Brzydcy ludzie, którzy zrobili karierę!

Czy w show-biznesie liczy się tylko wygląd? Niektórzy doskonale wiedzą, że oprócz fizycznego piękna, bardzo ważna jest osobowość...
Brzydcy ludzie, którzy zrobili karierę!
24.07.2010

Czy wszystkie gwiazdy są piękne? Bynajmniej! Oto grono sław, które nie grzeszą regularnymi rysami twarzy, ani idealną sylwetką, a mimo to kochają je tłumy. Jak to możliwe? Celebryci tacy jak m.in. Tomasz Karolak, Jack Black, Woopie Goldberg, czy też Agnieszka Dygant znają na to sposób!

Super komik: Jack Black

Dystans do własnej osoby, niepowtarzalne poczucie humoru i bogata wyobraźnia. To cechy, za które świat pokochał oryginalną osobowość aktora komediowego – Jacka Blacka. Na początku swojej kariery, komik znany dziś z filmów takich jak m.in. Szkoła rocka, czy Płytki facet, nie był łakomym kąskiem dla świata kina. Ale niski, krępy i niezbyt atrakcyjny Jack, szybko przekonał do siebie najbardziej wpływowych producentów Hollywoodu, a kolejni komediowi twórcy naśladują mistrza odważnego poczucia humoru!

Woody Allen i jego świat

Scenarzysta, reżyser, aktor, muzyk, producent, kompozytor i jedna z największych, żyjących ikon współczesnej kinematografii. Każda aktorka, marzy o staniu się jego kolejną muzą (obecnie jest nią nadal Scarlett Johanson) i nie tylko… Woody Allen, obecnie jest związany już z czwartą żoną (przybraną córką jego poprzedniej partnerki) ma na koncie wiele romansów i krótkotrwałych związków. Kto by pomyślał, że taki życiorys może mieć z pozoru wiecznie zagubiony, nieporadny i zakompleksiony mężczyzna, w wielkich grubych okularach?! Co ma w sobie Woody? Zdaje się, że w tym przypadku nad urodą przeważa nie tylko talent, ale i intelekt!

życie gwiazd

Słodki brzydal – Tomasz Karolak

Kilka lat temu nikt nie podejrzewał, że to właśnie Tomasz Karolak na dobre zawładnie sercami polskich widzów! Dziś atrakcyjny i przede wszystkim dochodowy aktor nadal przypomina bohaterów życiowych ról, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Zanim został artystą, Karolak handlował ciuchami i obrotomierzami na stadionie, był budowlańcem i osiedlowym ochroniarzem. Jednak nigdy nie stracił wiary w siebie i w to, że mimo dość specyficznej urody, może stać się jednym z najpopularniejszych polskich aktorów!

gwiazdy prywatnie

Whoopi Goldberg Show

życiorys Caryn Elaine Johnson (tak w rzeczywistości nazywa się Whoopi) to gotowy scenariusz filmu! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek swoją karierę rozpoczęła od występów komediowych. Być może właśnie wtedy Goldberg wypracowała swój niepowtarzalny styl kreacji aktorskich, w których nigdy nie brakowało wyjątkowego uroku czarnoskórej aktorki? Whoopi to specjalistka od ról oryginalnych, pokręconych, ale zawsze serdecznych osobowości. Jedną z nich była oskarowa rola oszustki-wróżbitki w filmie „Uwierz w ducha”. Nie trzeba chyba wspominać o aseksualnym wyglądzie ulubienicy widzów na całym świecie, mimo którego sama aktorka nie rezygnuje ze swoich preferencji, które jak sama twierdzi, spełniają biali mężczyźni, najlepiej młodsi od niej samej.

woody allen

Agnieszka Dygant! Niania, czy salowa?

uroda Agnieszki Dygant nie należy do wzorcowych. Nie ulega jednak wątpliwości, że niezależnie od opinii na ten temat, to dzięki roli niezbyt urodziwej Mariolki – salowej w szpitalu w Leśnej Górze, sama aktorka zdobyła popularność i możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Humorystyczna kreacja Agnieszki Dygant to obraz sympatycznej, prostej dziewczyny, niegrzeszącej ani pięknem, ani tym bardziej intelektem. Kolejna znacząca rola w karierze Dygant to Niania Frania. Dzięki niej wizerunek samej aktorki został poddany pewnego rodzaju nobilitacji. Mimo to, uroda nadal nie jest najważniejszym narzędziem pracy aktorki. W jej karierze, tak jak w przypadku pozostałych osobowości, najbardziej liczy się poczucie humoru - również to na własny temat!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Kto się tak ubrał? ZAZDROŚNICA Z BRZYDULI

Ubierz się jak Marion Cottilard!

 

Polecane wideo

Komentarze (249)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 13:44
Qr7eiR pgpnfbbnbjkp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 16:07
RnSkjO jfmeqhzhmjzv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 17:56
Play informative for me, Mr. itennret writer.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:52
My hat is off to your astute cmonamd over this topic—bravo!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2011 19:41
można tez mieć oryginalną osobowość
odpowiedz

Polecane dla Ciebie