Małgorzata Rozenek-Majdan przesadziła z zabiegami? „Za dużo” - komentują fani

Niektórzy nie rozpoznają w niej „dawnej Gosi”.
Małgorzata Rozenek-Majdan przesadziła z zabiegami? „Za dużo” - komentują fani
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Akpa
27.06.2024

Temat wyglądu Małgorzaty Rozenek-Majdan komentowany jest od dawna. Początkowo dyskusje toczyły się głównie wokół wieku celebrytki. Przypomnijmy, że zwątpienie w społeczeństwie wywołała pewna belka telewizyjna. Jak zapewniała Perfekcyjna Pani Domu, pewnego razu została omyłkowo podpisana jako 41-latka, zamiast 31-latka. I gdy zyskała miano pełnoprawnej polskiej celebrytki, internauci zastanawiali się, kiedy naprawdę urodziła się żona Radosława Majdana.

Nie jest też żadną tajemnicą, że Rozenek-Majdan lubi inwestować w swój look. Wytrenowana sylwetka, zawsze perfekcyjny makijaż i ułożone włosy, a także stylizacje budowane na bazie luksusowych marek modowych to jedno. Drugą sprawą są zabiegi upiększające.

Przeczytaj też: Kasia Sokołowska tuż przed 50-tką urodziła syna. Dziś zdradza, jak udało jej się zachować świetną sylwetkę

Fani zarzucają Małgorzacie Rozenek-Majdan nienaturalny wygląd

Małgorzata Rozenek-Majdan często mówi w social mediach o swojej pielęgnacji. Oczywiście przy okazji reklamuje też różnego typu produkty kosmetyczne. Tak było też niedawno, gdy na Instagramie pokazywała zestaw preparatów znanej marki, które akurat „testuje”. Niestety rolka wywołała reakcje, których Perfekcyjna Pani Domu raczej nie oczekiwała.

W komentarzach wiele osób zastanawiało się, czy Małgorzata przypomina jeszcze siebie sprzed lat. I oczywiście nie mieli tutaj na myśli kwestii związanych z upływem czasu. Wręcz przeciwnie. Niektórzy internauci zarzucali też Rozenek-Majdan, że zaczyna upodabniać się do Dody. Część twierdziła także, że na jej buzi widać już efekty zbyt wielu zabiegów medycyny estetycznej.

Coraz bardziej upodabnia się Pani do Dody?; Czy to jest pani Małgosia???; Nos inny, twarz i te zęby Pani Małgosiu #za dużo – piszą fani.

Przeczytaj też: Tak wygląda Dua Lipa na co dzień. „Zachwycasz jeszcze bardziej niż na scenie”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Polecane wideo

Wszystko, co internauci chcą wiedzieć o Biance Censori: wiek, wzrost, wymiary, waga
Wszystko, co internauci chcą wiedzieć o Biance Censori: wiek, wzrost, wymiary, waga - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie