Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się już kilka miesięcy temu?!

Na ratunek nie ma już podobno szans.
Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się już kilka miesięcy temu?!
Jennifer Lopez i Ben Affleck, fot. Thecelebrityfinder/MEGA / The Mega Agency / Forum
03.07.2024

O kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka mówi się od kilku tygodni. Dowodem na rozpad ich krótkiego małżeństwa miała być między innymi chęć sprzedaży wspólnej nieruchomości, osobne wakacje czy brak obrączki na palcu aktora. Wielu fanów Bennifer wierzyło, że tych dwoje znajdzie sposób, by się porozumieć i dać sobie kolejną szansę, jednak zagraniczne media donoszą, że ta relacja jest już historią.

Przeczytaj też: Blanka Lipińska wyjaśnia, dlaczego dopiero po ponad 2 latach związku zabrała partnera na ściankę

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się kilka miesięcy temu?

Jennifer Lopez i Ben Affleck tworzyli jedną z najgorętszych par Hollywood w latach 2000. Jednakże tuż przed ślubem zakochani zdecydowali się rozstać. Niemniej dwie dekady później postanowili dać sobie kolejną szansę na miłość. Tym razem udało się stanąć przed ołtarzem. Niestety niecałe dwa lata po ceremonii, ich małżeństwo przeszło najprawdopodobniej do historii…

O kryzysie w tej relacji plotkowano nie raz, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni zrobiło się głośniej wokół tego tematu. Jennifer zaczęła pojawiać się sama na czerwonych dywanach i solo udała na wakacje do Włoch, a Ben miał wyprowadzić się z domu i przestał nosić obrączkę. Oliwy do ognia dodał fakt, że specjalista od sprzedaży nieruchomości, od trzech tygodni prezentuje ich wspólne gniazdko potencjalnym nabywcom.

Czy jest jeszcze szansa dla tych dwojga? Chyba niekoniecznie. Szczególnie, że portal Page Six donosi, że latynoska gwiazda i hollywoodzki aktor rozstali się już kilka miesięcy temu. Małżeństwo próbowało ratować swój związek, ale bez powodzenia. Na ten moment nie potwierdzili jednak oficjalnie rozstania.

Przeczytaj też: Anna Skura była gościem na weselu znanej influencerki. Internauci: „Pomyślałabym, że to ty byłaś panną młodą”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez UAEJLOVER4 EVER (@jlover.4ever)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LIPIEC ♥
Horoskop miłosny na LIPIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 03.07.2024 15:51
Pięknie razem wyglądali
odpowiedz

Polecane dla Ciebie