„Must be the music” wraca, ale bez Elżbiety Zapendowskiej. Wiadomo, kto ma ją zastapić!

Kiedyś sam był uczestnikiem tego show.
„Must be the music” wraca, ale bez Elżbiety Zapendowskiej. Wiadomo, kto ma ją zastapić!
Jury programu "Must be the music", fot. Akpa
05.07.2024

Patrząc na ramówki telewizji, można mieć wrażenie, że w modzie jest teraz reaktywowanie starych formatów. Prym w tym temacie wiedzie Polsat. Stacja chce wznowić nie tylko „Awanturę o kasę”, lecz także „Must be the music”, czyli program który w latach 2011-2016 był hitem kanału. Jednakże nowa edycja będzie musiała ulec pewnej metamorfozie. Zmianie ulegnie przede wszystkim jury.

Przeczytaj też: Wiadomo, jaką nazwę będzie miała śniadaniówka Polsatu!

„Must be the music” – jak będzie wyglądało jury w nowej edycji?

Byłaś fanką programu „Must be the music”? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość – muzyczne show ma wrócić na antenę Polsatu wiosną 2025 roku. Kto zasiądzie w jury? Wiele mówi się o chęci ściągnięcia Katarzyny Nosowskiej, która mogłaby zająć miejsce zmarłej w 2018 roku Kory. Co z posadą Adama Sztaby i Tymona Tymańskiego? Nie wiadomo. Okazuje się natomiast, że Elżbieta Zapendowska nie chce już wracać do show. Krytyczka muzyczna skończyła już bowiem 77 lat i wycofała się z medialnej przestrzeni.

Czy padają dziś jakieś inne nazwiska? Za kulisami pojawia się też kandydatura Dawida Kwiatkowskiego. Wokalisty, który w 2012 roku sam był uczestnikiem tego programu. Niemniej ówczesne jury nie dostrzegło w nim dużego potencjału.

Dlaczego stacja chce go ściągnąć? Duża rozpoznawalność i sympatia widzów to jedno. Poza tym artysta ma już doświadczenie w takiej roli. Był bowiem trenerem w „The Voice kids”.

Producenci próbowali nakłonić Nosowską, była numerem 1 na liście, ale ona teraz ma tak napięty kalendarz, że ciężko było się dogadać. Jej akcje znowu poszły w górę, znowu dużo bierze za koncerty, ma reklamy. Aby była w show, trzeba by było jej to wszystko zrekompensować. Za to w ramach wymiany gwiazd Polsat-TVP Polsat przejął z "Voice'a" Dawida Kwiatkowskiego. Kończą się już negocjacje, zaraz będzie podpisana umowa i Dawid będzie jurorem MBTM – mówi informator w rozmowie z portalem Show News.

Co ciekawe, w nowej edycji w jury mają znaleźć się na stałe tylko trzy osoby. Czwarta zmieniałaby się co odcinek.

Dobre zmiany?

Przeczytaj też: Kto będzie pierwszym uczestnikiem nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Polecane wideo

Michał Probierz trzecim NAJSEKSOWNIEJSZYM trenerem Euro 2024!
Michał Probierz trzecim NAJSEKSOWNIEJSZYM trenerem Euro 2024! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie