Karolina Gilon ma 181 cm wzrostu. Modelka podała swoją aktualną wagę

Gwiazda przeszła ostatnio sporą metamorfozę.
Karolina Gilon ma 181 cm wzrostu. Modelka podała swoją aktualną wagę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolinagilonofficial/)
28.06.2024

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Karolina Gilon przeszła ogromną metamorfozę. Ze względu na dużą utratę masy ciała, część internautów zaczęła podejrzewać modelkę o stosowanie Ozempicu, popularnego leku na cukrzycę, który powoduje spadek wagi. Prowadząca „Love Island” odpowiedziała jednak na te zarzuty w rozmowie z Plejadą:

- Moją sylwetkę zmieniałam już w życiu jakieś 3 razy tak diametralnie i robiłam to jeszcze 10 lat temu przed wejściem do programu „Top Model”, a wtedy jeszcze Ozempic nie istniał, a schudłam wtedy jeszcze więcej niż tym razem. Ja naprawdę wiem, jak zadbać o sylwetkę. Ale jeśli ktoś mi to zarzuca, no to jest jego problem. Pozdrawiam wszystkie panie doktor, które potrafią po moim wyglądzie to ocenić. Tyle w temacie – wyjaśniła.

Zobacz także: Internauci zarzuli jej stosowanie Ozempicu. Teraz Karolina Gilon odpiera te uwagi

Ile waży Karolina Gilon?

Niedawno Karolina Gilon pojawiła się w Łodzi na festiwalu „See Blogers”. Tam ponownie, tym razem przez redakcję Pudelka, została zapytana o swoje doświadczenia z odchudzaniem.

- Teraz znów wskoczyło mi plus cztery, ale to dlatego, że zaczęłam bardzo dużo trenować, więc masa mięśniowa doszła [...]Ja mówiłam otwarcie, że bez diety i treningu nic nie zrobimy – powiedziała modelka, przy okazji zdradzając swoje aktualne wymiary: - Mam wrażenie, że znalazłam wagę, w której czuję się najlepiej. Założyłam sobie takie widełki, pomiędzy jakimi kilogramami chcę manewrować, żeby nie zwariować, zdrowo się odżywiać, dużo ruchu i utrzymać sylwetkę. Aktualnie ważę 65 kg przy wzroście 181 cm. To idealna waga, konsultowałam to z lekarzem, nie trzeba się o mnie martwić, ale dziękuje za troskę. W tej wadze czuję się najlepiej – podsumowała.

Zobacz także: Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób?

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 29.06.2024 23:59
Brudnopis.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie