Anna Skura była gościem na weselu znanej influencerki. Internauci: „Pomyślałabym, że to ty byłaś panną młodą”

Udana stylizacja?
Anna Skura była gościem na weselu znanej influencerki. Internauci: „Pomyślałabym, że to ty byłaś panną młodą”
Anna Skura, fot. Akpa
01.07.2024

Od paru dni w Sieci pojawia się wiele zdjęć z bajkowego ślubu jednej z polskich influencerek. Aggie Lal i Jacob Riglin przysięgali sobie miłość aż po grób nad jeziorem Como, we Włoszech. Prowadząca program „Prince Charming” nie zaprosiła tłumu gwiazd. Niemniej na liście gości pojawiło się jedno znane nam nazwisko. Chodzi o Annę Skurę, znaną z profilu @whatannawears. Co ciekawe, część internautów była w stanie uwierzyć, że to 38-latka była panną młodą. A wszystkiemu „winna” stylizacja…

Przeczytaj też: W Hollywood szykuje się rozwód dekady? Nad małżeństwem Justina Timberlake'a pojawiły się ciemne chmury

Anna Skura bawiła się na weselu Aggie Lal

Weselny dress code ma jedną nadrzędną zasadę – stylizacje gości nie powinny „przebijać” looków państwa młodych. Może się wydawać, że łatwo się podporządkować tej regule, ponieważ trudno lśnić bardziej niż kobieta w długiej, białej sukni, nad wyglądem której czuwał sztab beauty specjalistów. Jak się okazuje – niektórym się to udaje. A przynajmniej błyszczeć podobnie, jak świeżo upieczona żona.

Aggie Lal, prowadząca „Prince Charming”, która zasłynęła w sieci jako podróżnicza influencerka, kilka dni temu została żoną. Jedną z jej druhen była inna influencerka (kiedyś także związana głównie z podróżami), Anna Skura. 38-latka pochwaliła się zdjęciami z wesela przyjaciółki na Instagramie. Jednak uwagę jej fanów przyciągnął nie tylko nowy partner, lecz także jej look.

Drogi wszechświecie, dziękuję z całego serca za wszystko w moim życiu, a szczególnie za tę piękną duszę obok mnie, która mnie wybrała. Byliśmy zaszczyceni, mogąc świętować miłość i wielki dzień naszych bliskich, Aggie i Jacoba - napisała Anna.

A fani… byliby w stanie uwierzyć, że Skura sama tego dnia mogłaby być panną młodą. Pudrowa sukienka księżniczki i jasny garnitur jej ukochanego były dla nich dość mocno mylące.

Gdyby nie podpis pod zdjęciem, pomyślałabym ze to ty byłaś panną młodą!!!! Wyglądaliście obłędnie; Myślałam, że to Wasz ślub dopiero przeczytałam opis. Wyglądacie pięknie; Gdybym nie wiedziała że jesteś druhną to bym powiedziała że to Wasz ślub – czytamy w komentarzach.

Zgodzisz się z tymi opiniami?

Przeczytaj też: Łukasz Skorupski zastąpił Wojtka Szczęsnego na bramce. Tak wygląda jego żona!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ANNA SKURA | BALI | MANIFESTACJA | MOTYWACJA (@whatannawears)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AGGIE ✨ your biohacking bestie (@aggie)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LIPIEC ♥
Horoskop miłosny na LIPIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie