Blanka Lipińska komentuje zachowanie statystów w „Dzień dobry wakacje”

Ma rację?
Blanka Lipińska komentuje zachowanie statystów w „Dzień dobry wakacje”
Blanka Lipińska, fot. Akpa
08.07.2024

Blanka Lipińska zasłynęła jako autorka książek erotycznych. Jej twórczość wzbudza wiele emocji, niemniej i tak udało się jej zgromadzić w social mediach ponad 860 tysięcy fanów. 39-latka dzieli się  z nimi nie tylko fragmentami ze swojego zawodowego życia, lecz także i prywatnego. Nierzadko celebrytka przedstawia też na Instagramie swoje przemyślenia. Zresztą tak zrobiła w minioną niedzielę. Tym razem wzięła na tapet program „Dzień dobry wakacje”. Emocje wywołali u niej… statyści.

Przeczytaj też: Oto najbardziej wpływowe modelki. Rządzą światem mody i dyktują trendy

Blanka Lipińska komentuje zachowanie statystów w „Dzień dobry wakacje”

Blanka Lipińska nieraz gościła na kanapach śniadaniówki TVN. Okazuje się jednak, że celebrytka nie tylko chętnie odwiedza studio na Hożej, lecz także czasami śledzi program. Ostatni odcinek obejrzała w minioną niedzielę. Co ciekawe, uwagę autorki erotyków przyciągnęły nie poruszane na antenie tematy, lecz… statyści.

Lipińskiej niespecjalnie spodobała się muzyka puszczana przez DJ’a, jak i zachowanie – taniec – bawiącego się tłumu.

Słuchajcie, czy tylko ja się wstydzę, widząc takie rzeczy? Ja mam coś takiego, że wstydzę się za ludzi, co nie? Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, jeśli to oglądacie, ale spójrzcie na drugi plan. Tutaj to się dopiero dzieje, drugi plan jest naprawdę "ostry". Zwłaszcza panowie. Moim faworytem jest ten w bordowej [koszulce przyp. red.] i ten po drugiej stronie DJ-ejki. O, ten w niebieskim też się teraz wyłonił, dobry jest. Bosko... Dobrze, wszystkie rączki w górę, jedziemy. [...] – komentowała 39-latka.

Blanka po kontakcie z obserwatorami przyznała, że inni mają podobne odczucia do niej. Poza tym ma wrażenie, że kobiety – statystyki, które widać było na ekranie, również nie czują się najbardziej komfortowo. Niemniej życzyła wszystkim miłej niedzieli.

I choć mogłoby się wydawać, że temat został zakończony, pewien fan zapytał: „ciekawe jak sama zachowałabyś się na miejscu tych ludzi”. Blanka oczywiście nie zostawiła tej zaczepki bez odpowiedzi i stwierdziła, że statyści biorą za to pieniądze, więc ona po prostu nie przyjęłaby takiego zlecenia.

Słusznie?

Przeczytaj też: Blanka Lipińska wyjaśnia, dlaczego dopiero po ponad 2 latach związku zabrała partnera na ściankę

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.07. – 14.07.
Horoskop tygodniowy 8.07. – 14.07. - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2024 19:27
Niech ciagnie fajkę pokoju.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2024 21:15
Śmieć antypolski.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie