Joanna Górska komentuje zamieszanie wokół szefowej PnŚ

„Staramy się, jak możemy, aby widzowie przestali nas wysyłać do gazu” - dodaje dziennikarka.
Joanna Górska komentuje zamieszanie wokół szefowej PnŚ
Joanna Górska, fot. Akpa
28.06.2024

Echo po aferze wywołanej przez szefową „Pytania na śniadanie”, Kingę Dobrzyńską, nie milknie. Przypomnijmy, że kobieta dała upust swoim emocjom i parę dni temu, w social mediach, napisała szczerze, co sądzi o starej ekipie prowadzących format. W efekcie oberwało się między innymi Idzie Nowakowskiej, która została przez nią nazwana „głupią tancerką”. Niestety rykoszetem oberwała też część widzów.

I choć do tej pory większość znanych i lubianych stawało raczej po stronie ex-gospodarzy śniadaniówki TVP, Joanna Górska – członkini nowej ekipy – postanowiła bronić swojej szefowej. A zrobiła to pod postem Moniki Richardson, byłej pracownicy Telewizji Polskiej.

Przeczytaj też: Agnieszka Hyży wróci do Polsatu? Wiadomo, jaki plan ma dla niej stacja

Joanna Górska broni w social mediach Kingi Dobrzyńskiej

Dlaczego słowa wsparcia od Joanny Górskiej w stronę Kingi Dobrzyńskiej popłynęły akurat pod postem Moniki Richardson? Była żona Zbigniewa Zamachowskiego skrytykowała na Instagramie szefową PnŚ. 52-latka przyznała, że najlepsze, co liderka śniadaniówki może w tej chwili zrobić, to „się ukłonić, przeprosić i wyjść, najlepiej razem z panem prezesem”. Joanna Górska, jedna z nowych prowadzących format, poczuła się więc wezwana do tablicy i zdecydowała się wyrazić swoje zdanie. Prezenterka próbowała przekonać internautów, że jej szefowa walczy po prostu jak lwica. 

Pani Moniko, nie wiem czy Pani wie co się dzieje na fb i jak ohydnie jesteśmy wyzywani, jakich słów używa się w stosunku do nas i jakie padają wyzwiska, przekleństwa i obelgi… Nasza szefowa @kinga.dobrzynskaa robi co może abyśmy mogli spokojnie pracować i broni jak lwica. Staramy się jak możemy aby widzowie przestali nas wysyłać do gazu, tak, tak… takie rzeczy też mają miejsce. Serdecznie Panią pozdrawiam i byłych prowadzących @pytanienasniadanie również. Z tego co wiem wielu zaraz ruszy z nowymi projektami i programami, niektórzy już mają nową pracę. A my… będziemy robić swoje. Antena jest święta, widz jest święty, na tym się koncentrujemy i wierzymy, że z czasem będzie lepiej – odpowiedziała.

Na ten moment sama Dobrzyńska nie zdecydowała się odnieść do żadnego komentarza. 

Przeczytaj też: Friz i Wersow zdetronizowani. Jest nowe, najpopularniejsze zdjęcie w polskim internecie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 1.07. – 7.07.
Horoskop tygodniowy 1.07. – 7.07. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie