Julia Kamińska miała zdrowotne problemy. Teraz apeluje do fanów

To ważny komunikat.
Julia Kamińska miała zdrowotne problemy. Teraz apeluje do fanów
Julia Kamińska, fot. Akpa
24.06.2024

Wiele z nas ma świadomość, że jedną z najcenniejszych rzeczy w życiu jest zdrowie, a mimo to niewiele osób o nie dba. O ile dobra dieta i aktywny tryb funkcjonowania łatwo nam wdrożyć w życie, o tyle profilaktyczne badania już niekoniecznie. Choć lekarze tłumaczą, że wczesne wykrycie różnych chorób daje duże szanse na wyleczenie, niejeden z nas brak regularności w tym temacie tłumaczy brakiem czasu, lękiem czy niewiedzą… Julia Kamińska apeluje do nas jednak, by nie lekceważyć kontrolnych wizyt u lekarza.

Przeczytaj też: „Jedzą coraz gorzej”. Lara Gessler gorzko podsumowuje sposób odżywiania Polaków

Julia Kamińska apeluje do fanów, by regularnie się badali

Julia Kamińska w rozmowie z serwisem Jastrząb Post wyjawiła, że miała swego czasu zdrowotne problemy. Serialowa BrzydUla zaczęła więc intensywnie szukać przyczyny złego samopoczucia.  Ostatecznie okazało się, że to nic poważnego, ale historia przypomniała jej, że regularne badania naprawdę są ważną sprawą. Niestety łatwo o nich zapominać, gdy czujemy się dobrze…

Zrobiłam szereg badań. Dowiedziałam się, co jest przyczyną bólu i okazało się, że w dosyć sposób łatwy można ten ból wyeliminować. Oczywiście spadł mi kamień z serca. Wszystko jest dobrze, ale w takich momentach, kiedy przynajmniej początkowo ta diagnoza nie jest oczywista i robimy kolejne badania, (...) to są takie chwile strachu, który nie towarzyszy nam na co dzień. Dlatego tym bardziej, jeżeli miałam okazję przeżyć to sama, wiem, jak ważne jest to, żeby regularnie się badać i mieć maksymalną ilość informacji na temat swojego ciała i ducha. Łatwo jest nie pamiętać o badaniach regularnych w momencie, kiedy nic nas nie boli, a niestety bywa, tak że kiedy boleć zaczyna, to już może być za późno i robi się nieprzyjemnie. Dlatego badajmy się regularnie – wyjawiła.

Aktorka dodała także, że sama stara się na co dzień dbać o siebie poprzez uprawianie sportu, unikanie stresu, odpowiednią dietę oraz niepalenie papierosów.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska rusza z nowym biznesem. Co wiadomo o EDAN Studios?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KAMIŃSKA (@_julia_kaminska_)

Polecane wideo

Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?
Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie