiazdy będziemy mogli ocenić już wkrótce. W tym i przyszłym roku na ekranach kin pojawią się aż trzy filmy, w których zagrała Weronika.

Piękna Liv i jej tata: Steven

Któż nie zna pięknej Liv Tyler? Aktorkę pamiętamy z dwóch znaczących momentów w jej karierze. Chodzi oczywiście o rolę Arweny we "Władcy Pierścieni", a przede wszystkim o duet z Alicią Silverstone, stworzony specjalnie na potrzeby teledysku do piosenki Crazy - wielkiego przeboju ojca Liv, lidera grupy Aerosmith. To właśnie po tej przygodzie, z odnoszącej sukcesy modelki, Liv przeistoczyła się w znaną aktorkę. Czy oprócz talentu filmowego, odziedziczyła po ojcu zdolności muzyczne? Chyba nie będziemy mieli okazji tego sprawdzić…

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Okrutne matki wielkich gwiazd

życie wielkich gwiazd nie jest usłane różami. W większości to szereg bolesnych rozczarowań, z których wiele swój początek miało już w dzieciństwie...

Jak mężczyzna przeżywa rozstanie?

Zalewają się łzami, a może jeszcze tego samego dnia szukają pocieszenia? Przekonaj się, jaka jest ich prawdziwa natura!

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2010 02:29
aa Frances Bean Cobain ? Córka Courtney Love i Kurta Cobaina?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2010 21:57
a gdzie ozzy&kelly osbourne czy peaches&pixie&bob geldof? georgia&mick jagger?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2010 11:14
Mowi, sie, ze nie zawsze rodzice im pomagaja, ale badzmy szczerzy, jak jakis rezyser widzi znane nazwisko to wezmie te osobe do filmu etc i to nie kwestia pomocy rodzicow tylko nazwiska, wiec nie sadze, ze wszyscy sobie zapracowali na sukces...po prostu sie dobrze urodzili....:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2010 12:14
a gdzie kelly O. i jej tata Ozzy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2010 17:19
jesli ma ktos znajomosci to z nich korzysta to naturalne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie