To już pewne! Aleksander Sikora oficjalnie „dołącza do rodziny Polsatu”

O tym transferze plotkowano od tygodni.
To już pewne! Aleksander Sikora oficjalnie „dołącza do rodziny Polsatu”
Aleksander Sikora, fot. Akpa
04.07.2024

Aleksander Sikora parę miesięcy temu został zwolniony z Telewizji Polskiej. A wszystko dlatego, że nowa dyrekcja publicznych mediów chciała wpuścić nieco świeżości i pożegnać się z twarzami, które kojarzyły się z „dobrą zmianą”. Wydaje się jednak, że 33-latek spadł na cztery łapy i całkiem obronną ręką wyszedł z tej niekomfortowej sytuacji. Nowym pracodawcą Sikory został Polsat.

Przeczytaj też: Kolejna gwiazda „Pytania na śniadanie” znalazła nową pracę! Tym razem jednak nie w telewizji...

Aleksander Sikora zaczyna pracę w Polsacie

Choć anonimowe źródła pracujące w Polsacie twierdziły na początku roku, że w stacji Zygmunta Solorza trudno będzie znaleźć miejsce dla ex-pracowników TVP, w rzeczywistości telewizja przygarnia aż trzech byłych prezenterów „Pytania na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali jedną z par gospodarzy nowej śniadaniówki Edwarda Miszczaka. Dodatkowo gwiazda „M jak miłość” otrzymała swój własny program (randkowe show dla dojrzałych osób). Z kolei Aleksander Sikora już niedługo będzie współprowadzić konkurs piękności. Zresztą tą informacją Polsat niedawno oficjalnie potwierdził zatrudnienie Sikory.

Aż po horyzontu kres. Oficjalnie potwierdzaMY, że @oleksikora dołącza do rodziny Polsatu! I tak się pięknie składa, że Aleksander zadebiutuje na naszej antenie w trakcie Festiwalu Piękna, współprowadząc jubileuszową 35. Galę @miss.polski oraz Miss/Mister Supranational w dn. 4,5,6 lipca, punktualnie od godz. 20:00 w Polsacie – czytamy w social mediach.

Dodajmy, że Aleksander ma również wystąpić jako uczestnik w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Poza tym będzie również reporterem w „Halo, tu Polsat”.

Przeczytaj też: Nazwisko pierwszej uczestniczki „Tańca z gwiazdami” jest już znane!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksander Sikora (@oleksikora)

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 05.07.2024 15:02
Na pewno świetnie sobie poradzi :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie