Weronika Książkiewicz wyszła za mąż!

Co wiadomo o ceremonii?
Weronika Książkiewicz wyszła za mąż!
Fot. AKPA
19.06.2024

O życiu prywatnym Weroniki Książkiewicz w ostatnim czasie mówiło się niewiele. W przeszłości aktorka była związana m.in. z Jakubem Wesołowskim, Mitją Okornem, czy Heskelem Nathanielem. Z byłym partnerem Krzysztofem Latkiem doczekała się z kolei syna Borysa. Tym bardziej zaskakujące wydają się informacje o tym, że gwiazda wyszła niedawno za mąż. Potwierdziła je jednak sama zainteresowana!

Zobacz także: Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?

Kto jest mężem Weroniki Książkiewicz?

W rozmowie z Ewą Siwicką z TVP3 Weronika Książkiewicz wyznała: - Podzielę się czymś, o czym jeszcze głośno nie mówiłam. Oficjalnie nikt jeszcze nie wie. Jestem szczęśliwą mężatką. Stało się to całkiem niedawno. Wzięliśmy ślub we wrześniu, pierwszy - taką ceremonię duchową. A teraz w marcu cywilną, w dniu moich urodzin. (...) Nigdzie tego nie publikowałam, nie mówiłam o tym, ani nie zapraszałam fotoreporterów i dzięki temu mogłam się teraz tym podzielić.

Co wiadomo o mężu aktorki? Niewiele, ponieważ gwiazda stara się chronić jego prywatność. - Weronika nie chce ujawniać jego tożsamości. Znają się od kilku lat. Jej mąż prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle – wyjaśnia Świat Gwiazd.

Informator serwisu dodaje z kolei: - Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nie najlepsze przejścia z mężczyznami.

My życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.06.2024 13:35
Czyli ma już kominiarza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie