Justin Timberlake aresztowany w Nowym Jorku! Artysta ma stanąć przed sądem, gdy będzie w Polsce

Co z koncertem w Krakowie?!
Justin Timberlake aresztowany w Nowym Jorku! Artysta ma stanąć przed sądem, gdy będzie w Polsce
Justin Timberlake, fot. Danny Moloshok / Reuters / Forum
19.06.2024

Justin Timberlake aresztowany. Taka informacja krąży właśnie w sieci. Muzyk został zatrzymany pod Nowym Jorkiem. Co ma na swoim sumieniu? Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Artysta stanął już przed sądem. Okazuje się, że rozprawa 43-latka ma odbyć się 26 lipca. Polscy fani zadają sobie więc tylko jedno pytanie. Co z koncertem w Krakowie, który wypada właśnie tego dnia?

Przeczytaj też: Anna Lewandowska rusza z nowym biznesem. Co wiadomo o EDAN Studios?

Justin Timberlake aresztowany. Czy zagra koncert w Krakowie?

Justin Timberlake dwa dni temu spędził wieczór z przyjaciółmi. Gdy spotkanie dobiegło końca, wsiadł za kółko – niestety wcześniej sięgnął również po drinka. Stacja CNN informuje, że mąż Jessicy Biel nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”, a co gorsze, nie był w stanie trzymać się swojego pasa. Policja zatrzymała więc muzyka i zamknęła go na noc w areszcie. 43-latek stanął już przed sądem i usłyszał, że jego rozprawa będzie miała miejsce 26 lipca 2024 roku. Czyli w dniu jego koncertu w Krakowie…

Jaka jest więc przyszłość tego wydarzenia? Imprezy, na którą polscy fani czekają od lat? Spokojnie. Jak informują osoby z teamu Justina, trasa koncertowa odbędzie się według wcześniejszych założeń. A wszystko dlatego, że Timberlake nie musi się stawić osobiście w sądzie. Wystarczy, że stawi się na niej online.

Dodajmy, że za takie przewinienie, grozi mu do roku pozbawienia wolności. Jeśli wyrok będzie bardziej łaskawy wokalista będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości i może stracić prawo jazdy przynajmniej na 5 miesięcy.

Przeczytaj też: Weronika Książkiewicz wyszła za mąż!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BBC News (@bbcnews)

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie