Klaudia El Dursi będzie miała duże kłopoty? Wiadomo, co może grozić modelce za piracką jazdę

To wydarzenie już negatywnie odbija się na jej wizerunku.
Klaudia El Dursi będzie miała duże kłopoty? Wiadomo, co może grozić modelce za piracką jazdę
Klaudia El Dursi, fot. Akpa
28.06.2024

Klaudia El Dursi odkąd weszła do polskiego show-biznesu, cieszy się dużą sympatią widzów i internautów. Zresztą w dość szybkim tempie „skromna krawcowa” z Bydgoszczy zgromadziła w social mediach 950 tysięcy followersów. Prowadząca „Hotel Paradise” jak ognia unika kryzysowych sytuacji, rzadko wypowiada się na kontrowersyjne tematy, a w Sieci buduje wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa. Teraz jednak jej pozycja może ulec zmianie. A wszystko przez piracką jazdę, której dopuściła się na początku czerwca…

Przeczytaj też: Joanna Górska komentuje zamieszanie wokół szefowej PnŚ

Klaudia El Dursi może mieć kłopoty w związku z piracką jazdą po autostradzie?

Kilkanaście godzin temu w Sieci pojawiło się nagranie z 10 czerwca, na którym widać pędzące pasem awaryjnym auto. Serwisowi Pudelek udało się ustalić, że samochód ten należy do Klaudii El Dursi. Co więcej, internauci połączyli wcześniej kropki i piracką jazdę skojarzyli z rolką, którą dwa tygodnie temu modelka wrzuciła do social mediów. Chodzi o materiał z dnia, który kończył się premierą Maxa. 35-latka pokazała na wideo, jak wyglądał jej „zwariowany” dzień, czyli szycie kreacji na event, przymiarki, odwiedziny zespołu beauty, podróż do Warszawy i wywiady na ściance…

Sprawa wywołała oczywiście duże poruszenie. Sama bohaterka afery do tej pory nie skomentowała sytuacji. Sprawą jednak zajęła się już policja.

Zabezpieczyliśmy ten film. Będziemy prowadzić czynności wyjaśniające - wyjaśniła asp. szt. Monika Orlik z komendy w Pruszkowie.

Przedstawicielka policji zapowiedziała, że zgodnie z procedurami najpierw będzie trzeba ustalić, kto rzeczywiście jest właścicielem pojazdu i kto kierował nim w chwili zdarzenia. Kobieta zachęciła też do kontaktu osoby, które mogły być świadkiem tej niebezpiecznej sytuacji na autostradzie A2.

Co grozi El Dursi? Mandat w wysokości do 5 000 złotych, a także… rysa na wizerunku. A w tym przypadku mowa o znacznie większych pieniądzach. Jedna z marek już zerwała współpracę z celebrytką. Czy będą kolejne? Istnieje takie prawdopodobieństwo.  

Przeczytaj też: Internauci zarzuli jej stosowanie Ozempicu. Teraz Karolina Gilon odpiera te uwagi

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Polecane wideo

Oto najbardziej wpływowe modelki. Rządzą światem mody i dyktują trendy
Oto najbardziej wpływowe modelki. Rządzą światem mody i dyktują trendy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie