Kacper Kuszewski podzielił się z opinią publiczną swoją diagnozą: „Mam pewne problemy w funkcjonowaniu”

Co dolega aktorowi?
Kacper Kuszewski podzielił się z opinią publiczną swoją diagnozą:  „Mam pewne problemy w funkcjonowaniu”
Kacper Kuszewski, fot. Akpa
08.07.2024

Kacpra Kuszewskiego poznaliśmy w latach 2000., gdy w serialu „M jak miłość” wcielał się w rolę Marka Mostowiaka. Aktor dzięki tasiemcowi TVP2 zyskał sporą popularność i zaczął pojawiać się także w innych produkcjach filmowych. Z czasem zaczęto zapraszać go także jako uczestnika różnych programów telewizyjnych. Fani mogli go oglądać między innymi jako jednego z bohaterów „Tańca z gwiazdami” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziś zajmuje się on też prowadzeniem programu rozrywkowego, „Tak to leciało”.

Może się wydawać, że sukces, którym aktualnie może się pochwalić, przyszedł mu łatwo. Warto jednak wiedzieć, że 48-latek od dzieciństwa zmaga się z pewnym zaburzeniem. Diagnozę otrzymał jednak dopiero w dorosłym życiu.

Przeczytaj też: "Must be the music” wraca, ale bez Elżbiety Zapendowskiej. Wiadomo, kto ma ją zastapić!

Kacper Kuszewski opowiada o diagnozie ADHD

Kacper Kuszewski nieczęsto opowiada o swoim prywatnym życiu. Aktor nie udziela się w mediach społecznościowych i rzadko pojawia na okładkach kolorowych magazynów czy na czerwonych dywanach. Poza tym na próżno szukać w Sieci informacji o jego rodzinie. 48-latek otworzył się jednak przed fanami w ostatnim wywiadzie i zdradził, że w dorosłym życiu zdiagnozowano u niego ADHD.

Mówiono mi, że jestem muzykalny, ale nauczyciele twierdzili też, że jestem leniwy. W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie ADHD. W Polsce zaczęto mówić o tej przypadłości dopiero jak kończyłem studia, wtedy też stwierdziłem, że na pewno miałem ją w dzieciństwie – wszystkie symptomy się zgadzały – tym bardziej, że uważano, że to choroba wieku dziecięcego i się z niej wyrasta. Dziś już wiemy, że to cecha neurologiczna na całe życie. W dorosłym życiu często przejawia się w inny sposób niż w dzieciństwie np. w postaci perfekcjonizmu. Poszedłem to sobie zdiagnozować, bo do dziś mam pewne problemy w funkcjonowaniu związane z ADHD - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Przeczytaj też: Jacek Jelonek zaręczony! Wzruszający filmik trafił do Sieci

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kacper Kuszewski (@kacper_kuszewski)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.07. – 14.07.
Horoskop tygodniowy 8.07. – 14.07. - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 13.07.2024 16:11
Turlaj dropsa
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 12.07.2024 14:51
Dużo zdrowia! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie