Agnieszka Hyży wróci do Polsatu? Wiadomo, jaki plan ma dla niej stacja

Żona Grzegorza Hyży od kilku lat nie pracuje już na małym ekranie.
Agnieszka Hyży wróci do Polsatu? Wiadomo, jaki plan ma dla niej stacja
Agnieszka Hyży, fot. Akpa
26.06.2024

Agnieszkę Hyży poznaliśmy najpierw jako dziewczynę Marcina Mroczka. Jednak jeszcze w trakcie trwania jej związku z gwiazdą „M jak miłość”, 39-latka dostała pracę w telewizji Polsat. Współprowadziła tam program „Się kręci”, „Gwiezdny Cyrk” czy „Kulisy Tańca z gwiazdami”. W pewnym momencie zniknęła jednak ze stacji Zygmunta Solorza i zajęła się biznesem, zakładając wydawnictwo, publikujące książki elektryczne. Oczywiście prężnie buduje też własną markę osobistą w Sieci. Jeśli wierzyć doniesieniom, już niedługo może ponownie chwycić za mikrofon.

Przeczytaj też: Kasia Sokołowska tuż przed 50-tką urodziła syna. Dziś zdradza, jak udało jej się zachować świetną sylwetkę

Agnieszka Hyży wróci do Polsatu?

Odkąd Edward Miszczak zaczął pracę jako dyrektor programowy w Polsacie, zaczął wprowadzać własne porządki. Z pewnymi osobami się pożegnał, a inne zaczął zatrudniać. Jedną z takich twarzy ma być Agnieszka Hyży. Jak informuje Pudelek, żona Grzegorza Hyży już od dawna „jest na radarze” ukochanego Anny Cieślak.

Edward od zawsze cenił Agnieszkę za jej profesjonalizm i prezencję, i od początku swojej pracy w Polsacie szukał dla niej tutaj jakiegoś miejsca. A w międzyczasie zatrudnił ją do pracy przy organizowanym przez siebie festiwalu Off Camera - zdradza informator serwisu.

Czym konkretnie miałaby się zająć 39-latka? Plotkuje się, ze w końcu otrzymałaby duży projekt.

Ostatnio Agnieszkę kilkukrotnie widziano na Ostrobramskiej. Mówi się, że szykuje się jej duży powrót. Jesienią ma poprowadzić duży, ważny program szykowany na główną antenę, a w grę wchodzą też organizowane przez stację koncerty – dodaje źródło.

Przeczytaj też: Marcelina Zawadzka ma już zaplanowany ślub?! Modelka wspomniała o pewnych planach...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Polecane wideo

Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?
Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.06.2024 12:56
Nikt tam nie czego na klarnecistkę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie